Gyvenimas gražus!

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Gyvenimas gražus!

Citrina » 2013-10-30 14:10:48

e rašė:
Citrina rašė:be įtampos nebūna asmenybės vystymosi.

ginčyčiausi :) bet jei rimtai kas yra įtampa tau? botagėlis, kad žmogus vystytųsi? dualistinė visatos struktūra, šviesa, tamsa, pliusas, minusas ir kelionė tarp jų? sudėtingas ,bet įdomus diskusijų objektas, ypač gyveimas yra gražus! apipavidalinime

Galima būtų persikelti į skyrelį paplepėkime, jei ką. Saugumas ramybė atsipalaidavimas šlepetės taurė vyno rankoj, ir nuobodu standartiška pilka lėkšta. Bet kai yra gyvenimas pokyčiai dinamika keitimasis vystymasis, tuomet neišvengiama įtampa nerimas, lydintys pastangas siekimus tikslus užduotis.
Na, dzenbudistai siūlo medituoti ir tai yra aukščiausio lygmens vidinis asmenybės vystymasis. Atidedu lietingai dienai šią išmintį, (gal be reikalo). :)
Dar apie pensijinį amžių, kuriam daug ką atidedu, (jei gyvenčiau), Anglijoje bepigu, raudonais autobusais nuo 60 metų nemokamai galima važinėtis po visą miestą, (mažesnė įtampa dėl kasdienių buitinių rūpesčių). Jei įtampa visdėlto jaučiama dėl kitų priežasčių - vaistai pensininkams irgi nemokami... Galima ir dzen treniruotis pensijiniame amžiuje, daug laisvo laiko. Gyvenimas nuostabus. :)
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Romis » 2013-11-01 08:28:33

Ačiū už pasisakymus. Būtent man jūsų minčių, nuomonių labai reikia, kad įvertinti kas yra ne taip. Šiaip aš jaučiuosiu labai ramiai, nejaučiu jokios vidinės įtampos, bet gal daugiau jaučiu baimę dėl atkryčio. Eilę metų atkritinėdamas išsivystė savimi nepasitikėjimo jausmas. Gal kam teko patirti: SAVIMI NEPASITIKĖJIMĄ. Tai nemalonus jausmas, ir dabar eidamas blaivybės keliu man reikia įdėti žymiai didesnių pastangų.Tam tikromis aplinkybėmis būtina dėti pastangas, kad išlikti tuo kuo noriu išlikti.Ne taip jau paprasta, bet viskas įmanoma norint gražiai gyventi. O kad gražiai gyventi: BŪTINA BLAIVYBĖ. Tokia realybė. Kol kas viskas labai gerai.
Butinai e paskaitysiu tavo rekomenduotas knygas.
Pastebėjau, kad man būtinas bendravimas gyvai su tokio pačio likimo žmonėmis.Apsilankiau AA grupėje, išsikalbėjau,klausiausi kitų patirties ir nereikalingoms mintiems vietos neliko. Stebuklingai veikia bendraminčių grupės. Taip kad GYVENIMAS TIKRAI GRAŽUS.
Be tikslo ir tikėjimo esu lyg laivas,pakėlęs bures plaukti į niekur.
Dažnas svečias

Romis » 2015-02-27 13:44:14

Vaje, kaip aš viską apleidau, kaip senai čia buvau. Kartais prisimindavau, arba kas nors primindavo, pažadėdavau ką nors parašyti, bet taip ir pažadais likdavo. Kas liečia su įsipareigojimais, pažadų tesėjimu tai pas mane viena iš problemų. Nemoku pasakyti Ne, visiems prižadu ir deja dažniausiai neįvykdau, arba ilgai reikia laukti kol ištęsėsiu ką prižadėjau. Kai kas net pažaduku praminė.
O GYVENIMAS GRAŽUS!!! Myliu aš tą gyvenimą tokį kokį turiu. Labai MYLIU BLAIVYBĘ, nes tik nuo to pradėjęs galiu kūrti gyvenimą tokį kokį sugebu.Netrukus bus (TIKIUOSIU) trys BLAIVŪS metai.Tai mano brangiausias turtas: BLAIVYBĖ. Skatindamas save, savo pastangas, jau įprasta tapo, padovanoti du kartus metuose kelione į užsienį. Tai nauja mano priklausomybė.Kelionėse pasikraunu ypatinga teigiama energija, nepakartojamais įspūdžiais.Tik viena bėda, kad bijau skristi lėktuvu.Ir tuomet ima liudesys, kad negaliu įkalti.Kad galėčiau įkalti, tai prigerčiau ir tada viskas vienodai.
Patinka bendrauti su pozityviais, geranoriškais bendraminčiais. Yra tokių kur jei yra galimybė pereinu į kitą gatvės pusę. O kam drumsti ramybę arba jausti kaip esu nuvertinamas. Gal blogai darau? Bet kad labai mėgstu ramybę ir ramų, nuoširdų bendravimą. Ir nemėgstu pasikėlusių, išpuikusių pakeleivių.
Taip kad GYVENTI NUOSTABU.
Dažnas svečias

Romis » 2015-04-09 16:28:11

Kartais manęs paklausia, iš kur tu toks laimingas, pilnas optimizmo, energijos ir pan. Čia galima būtų daug kalbėti, bet jei trumpai, galiu pasidalinti.
Pirmiausia esu labai laimingas, kad ištrūkau iš alkoholio vergijos. Šiuo metu esu...LAISVAS. Nevaldo, negundo, nedomina jokios formos alkoholis. Turiu daug tokio pačio likimo draugų, bendraujame, diskutuojame. Alkoholio niekada nebūna. Jau nereikia daryti pravaikštas, meluoti, kūrti istorijas, laidoti artimuosius, nereikia sirgti, dejuoti, vempti, šlapintis į lovą..... Mane gerbia kolektyve, manimi pasitiki, mane vertina....... Tapau žmogumi..... Absoliučiai nieko ypatingo nepasiekiau, tik tapau blaivus ir paprastas sugyvenamas žmogus. Kaip man, tai labai daug.Aš galiu ramiai vairuoti automobilį,neįsižeisti, neužpykti, laikytis duoto žodžio, padėti kitam ir t.t Netrokštu dėmesio, sureikšminimo, įvertinimo, nesiveliu į beprasmius ginčus.....Aš gyvenu paprastą, ramų, blaivų gyvenimą. Susitaikiau su savimi, su savo liga-alkoholizmu, susipažinau su Dievu, kurio anksčiau nepripažinau. Man labai patinka harmonija su savimi, su aplinka. Ir viską gavau iš jūsų, iš AA iš kitų pozityviai gyvenančių žmonių.
Aš jau nereaguoju į apkalbas, kritikas,neteisybes, šmeižtus......Aš negaliu ir nenoriu drumsti savo ramybės reaguodamas į neigiamus dalykus. Suvokiu, anksčiau aš pats toks buvau,aš buvau savo susikūrtame pragare. Reikia daugybę metų pabūti pragare, kas suvoktum rojaus grožį. Aš nenoriu ir nesiruošiu visiems patikti, man nereikia garbinimų, pagyrų, teigiamo įvertinimo, tuo ką aš dalinuosiu. Dalinuosiu tuo ką turiu, nieko neišgalvoju, neprikuriu ir nenoriu pasirodyti geresniu ar tobulesniu už kitus. Dalinuosiu ką gavau ir ką išmokau blaivybėje ir tik blaivybėje.
Deja, kaip bebūtų liūdna, tenka sutikti...pavyduolių.Kad nenuodytų mano pasaulio, geriausias metodas: šalintis, vengti bendravimo.Buvau ir aš toks kažkada.Pavydas-didžiulė kliūtis pasiekti laimę.Visada mokiausi iš pasiekusių asmenybių,iš pozityviai mąstančių žmonių, niekad nepavydėjau ir dabar galiu mėgautis nuostabiu gyvenimu.
Laisvė nuo alkoholio, laisvė nuo neigiamų emocijų,darnūs santykiai šeimoje,su artimaisiais, kolektyve, visoje aplinkoje, gyvenimas be problemų......mano blaivaus gyvenimo varikliukas.
Dažnas svečias

Matassj3 » 2015-04-13 13:25:58

Romis rašė:Kartais manęs paklausia, iš kur tu toks laimingas, pilnas optimizmo, energijos ir pan. Čia galima būtų daug kalbėti, bet jei trumpai, galiu pasidalinti.
Pirmiausia esu labai laimingas, kad ištrūkau iš alkoholio vergijos. Šiuo metu esu...LAISVAS. Nevaldo, negundo, nedomina jokios formos alkoholis. Turiu daug tokio pačio likimo draugų, bendraujame, diskutuojame. Alkoholio niekada nebūna. Jau nereikia daryti pravaikštas, meluoti, kūrti istorijas, laidoti artimuosius, nereikia sirgti, dejuoti, vempti, šlapintis į lovą..... Mane gerbia kolektyve, manimi pasitiki, mane vertina....... Tapau žmogumi..... Absoliučiai nieko ypatingo nepasiekiau, tik tapau blaivus ir paprastas sugyvenamas žmogus. Kaip man, tai labai daug.Aš galiu ramiai vairuoti automobilį,neįsižeisti, neužpykti, laikytis duoto žodžio, padėti kitam ir t.t Netrokštu dėmesio, sureikšminimo, įvertinimo, nesiveliu į beprasmius ginčus.....Aš gyvenu paprastą, ramų, blaivų gyvenimą. Susitaikiau su savimi, su savo liga-alkoholizmu, susipažinau su Dievu, kurio anksčiau nepripažinau. Man labai patinka harmonija su savimi, su aplinka. Ir viską gavau iš jūsų, iš AA iš kitų pozityviai gyvenančių žmonių.
Aš jau nereaguoju į apkalbas, kritikas,neteisybes, šmeižtus......Aš negaliu ir nenoriu drumsti savo ramybės reaguodamas į neigiamus dalykus. Suvokiu, anksčiau aš pats toks buvau,aš buvau savo susikūrtame pragare. Reikia daugybę metų pabūti pragare, kas suvoktum rojaus grožį. Aš nenoriu ir nesiruošiu visiems patikti, man nereikia garbinimų, pagyrų, teigiamo įvertinimo, tuo ką aš dalinuosiu. Dalinuosiu tuo ką turiu, nieko neišgalvoju, neprikuriu ir nenoriu pasirodyti geresniu ar tobulesniu už kitus. Dalinuosiu ką gavau ir ką išmokau blaivybėje ir tik blaivybėje.
Deja, kaip bebūtų liūdna, tenka sutikti...pavyduolių.Kad nenuodytų mano pasaulio, geriausias metodas: šalintis, vengti bendravimo.Buvau ir aš toks kažkada.Pavydas-didžiulė kliūtis pasiekti laimę.Visada mokiausi iš pasiekusių asmenybių,iš pozityviai mąstančių žmonių, niekad nepavydėjau ir dabar galiu mėgautis nuostabiu gyvenimu.
Laisvė nuo alkoholio, laisvė nuo neigiamų emocijų,darnūs santykiai šeimoje,su artimaisiais, kolektyve, visoje aplinkoje, gyvenimas be problemų......mano blaivaus gyvenimo varikliukas.

Nors tu ir linkes visas gerybes priskirti tam, kad tai neva susije su alkoholio atsisakymu, taciau taip nera. Jei taip butu, tai tuomet visi laisvieji no alkoholio butu tokie patys laimingi kaip ir tu. Taciau nemaza dalis ju vaiksto pas psichologus, parinasi, depresuoja, nesilaiko zodzio ir t.t.

Tai, kad tu laimingas, yra daugiau tavo asmenines savybes, kurias tu buvai uzsdenges alkoholiu ir jo poveikiu, nei pasekme, kuri neva ateina atsisakius alkoholio. Labai gerai, kad esi ismintingas ir analizuoji priotitetus, isskiri ramybe ir t.t. Ir visas sis laimes rezultatas yra butent tavo intelektualiios ir analitines veiklos pasekme.

Kodel apie tai rasau? Nes daugelis, kurie dar nera laivis nuo alkoholio, prisiklause gandu apie 'meciau gerti ir tapau laimingas', pradeda manyti, kad laimei uztenka vien tik tik tapti laisvu nuo jo. Ir tada daug kam tenka nusivilti, nes sausas buvimas neveda i jokias laimes, o atveria daugybe skauduliu. Ramybe yra darbo ir jos pasiekimui nepakanka mesti gerti.

Apskritai anonimai daznai kuria iliuzija is blaivybes darydami staba. Blaivybe, tai tik salyga, kuria turint galima tapti laimingu. Bet lygiai taip pat turint sia salyga galima tapti ir nelaimingu bei depresovu. Blaivybe, tai ne kazkas afigeno, o viso labo mastancio zmogaus naturali busena. Priklausomybe lemia tai, kad si busena del ivairiu priezasciu buna prarandama ir savotiskai iskrentama is gyvenimo. Bet ja atstacius ir vel susikurus galimybe gyventi paciam, blaivybe nebera tikslas, ji yra tik salyga, kuria reikia palaikyti tam, kad galetum gyventi pagal savo paties supratima. Blaivybes praradimas, tai praradimas galimybes paciam organizuoti save. Kitaip sakant baivybe nera tikslas, o tik reikiama aplinkybe, panasiai kaip ir oras. Isivaizduok zmogu, kuris del tam tikru aplinkybiu buvo prarades galimybe pats kvepuoti ir patyre dideles kancias ligonineje bei daug metu priklause nuo kvepavimo aparatu. Paskui po ilgu kanciu jis pagija ir tampa laisvas nuo kvepavimo aparato, ir gali kvepuoti savarankiskai. Isivaizduok, kad tada tas zmogus gyvenimo tikslu padaro pati kvepavima. Jis sako 'mano tikslas, siandien kvepuoti, o visa kita antrarusei dalykai'. Jis gali buti kvepuojantys ir pikciurna, kitus skaudinantis ir t.t. Kas is tos jo blaivybes, jei jis ir kitus skaudina ir save kankina? As cia nekonkreciai tau rasau. Dziaugiuosi, kad pas tave viskas taip ok. As gal labiau bendrai apie ta stabmeldyste blaivybei, bandant is jos padaryti kazka antgamtisko.

Blaivybe, tai elementari busena. Taip, buvo su ja problemu, gal ir dabar dar kyla sunkumu, bet tai tik salyga, o ne joks ne tikslas, stabas ir gyvenimo prasme.
Делай,что можешь, с тем, что имеешь,там,где ты есть. (Veik čia ir dabar taip, kaip leidžia tavo sugebėjimai).
Dažnas svečias

Romis » 2015-05-25 12:08:24

Ačiū Matassj3 už išreikštas mintis, labai įdomu šia tema padiskutuoti. Tavo pasisakymą senai skaičiau, bet atsakymą rašau tik dabar, praėjus nemažai laiko. Blogas esu rašinėtojas, nes arba tingiu,arba neturiu laiko, atidedu kitai dienai, nėra įkvėpimo, noro diskutuoti, arba visiškai pamirštu kad iš vis yra kažkur rašomos mano mintys.Dažniausiai pamirštu apie šį tinklalapį.
Man blaivybė, blaivus gyvenimo būdas yra TIKSLAS Nr.1. Tai pamatas ant kurio statau savo asmeninius vidinius rūmus.Į šiuos "rūmus" ne bet ką įsileidžiu, jie man tapo tikra tvirtove. Man tokios tvirtovės gyvybiškai reikėjo, tam kad aš jausčiausi saugiai,ramiai,laimingai ir būčiau nepažeidžiamas. Tai kažkas panašaus pagal šv. Teresės Avilietės "Vidinę pilį". Bet tam kad sukūrčiau savo gyvenimą nuostabų, reikėjo labai,labai daug mokytis. Išklausiau galybę paskaitų, rekolekcijų,dalyvavau stovyklose ir t.t Visiškai pakeičiau mąstymą, mintis,išnaikinau neigiamas charakterio ydas, išvaliau visas neigiamas mintis ir t.t. Niekas man neįrodys, kad negalima save pakeisti,pakeisti charakterį,išrauti su šaknim visas ydas, kad negalima sukūrti nuostabų gyvenimą. Neesu joks tobulybė, išminčius, esu paprastų paprasčiausias žmogelis, kasdien laimingas......kad blaivas.
Aš ištrūkau iš alkoholio vergovės.Niekas man jau nenurodinėja kaip gyventi, atvirkščiai jau iš manęs mokosi kaip gyventi....niekas manęs nesmerkia, aš jau neesu bevertis, niekam nereikalingas girtuoklis...Ir tam, kad išlaikyti pastoviai tokią būseną, reikia dirbti su savimi,stebėti save, keisti mintis, charakterio ydas kurios trukdo gyvenimo kokybei. Aš visiškai įsitikinęs, kad nuostabią būseną gali pasiekti be jokių išimčių KIEKVIENAS. Tai sakau iš patirties, nes su kuriais tenka tuo klausimu dirbti tai pasiekia.
Juk aš, alkoholio vergas, pastoviai viskuo nepatenkintas, piktas ant viso pasaulio,pilnas pavydo,keršto, nesiskaitantis su artimaisiais, praradęs dvi šeimas, nes su tokiu gyventi sakė tik kvaila gali ir aplamai su tokiu gyvuliu neįmanoma gyventi ir t.t. Net nemalonu, baisu prisiminti koks buvau.... Ir viską bandydavau skandinti alkoholyje, geresnio vaisto nenorėjau net girdėti. Alkoholis valdė mane kaip norėjo, darė su manimi ką norėjo, o aš buvau niekas....
Blaivybė, tai elementari būsena.....sakai Matassj3. Taip, tai Dievo dovana, kurią labai branginu, ir ta būsena pasiekta per skausmą, ašaras, kančias ne tik mano bet ir artimųjų tiek iškentėta.
Netrukus švęsiu 3 blaivius metus. Už pasiekimus paruošta dviejų savaičių kelionė į Kroatiją. Kraunuosi lagaminus ir važiuoju gėrėtis nuostabiu Dievo kūriniu-pasauliu ir nuostabiu blaiviu gyvenimu.Džiaugiuosiu šia diena, nes nežinia ką atneš rytojus. Gyvenimas trapus, išmokau vertinti ir džiaugtis šia akimirka.
Iš visos širdies visiems linkiu patirti gyvenimo pilnatvę.
Dažnas svečias

Romis » 2017-04-03 12:21:08

Wauu....kaip aš čia senai buvau. Pamiršau visai, kad dar kažkokį žurnalioką užvedžiau. Kai turėsiu daugiau laiko, reikės paskaityti,kaip mąsčiau keletą metų atgal...
Nuostata nepasikeitė; gyvenimas gražus. Koks jis bebūtų, bet gyvenimas gražus tik gyvenant blaiviai. Čia tik mano atveju, nes aš jei užgeriu, pagaunu "kablį" gyvenimo grožis baigiasi. Ir labai ilgam, nebent sustabdo detoksikacija. Buvau visiškai ant pražūties, nepasimokau niekaip, "truputį" įkalti fantazijos dažnai aplanko, bet....bijau pasekmių. Esu visiškai netoli papildyti benamių gretas. Visai, visai arti, reikia vienintelio pabandymo: "truputį atsipalaiduosiu", tik vieną ir ne daugiau... O gal pavyks, gal neužsikabinsiu...... Aplanko gundančios tokios mintys..... Veju jas lauk, ginuosi. Kol kas trys mėnesiai sėkmingi, kol kas ramu....ir kartu baisu pagalvoti kas laukia.....užgėrus.Gyvenimas gatvėje.....nes namų neturiu. Esu labai griežtai įspėtas ir paruoštas...pražūčiai..
Bet kol kas džiaugiuosiu blaivybe, nuostabiu pavasariu, nuostabiu gyvenimu, kuris toks trapus.... Man labai trapus, man daug nereikia šį gražų gyvenimą prarasti. Sukūrtas rojus, gali greitai virsti pragaru........ Tokia mano realybė, kol kas dar turiu jėgų ir noro saugoti tą,kas buvo kuriama ilgus metus. Ačių jums visiems bendrakeleiviams, su kuriais galiu kūrti ir saugoti.
Dažnas svečias

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias