Asmeninė legenda

ištrauka

“…Tu esi pajėgus įvykdyti savo Asmeninę Legendą.
Jaunuolis nežino, kas yra Asmeninė Legenda.
– Ji yra tai, ką tu visuomet norėjai daryti. Kiekvienas iš mūsų ankstyvoje jaunystėje žino savąją Asmeninę Legendą. Tuo gyvenimo laikotarpiu viskas aišku, viskas atrodo įmanoma, nebijome svajoti ir kalbėti apie tai, ką norėtume veikti gyvenime. Tačiau laikui bėgant atsiranda paslaptinga jėga, kuri stengiasi mums įteigti, kad jos, tos Asmeninės Legendos, įvykdyti neįmanoma…
Tai, ką kalba senasis žmogus, piemeniui didelio įspūdžio nedaro. Bet jam norisi sužinoti, kas tos “paslaptingosios jėgos”, – pirklio duktė klausytųsi išsižiojusi.
– Šios jėgos, kurios atrodo blogos, iš tikrųjų mus moko, kaip įgyvendinti Asmeninę Legendą. Būtent jos paruošia dvasiа ir valią, nes yra viena didelė tiesa šiame pasaulyje: nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje.
– Net jei nori tik keliauti? Arba vesti audinių pirklio dukterį?
– Arba surasti lobį. Pasaulio Siela minta žmonių laime. Arba jų nelaimėmis, pavydu, neišsipildžiusiais norais. Viena vienintelė žmonių pareiga yra įvykdyti savo Asmeninę Legendą. Tik tai.
– Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą…”

Paulo Coelho

O Alquimista / ALCHEMIKAS
Editora Rocco Ltda, Rio de Janeiro, Brasil

Verte Rūta Knizikevičiūtė

http://katekizmas.group.lt/text/coelho/alchemikas.htm

Palikti komentarą