Geriantiems

Penkios girtumo stadijos

Penkios stadijos, kurias perėjęs žmogus tampa protingiausiu, geriausiai atrodančiu, turtingiausiu, nepažeidžiamu ir nematomu.

1 stadija:
PROTINGAS: Taip būna tada, kai staiga tampate visų sričių, kokios tik egzistuoja visatoje, ekspertu. Jūs žinote viską ir norite pasidalyti savo žiniomis su bet kuo, kas jūsų klausosi. Šioje stadijoje jūs visada TEISUS. Ir, žinoma, asmuo, su kuriuo kalbate, yra NETEISUS. Tad išties būna įdomus pokalbis, kai abi pusės yra TEISIOS.

2 stadija:
GERAI ATRODANTIS: Taip būna tada, kai jūs suprantate, kad esate GERIAUSIAI ATRODANTIS žmogus visame bare ir visi jus mėgsta. Jūs galite prieiti prie visiškai nepažįstamo asmens žinodamas, kad jis jus mėgsta ir labai nori su jumis pasišnekėti. Turėdami omeny, kad jūs vis dar PROTINGAS, galite kalbėti su šiuo žmogumi bet kokia šio pasaulio tema.

3 stadija:
TURTINGAS: Taip būna tada, kai staiga tampate TURTINGIAUSIU žmogumi visame pasaulyje. Jūs galite nupirkti gėrimų visam barui, kadangi netoli baro jūs turite šarvuotą sunkvežimį, pilną pinigų. Šioje stadijoje jūs taip pat galite lošti, kadangi, žinoma, jūs vis dar PROTINGAS, todėl lengvai laimėsite visus žaidimus. Visiškai nesvarbu, kiek tai jums kainuos, nes esate TURTINGAS. Jūs taip pat nupirksite išgerti visiems, kurie jus mėgsta, kadangi dabar jūs esate ir GERIAUSIAI ATRODANTIS asmuo pasaulyje.

4 stadija:
NEPAŽEIDŽIAMAS: Dabar jūs pasirengęs muštis su bet kuo ir ypač su tais, kurie jums nepritarė ar lošė kartu su jumis. Taip yra dėl to, kad niekas negali jūsų sužeisti. Dabar jau galite prieiti prie jus mėgstančių žmonių antrųjų pusių ir įrodyti, kad esate sąmojingesnis arba turtingesnis nei jų antrosios puses. Jūs nebijote pralaimėti šios “kovos”, kadangi esate PROTINGAS, TURTINGAS ir, po galais, jūs juk GERIAU ATRODANTIS nei jie !

5 stadija:
NEMATOMAS: Tai yra paskutinė girtumo stadija. Dabar jūs galite daryti bet ką, nes NIEKAS JŪSŲ NEMATO. Galite šokti ant stalo, kad padarytumėte įspūdį tiems, kurie jus mėgsta, nes likę žmonės negali jūsų matyti. Jūs taip pat nematomas tam, kuris nori su jumis muštis. Jūs galite eiti gatve dainuodamas iš visos širdies, nes niekas jūsų nei mato, nei girdi, o kadangi jūs vis dar PROTINGAS, žinote visus dainos žodžius.

http://www.omni.lt/?i$9359_102463$z_138743

Palikti komentarą