Is Seno Forumo

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Is Seno Forumo

Tomas » 2013-11-15 19:39:42

Sveiki
cia tema kuria pradejau pries kelerius metus http://www.ne-gerk.com/forumas_old/view ... ilit=tomas
Poto nesilankiau siame forume nezinau del kokiu priezasciu.
Dabar praejus tiek laiko galiu pazvelgti i viska is kitos puses ...
Nezinau kodel uzsimaniau cia parasyti praejus tiek laiko tiesiog noriu kad zinotumet Kad alkoholis ateme is manes mano Teti amziams (tai buvo eiline diena ziuredamas televizoriu Tetis isgere per didele alkoholio doze radau paryciais jau nebegyva....)jau praejo virs puses metu kaip palaidojom.
Apie save
Esu savarankiskas, turiu jau savo nuostabia seima, uzdirbu gerai(turiu versla), mano darbas mano pomegis tai ka as megstu daryti viskas kaip ir super bet kiekviena diena galvoju apie Teti nebuvo dar tokios dienos kad apie ji negalvociau as jo labai stipriai ilgiuosi , naktim kai atsikeliu i tualeta praeidinidamas pro tevo kambari uzsuku i paziureti tikiedamasis kad rasiu ten meganti Teti ir kad viskas tai tik baisus sapnas...
Nenoriu kad seima matytu kad man sunku bet man labai sunku

Tokiu istoriju kaip manoji turbut yra tukstanciai tegul tai buna 1001 ir tikiuosi kad gal kam nors si istorija pades nuvyti bent karta minti i sona apie alkoholi, pagalvokit apie savo artimuosius, pagalvokite apie tuos kurie jus myli, galu gale pagalvokit apie savo vaikus jej tokiu turit, bukit stiprus , bukit sveiki , bukit laimingi !

Re: Is Seno Forumo

e » 2013-11-16 10:51:08

Tomai labas, užjaučiu stipriai
dėkui, kad parašei į forumą.
Senbuvis

Re: Is Seno Forumo

Rapolas » 2017-03-11 09:06:26

Tomai štai mano 1001 istorija:
Pieš keletą metų, tvažiuoju į santariškes, viena už parankės uošvė, už kitos žmona. Viena mano akis nukreipta iširdies hirurginį, kita į onkologinį.
Po kurio laiko uošvės netekom :(
O dabar iki šiol, dviese su nepagydomom ligom gyvenam.
Mano kaip ir aiški.
O žmona su keliom, ---viena panaši įmano---jai būvo visai kitas piktybinis.
Atrodo, stebūlas, pasisekė...
Buvo 1001 progą gerti , be jokių priekaištų, visi pateisina, užjaučia ir joks jis nealkoholikas :)
Praktiškai be vaisų, žinom, savo kailiu patyrėm -ogijas -izmus, -apijas, -ybes....
Krutam, judam, džiaugėmės, gyvenam su ligom ir su begaliniu tikėjimu.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias