Darbas su 12 žingsnių programa: pirmas žingsnis

Dalinkimės patirtimi, nuomonėmis, pasiūlymais, potyriais, pastabomis ir t.t. dirbant su 12 žingsnių programa.

Re: Darbas su 12 žingsnių programa: pirmas žingsnis

Rapolas » 2017-07-20 12:10:39

A.A. mintys šiai dienai
Mes turime būti ištikimi grupei ir kiekvienam jos nariui.
Mes niekados negalime kaltinti kitų nei už akių, nei jų akivaizdoje.
Jie patys apsisprendžia, ar norės pasisakyti, jeigu turi rūpesčių.
Juolab, mes niekados neturime blogai galvoti apie jokį narį, nes, antraip, sąmoningai ar nesąmoningai mes sumenkiname tą asmenį.
Mes turime būti ištikimi vienas kitam, jei norime, kad A.A. veikla būtų sėkminga.
Jeigu mes šioje gelbėjimosi valtyje bandome išgelbėti save ir kitus nuo alkoholizmo, tai mes tik nuoširdžiai privalome padėti vienas kitam.
Ar aš esu ištikimas grupės narys?
Vartotojo avataras
Senbuvis

Rapolas » 2017-07-21 10:35:28

A.A. mintys šiai dienai
Jei yra būtina ką nors pasakyti kitam, kad jis atsistotų ant teisingo kelio, mes turime tai daryti su meile ir užuojauta, o ne kritikuodami. Mes turime viską daryti atvirai ir nuoširdžiai. A.A. programa yra puiki, tačiau mes turime jos laikytis. Mes visi privalome darbuotis drauge, arba mes visi nuskęsime. Mes džiaugiamės, kad galime priklausyti A.A. draugijai ir naudotis visais jos privalumais. Tačiau paskalos ir kritika nėra tolerancija, o tolerancija yra A.A. principas būtinas grupės vienybei.
Ar aš esu tikrai tolerantiškas savo A.A. bičiuliams?

Šios dienos meditacija

„Tikėjimas gali pajudinti kalnus“. Šitas pasakymas reiškia, kad tikėjimas gali pakeisti bet kuriuos asmeniškus santykius. Jeigu tu tiki Juo, Dievas tau parodys, kaip „pajudinti kalnus“. Jeigu tu esi pakankamai kuklus ir žinai, kad savo jėgomis mažai ką gali padaryti, norėdamas pakeisti gyvenimo būdą, jeigu tu turi užtektinai tikėjimo prašyti Dievo reikalingų jėgų, ir jeigu tu esi pakankamai dėkingas už suteiktą malonę, tu gali „pajudinti kalnus“. Dalyvaudamas A.A. gyvenime tu gali pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2018-12-10 07:43:16

Bill'o Wilson"o vargeliai :) https://www.theguardian.com/science/201 ... ics-theory (komentarai įdomus)
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias