Labos dienos skyrelis :) ir kita

Manau, kad į šiame forume tiesiog būtina paskelbti keletą labai mėgstamų temų :)

Re: Labos dienos skyrelis :) ir kita

Latriuks 37 » 2018-05-19 12:42:18

Kazin kiek dar reikia smukti,kad nebemeluoti sau,o imtis konkreciu veiksmu,as neturiu supratimo kaip sitas saviapgaules mehanizmas veikia.Pavyzdziui:jeigu kokiais nors budaus isbunu savaite blaivas,tada as bunu toks uztikrintas,kad galiu kontroliuoti savo gerimus,kad praeina noras ka nors daryt toliau(nors puikiai suprantu,kad tai ne tiesa)
Dažnas svečias

Liepukas » 2018-05-19 16:33:11

Meluot tol kol ašaros kaip pupos nuo krienų samčio ims byrėt, tai ir bus sukrėtimas, a pakol viskas drungna prėska ir užstrigę, tol sau ir tupi ir sukineji protą -o kada, o kaip .Spręndžiu pagal save. O paskui vistiek jau ateis ta diena, kai nereikės jokių krienų ir kitų sukrėtimų, kad gyvensis čia ir dabar. Kada norėsi tada ir padarysi kad tas laikas ateitų. Aišku yra posūkių, ribų, kad jas peržengus, nebegalės viskas taip lengvai palyginus eitis, pvz sugadinsi kūną negrįžtamai ar kažkas panašaus, ir aš po šiai dienai nesuprantu, kokias būtent ribas peržengia tie, kurie gyvena gatvėj perdozavę alko..bet matyt yra savi lūžio taškai. Bet jie tikrai yra. Ai ok, einu gyvent toliau, kažkaip pajaučiau kad nereikia man tų apmąstymų šian ir telefonų. ;) tai ne ta vieta kolkas. Būna taip kad aiškiai jauti kur nori būt, o kur nenori, bet būni. Ech kad tik ilgiau šitas jausmas išsilaikytų.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Latriuks 37 » 2018-05-19 21:22:22

To labiausia as ir nenoriu,kad reiketu is visisko dugno keltis,nors koznas savo dugna isivaizduoja savaip
Dažnas svečias

mikas » 2018-05-24 08:24:41

Nieko nereik daryt Latriuk, gerai yr. Tau patinka toks gyvenimas tai ir gyveni, kai nusibos pasikeisi.Tūpčiot kap perekšlei vištai nereik , ką nori tą darai. Nori geri , nori kaiminką pakuteni, nori gyvent blaiviai nekeli pirmos. Man paginka šis forumas ( nerašantys), o pačio kreverzonės. Kartais pasižiūriu ir prisimenu, koks buvau, o buvau girtuoklis zuikis kuris bėgo takeliu ir visiems padėt galiu, zuikis bailys. Visi man rodė vidurinį pirštą ( koks aš nabagas, nuskriaustas, aaa) , bet laikui bėgant , savo pastangomis ir kitų pavyzdžiu atlenkiau vidurinį pirštą. Dabar nesiskiriu iš minios, esu pilka dulkelė su ant nugaros lapu , o ant jo ištiestas vidurinis pirštas. Tad brangus likimo broli esam tokie pat ir negalvok , kad esi išskirtinis. Nekelk aukštai savo kartelės nes ji dabar svers gal gramą, po metų kilogramą. Kaip negert nereik kažką daryt ar kažką vygdyt, pasiskaitinėk čia ir senam forume , manau rasi ką pritaikyt sau, nereik subinės nešt net į grupe ( dar kažkas stebisi kodėl žmones neina į grupes , geriau pasiskaitai dykai ir toliau pilvą augini pilvą, o paskui stebėtis kodėl nematyt " brolio", na tam reikalui yra veidrodis), į grupe gerai gyvai padiskutuoji natūraliai PASIPEŠI, dykai atsigeri kavos ir dar merginą gali pakabyt ir nenori šaltos votkės. Laikykis brol , nekelk pirmos ir neskaudės galvos. Geros dienos.
Senbuvis

mindogas » 2018-05-25 12:45:20

Mikai. Merga pakabinti??????
url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/]Paveikslėlis[/url]
Senbuvis

mikas » 2018-06-01 05:22:03

Kokiems velniams ta merga reikalinga?
Senbuvis

Liepukas » 2018-06-03 09:07:12

Labarytis, pats turtingiausias jausmais ir ivykiais metu laikas, vasarike. Sveiki, gyvi ar nelabai, sulauke! :)
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Edvardas » 2018-06-03 16:02:23

labas rytas, švenčiame, sėdime skersi, o dar smaguriavimas laukia, žodžiu... :)
nežinau kaip gyvenčiau Ispanijoje ar Turkijoje, bet tikrai žinau, kad gyvenčiau kaip babajus, tai reiškia, kad nepajudinčiau jokio pirštuko kokiam nors darbui atlikti, karštis. Vakar pirtyje-liuks, lauke -pekla, kur ,,šaknys" :)
Tarp kitko, vakar atliekant visuomenei naudingą darbą, trimeriu šienavau pležą, po medžiu radau pilnas 4 skarbonkes alaus: išmesti gaila ir tara reikalinga, dilema. :)
Gyvenam, svarbu blaivus ir tikiuosi -gan sveikas. :)
Senbuvis

Liepukas » 2018-07-07 10:41:45

Kaip gyvuojat bendruomene? Aš iš jaudulio, kad tikriausiai šnd jau parsinešu savo kačiuką is po ligos namo, prikrausiu į džinsus. Dvi savaites kažkur ir kažkaip. Viskas negaliu rasyt, bėgu, palinkėkit man širdies ramybės, o ne dun dun kažkur plaučiuose ar bilen kur saulės rezginiuose. Galečiau jau materialiai apčiuopt nerimą, kaip koki žveriuką. Vet klinika su sergančiais žvėreliais patapo veik antraisiais namais..ufff, nerimas plaučiuose taipogi..džiaugiuosi kiekvienu šūdeliu kaip pusiausvyra, manęs nusivariusios vien tik baimėje ir nerime tikrai dabar niekam nereikia..uff. Susitiksim čia kada nors, gero užėjimo foruman apsilankantiems.
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Edvardas » 2018-07-10 09:35:16

Labas rytas, atėjo diena kai nebėra kur skubėti (kol kas), kai tapau ,,laisvo oro direktoriumi". :) Atidaviau duoklę Šventajai, sudalyvavau jubiliejiniame susirinkime, nupėdinau apie 50 km jūros pakrante, bet stovykloje galėjau sudalyvauti tik jos uždaryme, toks realus grafikas susiklostė šiais metais.
Kava išgerta, oras fantastiškas tad pėdinu į kiemą mąstyti ir fantazuoti. :)
Jei kas važiuos pro šalį prašom nepasikuklinti ir užsukti kavos (turiu labai skanios) ar arbatytės. :) Geros ir blaivios visiems dienos. :)
Senbuvis

xaliava » 2018-07-10 12:43:47

13 dienų keliavau. Kam man ta Šventoji? Kai yra Graikija, Italija, Bulgarija, ir Stambulas. Kuriose išleidau daug mažiau, nei keliaujant po LT? Grįžęs po atostogų (14 d), dar variau į maudytis su sūnum. Vėliau ir dukra atlėkė su lialka (anūke). Nušveitė mažylę seneliui (man), pasigriebė itališkai - bulgariškas lauktuves ir išlėkė kažikur su žentuku. Nelabai patiko tas mini dukros sijonas, bet aj patylėjau, duntis sukandęs. Kaži kaip keista matyt, suaugusius vaikus. :o Geras ir smagus tas gyvenimuks. :twisted:
Blaivas nuo 2007.08.20
Vartotojo avataras
Senbuvis

Alikas » 2019-01-16 14:12:53

Sveiki gyvi kas gyvi :) Tiek daug norisi parašyt , bet gal sveikinu visus su nuostabia saulėta diena. Einu nubalinsiu medelius-diena saulė,naktį šala-kad žievė nesutrūkynėtų.Kaip sekasi Latriuk 37?
Senbuvis

Liepukas » 2019-06-02 08:26:57

Sveiki, kas čia gyvena, lygtais beveik niekas tarpusavyje nesikalba. Va. :) atvariau išgert kavos ir pamislyt, jog kaip visgi smagiai viskas mano gyvenime kas liečia alko sukrito į vietas: alkoholis, alkoholikai beveik išnyko iš akiračio, labiausiai kur susiduriu tai prie to paties stalelio, kažkas kažkiek pavartoja prorečiais, kai taip nutinka, prisimenu jog geras, alkoholis dar neišnyko. Ir išėjo kalba anądien apie tai kiek laiko nevartoju, tai sakau prisijungsiu prie negerk ir pažiūresiu. Laba rytas, skanios kavos, gražios vasaraitės.
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

xaliava » 2019-10-22 05:35:02

Labas ankstyvas rytas. Už lango jau rieda truliai. Chebrytė darbukin, ar kažkur traukia. Mano kafkė beveik išgerta. Vakar mačiausi savo Madikę (dukrytę). Sukūdus, lakstymuose, mano vaikas, ir neramu dėl jos. Paglosčiau, prisiglaudžiau, ir išleidau darbukin taip pat. Išmokau būdamas blaivas, jau suaugusiems vaikams pasakyti žodį MYLIU. Mokausi nereguliuot, nekontroliuot (oj, sunku, ir sudėtinga). Paleisti, gyventi savo gyvenimą. Daryti klaidas, atrasti savo tiesas....
Blaivas nuo 2007.08.20
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2019-10-31 18:34:24

Ooo chebryte, laikas lekia kaip vejas, stai ir vel as cia. Tik kad jau nera prasmes rasyti, nes matau paskutines dalyviu zinutes tai 2018 metais, tai dar seniau. Na tai turbut tiek :D
Vartotojo avataras
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių