Renateles sugrizimas

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Renateles sugrizimas

Edvardas » 2014-07-29 20:00:10

Tas pats ką rašai ar tas pats visų praeitas kelias? Man tai tikrai ne tas pats, kiekvienas parašymas , kad ir labame ryte, yra kruopelytė mano blaivybėj ir ačiū rašantiems. O kelias daugumai tas pats strategiškai prisideda tik niuansai, vieniems sunkesni gal žiauresni, kitiems lengvesni, bet bendrąja prasme tai ,,ne paradas", ne kurortas.
Aš, manau, jau savo atrašiau, toliau gyvenimas rieda be alkoholio, bet ji pakeitė asmeniškos problemos, kurios kitiems ,,nei prie ko". :) O jaunimas rašykit, tikrai malonu skaityti tik atsakyti nespėju.:)
Senbuvis

Renata333 » 2014-07-29 20:26:08

Ziauriai myliu Edvarda,bet...Kai tikrai laaaaaaabai blogai -niekas cia neraso.As suprantu,kad,jis nori,kad daugiau zmoniu cia rasytu.Bukit su mumis-mums Jusu reikia.As Palaidodojau du zmones,kurie tikejo,kad gali gert-sis-Ju sirdiys neatlaike...As blioviau,bet kam svarbu-vienam 29-kitam 37.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Dažnas svečias

Alikas » 2014-07-29 21:16:21

Renata333 rašė:Ziauriai myliu Edvarda,bet...Kai tikrai laaaaaaabai blogai -niekas cia neraso.As suprantu,kad,jis nori,kad daugiau zmoniu cia rasytu.Bukit su mumis-mums Jusu reikia.As Palaidodojau du zmones,kurie tikejo,kad gali gert-sis-Ju sirdiys neatlaike...As blioviau,bet kam svarbu-vienam 29-kitam 37.

Kuom tu man gali padėt kai man iš tikrūju būna laaaaaaaaaabai blogai?Kam rašyt kai blogai-kad zanūda išvadintumėt,ar ,kad parašytumėt eik ir gerk jei blogai? A gal aš ko nors nesuprantu?Agal tu man diagnozę nustatysi,alxogolikas aš ar ne?Dovanok,gal aš jau kaip nors pats nuspresiu,Renatėle. Uždegu žvakeles kapinėse,tiems su kuriais gėriau,tiems kurie pasikorė,kai nustojo gert.Sūnus namie auga,neigalus,alxogoliko vaikas,dar vienas kapuose,dar vienas kalėjime,paskutinį kartą mačiau,kai pats jį prigirdžiau.Kuom man gali padėt Renatėle?Atsiprašau ,jei ką nors ne taip parašiau,dovanok.
Senbuvis

Renata333 » 2014-07-29 21:28:32

Tiesiog atsibodo,kad "alkoholizma"-vertina,kAIP romantika.As esu 32 metu-man prasidejo viskas 19-iolikos.As labai noriu apsaugot jaunima.Ir nesakyk,eik i I AA.As isgyvenau mirtirs,o gal dar ne...Kiekvienas savo praeis-ir aiskink neaiskink...Visi savo praeis...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Dažnas svečias

Liepukas » 2014-07-31 12:09:21

alikas rašė:
Renata333 rašė:Ziauriai myliu Edvarda,bet...Kai tikrai laaaaaaabai blogai -niekas cia neraso.As suprantu,kad,jis nori,kad daugiau zmoniu cia rasytu.Bukit su mumis-mums Jusu reikia.As Palaidodojau du zmones,kurie tikejo,kad gali gert-sis-Ju sirdiys neatlaike...As blioviau,bet kam svarbu-vienam 29-kitam 37.

Kuom tu man gali padėt kai man iš tikrūju būna laaaaaaaaaabai blogai?Kam rašyt kai blogai-kad zanūda išvadintumėt,ar ,kad parašytumėt eik ir gerk jei blogai? A gal aš ko nors nesuprantu?Agal tu man diagnozę nustatysi,alxogolikas aš ar ne?Dovanok,gal aš jau kaip nors pats nuspresiu,Renatėle. Uždegu žvakeles kapinėse,tiems su kuriais gėriau,tiems kurie pasikorė,kai nustojo gert.Sūnus namie auga,neigalus,alxogoliko vaikas,dar vienas kapuose,dar vienas kalėjime,paskutinį kartą mačiau,kai pats jį prigirdžiau.Kuom man gali padėt Renatėle?Atsiprašau ,jei ką nors ne taip parašiau,dovanok.

aš irgi nežinau kuom mes kartais vieni kitiems galim padėt kuom ne, bet visa tai kas yra už tavo žodžių Alikai, aš pažystu taip pat labai. Iš savo patirties žinau, kad tai praeina ir vėl užeina ir kaip tai vadinasi..Aš pati nerašau kai man būnu tikrai labai blogai, nebijau, nesigėdinu, nemanau kad tai beprasmiška, tiesiog pati sau žinau kaip tai atrodo, kaip bus ir kaip ir kada praeis, kaip priepolis jei vaizdžiau. Dabar praktiškai nėra vilčių kad tokiems žmonėms puls kas ir realiai padės, bet manau neišvengiamai po penkiasdešimt, šimto metų metų situacija ims keistis, nes vis daugiau mokslinių žinių apie savijautą "blogai". Šiek tiek prasmę forume matau tame- ne tikėtis greitos ir veiksmingos pagalbos kai "tikrai blogai", o atsidaryti skyrelį ir kalbėtis tiems kuriems yra, būna blogai ir viskas, tiesiog neignoruoti to, leisti jausti,leisti būti, bent jau kažkaip reflektuoti, tai vadinama pasipasakojimu kokiu. Tikrai nemanau, kad visi užgiedos : tai ko jau tau blogaiii? gal pats kaltas? ne..kaip į tavo ir Renatos žinutę norisi tiesiog paprastai atliept, nes ir aš ne iš kitokio molio.Tik man taip susiklostė, kad negėriau labai ilgai, tai ir apie tiesogiai pačias alholizmo pasekmes ir procesus daug neturiu ką pasakyt, nes viską jau išpasakojus veiksmingai žmogui, kuris mane priima ir myli, ty G, vyrui savo, kitiems žmonėms, išgyvenus prisiminimus ir einu toliau. Visą laiką greta "labai blogai" yra " einu toliau", tokia gamta ar kas..Ačiu judviem.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias