PIRMASIS PASAKOJIMAS (Geriantiems)
Kartą jaunas Dionizas (vyndarystės Dievas ir vyndarių globėjas) keliavo į Naksos miestą. Kelias buvo ilgas, ir jaunuolis pavargęs atsisėdo pailsėti ant akmens. Prie savo kojų jis pamatė puikų
augalėlį, kuris jam patiko.


Jaunuolis ketino pasodinti jj grįžę namo, į savo žemę. Taigi atsargiai jį išrovė ir leidosi kelionėn. Saulė negailestingai kaitino, Dionizas susirūpinęs augalą paslėpė paukščio kauliuke ir keliavo toliau. Tas augalas pradėjo augti, ir jaunuolis jį paslėpė liūto kaule bet augalas vis augo i augo, o saulė kaitino žemę. Vėliau augalą Dionizas paslėpė asilo kaule, nes augalas vis augo ir augo.

Atėjęs į savo Naksos miestą jaunuolis pasodino šį augalą, kurio šaknyse liko paukščio, liūto ir asilo kaulų. Pasodintas augalas greitai prigijo, ir užde ėjo nuostabios melsvai raudonos uogos. Dionizas iš jų išspaudė sultis ir paruošė pirmąjį vyną. Jis mielai vaišino žmones. Bet štai ką jis pastebėjo. Žmonės, išgėrę truputį vyno, dainavo kaip paukščiai, išgėrę daugiau - tapdavo stiprūs kaip liūtai, tik kai žmonės gerdavo daug ir ilgai, nuleisdavo savo galvas žemyn, kaip asilai. Štai kaip buvo. O ir šiandien yra taip pat, kaip ir kadaise.
Žygeivių slėnis - Baidarių nuoma
Žirmūnų psichikos sveikatos centras.
Baidarių nuoma INOSERVICE kokybiškos valymo paslaugos