Gyvenimas gražus!

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Gyvenimas gražus!

Romis » 2013-10-05 10:04:46

Kodėl JIS.....GYVENIMAS, gražus, nuostabus. Nežinau kodėl, bet man tai kasdieninė, aktuali tema, pastovios mintys, nes kasdien gyvenu džiaugsme. Kyla klausimas iš kur taip? Gal aš nesveikas, ne pilno proto? Taip, tai tikrų tikriausia TIESA, aš nesveikas, aš esu nepataisomas......ALKOHOLIKAS. Bet kodėl nepataisomas, juk sugebu ir negerti kažkiek laiko. Na sugebu, bet pagal kitų (artimųjų) vertinimus nepagydomas, nepataisomas, beviltiškas ir t.t. Bet aš šiandien negeriu, anksčiau kažkada ir 8-is metus negėriau, buvo kad beveik du metus negėriau, daug kartų bveveik metus ištvėriau, dabar šiai dienai negeriu vieni metai ir trys mėnesiai. Nelengva tiek laiko išbūti sąžiningu prieš save, atsilaikyti prieš siūlymus, bet šiai dienai esu laimingas, kad sugebėjau......
Tad neatsakiau sau i klausimą: kame matau, kad gyvenimas gražus? O tame, kad aš labai.labai kentėjau nuo priklausomybės alkoholiui, nuo pastovaus potraukio išgerti. Aš buvau įkalintas. Aš visada jaučiausi įkalintas.Dabar galiu BŪTI SAVIMI. AŠ LAISVAS. Nuostabus tas jausmas. Ir labai noriu, kad ta pasaka tęstusi visą laiką. O kad tai tęstusi,man gyvybiškai reikia JŪSŲ......
Ryžausi šį dienoraštį užvesti.....SAU. Man nereikia reitingų, liaupsių, man reikia.....BLAIVYBĖS. Ačiū Admin, už tokią unikalią galimybę reikšti mintis,(visokias), pabandysiu nusišnekėti, nes (atrodo) išmokau atlaikyti kritikas ir t.t. Juk visą gyvenimą patėvis mane vadino.....proto invalidu. Tai ir gėriau,kad bučiau....protingas!!!
Apie visa kitą vėliau, einu dirbti..... :D
Be tikslo ir tikėjimo esu lyg laivas,pakėlęs bures plaukti į niekur.
Dažnas svečias

Re: Gyvenimas gražus!

Virgilijus » 2013-10-05 23:16:55

Romis rašė:Kodėl JIS.....GYVENIMAS, gražus, nuostabus. Nežinau kodėl, bet man tai kasdieninė, aktuali tema, pastovios mintys, nes kasdien gyvenu džiaugsme. Kyla klausimas iš kur taip? Gal aš nesveikas, ne pilno proto? Taip, tai tikrų tikriausia TIESA, aš nesveikas, aš esu nepataisomas......ALKOHOLIKAS. Bet kodėl nepataisomas, juk sugebu ir negerti kažkiek laiko. Na sugebu, bet pagal kitų (artimųjų) vertinimus nepagydomas, nepataisomas, beviltiškas ir t.t. Bet aš šiandien negeriu, anksčiau kažkada ir 8-is metus negėriau, buvo kad beveik du metus negėriau, daug kartų bveveik metus ištvėriau, dabar šiai dienai negeriu vieni metai ir trys mėnesiai. Nelengva tiek laiko išbūti sąžiningu prieš save, atsilaikyti prieš siūlymus, bet šiai dienai esu laimingas, kad sugebėjau......
Tad neatsakiau sau i klausimą: kame matau, kad gyvenimas gražus? O tame, kad aš labai.labai kentėjau nuo priklausomybės alkoholiui, nuo pastovaus potraukio išgerti. Aš buvau įkalintas. Aš visada jaučiausi įkalintas.Dabar galiu BŪTI SAVIMI. AŠ LAISVAS. Nuostabus tas jausmas. Ir labai noriu, kad ta pasaka tęstusi visą laiką. O kad tai tęstusi,man gyvybiškai reikia JŪSŲ......
Ryžausi šį dienoraštį užvesti.....SAU. Man nereikia reitingų, liaupsių, man reikia.....BLAIVYBĖS. Ačiū Admin, už tokią unikalią galimybę reikšti mintis,(visokias), pabandysiu nusišnekėti, nes (atrodo) išmokau atlaikyti kritikas ir t.t. Juk visą gyvenimą patėvis mane vadino.....proto invalidu. Tai ir gėriau,kad bučiau....protingas!!!
Apie visa kitą vėliau, einu dirbti..... :D

ir aš tikiu, kad nepataisomas, o vat ima ir paskambina tie , kuriems padėjau (na, ne su alko, su mokykline chemija), ir tada vėl norisi tęsti liniuotę,,,,aš vis dar įkalintas.
the perfect moment to start is always now
Senbuvis

Romis » 2013-10-06 21:16:27

Virgilijus, NEPASIDUOKIME!!! Aš į AA atėjau 1992m, 06mėn. Prieš tai tris kartus bandžiau koduotis, kažkoks koduotojas iš Maskvos atvažinėdavo, tai buvo apie 1990-1991m Nepadėjo jokie kodai, nepadėjo AA, absoliučiai niekas nepadėjo, nei pats sau, nei kiti. Visokius metodus bandžiau: savitaiga, meditacijos, religija, psichologai, AA, kodavimas, ašaros ir t.t Šaukiausi pagalbos ir Dievo ir velnio ir dar nežinia ko.....Dar paauglystėje iki armijos ir grižus po tarybinės armijos, turėjau gražių svajonių: normalų paprastą gyvenimą, gražią šeimą, vaikučiai. Nekėliau ir nesvajojau jokių nerealių planų, svajonių. Deja niekas neišsipyldė, alkoholis, mano būdo trūkumai viską sugriovė, prasigėriau juodai, mama mane prakeikė, išvijo iš namų, nekenčiau patėvio, viskuo buvau nepatenkintas, nelaimingas, kaltinau visus, tik ne save. Aš toks geras, aš nekaltas, visi kalti....... Jau būdamas apie 31 ar 32metus amžiaus gyvenau šiluminėje trasoje, valkatavau, elgetaudamas prisirinkdavau pinigų "kaukoliniui" arba bet kokiam svaiginančiam gėrimui... Pragarų pragare gyvenau.....siaubas ima tai prisiminus. Bet TIKRAI DIEVAS YRA, pagailėjo žuvusios sielos ir padarė stebuklą, staiga 1995m. 12 mėn.28d.nakti patyriau.....regėjimą, ir nuo tos akimirkos staiga pradingo noras gerti ir rūkyti. Lyg burtų lazdele mostelėjus mečiau iš karto gerti ir rūkyti. Man tai iki šiol protu nesuvokiama. Iki šiol nerūkau, bet po 8-ių metų blaivybės pradėjau eksperimentuoti, kol vėl neatsidūriau gatvėje........Žinau, suvokiu kokie laukia pavojai pakėlus pirmą stikliuką, ir vis tiek pakeldavau..... ir vis tiek troškimas išgerti nugalėdavo baimes, išduodavau save. Dabar dedu visas pastangas.....nežaisti su ugnimi!!!
Nenoriu grižti prie konteinerio, gera miegoti švarioje, šiltoje lovoje, būti reikalingas ir naudingas , gyventi prasmingą pilnavertį gyvenimą, džiaugtis saule, lietumi, gėlyte ir t.t Reikia pabūti TIKRAME PRAGARE, kad suvokti kas yra kas ,dabar galiu iš širdies nuoširdžiai pasakyti: esu žmogus, esu laimingas........
Tiems kurie mane pažistate, vykdau jūsų siūlymus dalintis patirtimi, prašau.....dalinuosi. Jei kam kyla kokių minčių, prašom komentuoti, kritikuoti, taisyti mane, nes labai patinka stebėti save ir tobulėti.
Blaivybėje GYVENIMAS GRAŽUS IR NUOSTABUS........
Dažnas svečias

e » 2013-10-07 08:10:53

ką čia dabar tu su tom kritikom, by tik tau gerai toks koks esi ir kitiems aplinkui :) Romi, manau pakritikuojam vieni kitus artimųjų rate, tik jei daugiau įsiklausytume į artimųjų kritiką :) chi chi..
Senbuvis

Virgilijus » 2013-10-07 12:02:28

Romi, kokia dar kritika gali būti :) tik džiaugsmas.
Senbuvis

Romis » 2013-10-13 14:39:27

Kartais man keistai atrodo, kai pagalvoju kad negėrimas suteikia tiek vidinio džiaugsmo, vidinio pasitenkinimo. Kiek man teko bendrauti su daug metų negeriančiais žmonėmis, jie visi džiaugiasi savo negėrimu, Tą patį išgyvenu ir aš. Kažkaip keista: reikia tik ilgesnį laiką negerti ir patyri kitokius jausmus. Kaip ten bebūtų bet alkoholis savo darbą padaro. Jis taip valdė mane, kad pakeitė psichiką, mąstymą, svarbiausia pakeičia gyvenimo būdą, gyvenimą pasuka taip, kaip nenoriu.Mano geriausias draugas alkoholis buvo guodėjas, ramintojas, gydytojas, absoliučiai visų problemų "sprendėjas" ir t.t. Kokia neapsakomai klastinga liga, kaip viskas iškreipta, sujaukta, viduje absoliučiai chaosas, o atrodė kas esi žmogus laimingas, gyvenau pilnaverti gyvenimą. Totali apgaulė, arba saviapgaulė, juodas melas sau.
Mano galvoje dabar pastoviai vyksta analizavimas, lyginimas. Tarsi gyvenu du visiškai skirtingus gyvenimus. Dalis gyvenimo su alkoholiu ir dalis be alkoholio. Ant svarstyklių padėti du gyvenimai! Šiuo metu visais 100% svarstyklės nusveria blaivaus gyvenimo būdas. KOKS JIS NUOSTABUS TAS BLAIVUS GYVENIMAS! Tai neįmanoma papasakoti, tai reikia patirti. Reikia tik vieno vienintelio pirmo žingsnio: NORO PABANDYTI PAGYVENTI KITAIP. Aš labai norėjau pagyventi blaiviai, nors kokius metus. Man labai ilgai nesisekė, daug metų, tą pasiekti, niekaip nesugebėjau išgyventi nors mėnesį be jokio lašo net alaus. Be alaus negalėjau išbūti nei dienos. Jei pavykdavo neišgerti alaus nors vieną dieną, jau būdavo pasiekimas. Koks beprasmiškas tuščias mano pragertas gyvenimas. Labai pavydėjau kitiems sėkmės, gražaus gyvenimo,gražios šeimos, visada buvau viskuo nepatenkintas, neapkenčiau kalbančių apie Dievą,meilę, tyčiodavausi, visaip norėdavau "įkasti", tik dar daugiau niršdavau, kad jie ......nepyksta, nereaguoja. Kaip ir aš dabar viduje su gailesčiu ir užuojauta žiūriu i pasilikusius ten pat, toliau vartojančius, taip ir anksčiau su manimi elgėsi tie kuriems pavyko patekti į išsigelbėjusiųjų ratą. Be galo esu laimingas, kad Dievas ir mane nepaliko tamsybėse su taurele rankose "džiaugtis" gyvenimu,o esu su tais gretose kurie myli gyvenimą, blaivybę... Koks jis bebūtų sunkus gyvenimas, bet blaivus gyvenimas turi visai kitokį skonį, turi savo vertę. Man jau nereikia jokių kaukių,pykčio, išsisukinėjimų, melo, galiu būti savimi. Kaip gera būti savimi, priimti save tokį koks esu, nesigrąužti, nepykti, niekam nepavydėti, su niekuo nesipykti, niekam neskolingas ir t.t, galiu išvardinti n- pliusų blaivybėje. Vien tik pliusai ir pliusai. Su kiekvienu dar vartojančiu galime apsikeisti vertybėmis ir pažiūrėsime kieno gyvenimas vertingesnis. Nieko nesmerkiu, neteisiu tegul gyvena kaip kas nori, bet dalindamasis savo patirtimi galiu patvirtinti, kad BLAIVUS GYVENIMAS , TAI NE TIK GRAŽUS BET IR NUOSTABUS, NEPAKARTOJAMAS, PASAKIŠKAS.......Laikausi tokios taisyklės, kad gyvenime negaliu pakeisti dviejų dienų: vakar ir rytojaus. Su Dievo pagalba šią dieną galiu keisti, daryti kažką gero ir t.t. Man rytojus prasideda šiandien. Nuo teigiamų emocijų, minčių labai priklauso sekanti diena.....
Ir pabaigai atskleisiu paslaptį. Kadangi gyvenu pozityviai, blaiviai, esu kažko vertas ir kad gyvenimas igytų dar gražesnių spalvų, rytoj (10mėn. 14d) pavakare gersiu kavą.... Barselonoje. Už blaivaus gyvenimo pastangas, kurios ne taip jau lengvai pasiekiamos, už pastangas darbe su savimi naikinant būdo trūkumus, esu sau paskyres paskatinimus, dovanas: aplankant pasirinktinai užsienio šalis. Pavasarį sau padovanojau kelionę po Italiją, o dabar kelionę po Ispaniją. Jokių kelionių agentūrų, susikuriu savarankiškai kartu su drauge kelionių maršrutą, tai nuostabi atgaiva atitrūkti nuo kasdieninio iprasto ritmo,pabūti tolimoje šalyje. Juk aš girtaudamas labai mėgdavau nuotykius, rizikingus sambūrius.... Ir dabar mėgstu linksmą, prasmingą, turiningą gyvenimą. Tokį jį ir turiu.
Visiems linkiu gražaus, prasmingo ir linksmo blaivaus gyvenimo...........
Vadovaujuosi labai senu prasmingu posakiu: NĖRA PILKŲ DIENŲ-YRA TIK PILKŲ ŽMONIŲ.
Dažnas svečias

Pumputis » 2013-10-13 15:44:09

Smagu skaityti. Sėkmės Romi. Tavo blaivus gyvenimas išties yra gražus :)
Senbuvis

Virgilijus » 2013-10-13 16:12:13

Pumputis rašė:Smagu skaityti. Sėkmės Romi. Tavo blaivus gyvenimas išties yra gražus :)

o koks jis dar gali būti? dar ir dar sykį įsitikinu ir eiliuoju - gražus blaivus :)
Senbuvis

Eglė » 2013-10-14 08:14:36

Romis rašė:Kartais man keistai atrodo, kai pagalvoju kad negėrimas suteikia tiek vidinio džiaugsmo, vidinio pasitenkinimo. Kiek man teko bendrauti su daug metų negeriančiais žmonėmis, jie visi džiaugiasi savo negėrimu, Tą patį išgyvenu ir aš. Kažkaip keista: reikia tik ilgesnį laiką negerti ir patyri kitokius jausmus. Kaip ten bebūtų bet alkoholis savo darbą padaro. Jis taip valdė mane, kad pakeitė psichiką, mąstymą, svarbiausia pakeičia gyvenimo būdą, gyvenimą pasuka taip, kaip nenoriu.Mano geriausias draugas alkoholis buvo guodėjas, ramintojas, gydytojas, absoliučiai visų problemų "sprendėjas" ir t.t. Kokia neapsakomai klastinga liga, kaip viskas iškreipta, sujaukta, viduje absoliučiai chaosas, o atrodė kas esi žmogus laimingas, gyvenau pilnaverti gyvenimą. Totali apgaulė, arba saviapgaulė, juodas melas sau.
Mano galvoje dabar pastoviai vyksta analizavimas, lyginimas. Tarsi gyvenu du visiškai skirtingus gyvenimus. Dalis gyvenimo su alkoholiu ir dalis be alkoholio. Ant svarstyklių padėti du gyvenimai! Šiuo metu visais 100% svarstyklės nusveria blaivaus gyvenimo būdas. KOKS JIS NUOSTABUS TAS BLAIVUS GYVENIMAS! Tai neįmanoma papasakoti, tai reikia patirti. Reikia tik vieno vienintelio pirmo žingsnio: NORO PABANDYTI PAGYVENTI KITAIP. Aš labai norėjau pagyventi blaiviai, nors kokius metus. Man labai ilgai nesisekė, daug metų, tą pasiekti, niekaip nesugebėjau išgyventi nors mėnesį be jokio lašo net alaus. Be alaus negalėjau išbūti nei dienos. Jei pavykdavo neišgerti alaus nors vieną dieną, jau būdavo pasiekimas. Koks beprasmiškas tuščias mano pragertas gyvenimas. Labai pavydėjau kitiems sėkmės, gražaus gyvenimo,gražios šeimos, visada buvau viskuo nepatenkintas, neapkenčiau kalbančių apie Dievą,meilę, tyčiodavausi, visaip norėdavau "įkasti", tik dar daugiau niršdavau, kad jie ......nepyksta, nereaguoja. Kaip ir aš dabar viduje su gailesčiu ir užuojauta žiūriu i pasilikusius ten pat, toliau vartojančius, taip ir anksčiau su manimi elgėsi tie kuriems pavyko patekti į išsigelbėjusiųjų ratą. Be galo esu laimingas, kad Dievas ir mane nepaliko tamsybėse su taurele rankose "džiaugtis" gyvenimu,o esu su tais gretose kurie myli gyvenimą, blaivybę... Koks jis bebūtų sunkus gyvenimas, bet blaivus gyvenimas turi visai kitokį skonį, turi savo vertę. Man jau nereikia jokių kaukių,pykčio, išsisukinėjimų, melo, galiu būti savimi. Kaip gera būti savimi, priimti save tokį koks esu, nesigrąužti, nepykti, niekam nepavydėti, su niekuo nesipykti, niekam neskolingas ir t.t, galiu išvardinti n- pliusų blaivybėje. Vien tik pliusai ir pliusai. Su kiekvienu dar vartojančiu galime apsikeisti vertybėmis ir pažiūrėsime kieno gyvenimas vertingesnis. Nieko nesmerkiu, neteisiu tegul gyvena kaip kas nori, bet dalindamasis savo patirtimi galiu patvirtinti, kad BLAIVUS GYVENIMAS , TAI NE TIK GRAŽUS BET IR NUOSTABUS, NEPAKARTOJAMAS, PASAKIŠKAS.......Laikausi tokios taisyklės, kad gyvenime negaliu pakeisti dviejų dienų: vakar ir rytojaus. Su Dievo pagalba šią dieną galiu keisti, daryti kažką gero ir t.t. Man rytojus prasideda šiandien. Nuo teigiamų emocijų, minčių labai priklauso sekanti diena.....
Ir pabaigai atskleisiu paslaptį. Kadangi gyvenu pozityviai, blaiviai, esu kažko vertas ir kad gyvenimas igytų dar gražesnių spalvų, rytoj (10mėn. 14d) pavakare gersiu kavą.... Barselonoje. Už blaivaus gyvenimo pastangas, kurios ne taip jau lengvai pasiekiamos, už pastangas darbe su savimi naikinant būdo trūkumus, esu sau paskyres paskatinimus, dovanas: aplankant pasirinktinai užsienio šalis. Pavasarį sau padovanojau kelionę po Italiją, o dabar kelionę po Ispaniją. Jokių kelionių agentūrų, susikuriu savarankiškai kartu su drauge kelionių maršrutą, tai nuostabi atgaiva atitrūkti nuo kasdieninio iprasto ritmo,pabūti tolimoje šalyje. Juk aš girtaudamas labai mėgdavau nuotykius, rizikingus sambūrius.... Ir dabar mėgstu linksmą, prasmingą, turiningą gyvenimą. Tokį jį ir turiu.
Visiems linkiu gražaus, prasmingo ir linksmo blaivaus gyvenimo...........
Vadovaujuosi labai senu prasmingu posakiu: NĖRA PILKŲ DIENŲ-YRA TIK PILKŲ ŽMONIŲ.

Skanios, aromatingos kavos! Sėkmės visame kame...
O mintį apie savęs apdovanojimą kelionėmis, nusikopijuosiu!
Dažnas svečias

e » 2013-10-14 08:55:35

Romi, smagių ir gausių skrydžių :)
Senbuvis

Romis » 2013-10-29 23:09:49

Ačiū už palinkėjimus, mintis. Bet labiausiai turiu dėkoti Jums visiems forumiečiams. Daug metų tik skaičiau ir skaičiau jūsų mintis, mokiausi ir mokausi iki šiol. O ką išmokau,bandau pasidalinti.
Tikrai Ispanijoje nuostabi kava, buvo nuostabi 9-ių dienų kelionė ne tik į Barseloną, bet ir į Monserato, Solsona, Cardona ir kitas vietas.Visagalio interneto dėka savarankiškai su drauge susidėliojome kelionės maršrutą ir viską 100% įvykdėme. Reikia įdėti pastangų nugalėti pagundas paragauti vyno ar alaus.Keletą kartų teko pietauti bei vakarieniauti su mokslininkais,ir visur vynas bei alus,mandagūs pasiūlymai.... Ir tada pradeda kankinti tokia savigaila, pasidaro taip liūdna: na kodėl negaliu kultūringai išgerti taurę.... tik vieną!Paragauti truputį ispaniško alaus...... Nelengva, oi nelengva tokiose situacijoje.Tuo metu galvoje įjungtos visos pavojaus "sirenos", visos mintys nukreiptos, kad neišduoti saves, kad man negalima, kad man nuodai, kas manes laukia pagavus kabli, koks aš pasidarysiu durnas, kai nevaldysiu save, kokios laukia baisios pasekmės, o svarbiausia prarasiu paskutinį draugės pasitikėjimą.......Tuo metu viduje kariauja dvi jėgos: viena sako.....tik vieną išgerk, čia tik vynas, nieko neatsitiks, neužsikabinsi....na išgerk, ko čia kankinies....išgerk ir pamirši, niekas nežinos.....O kita jėga: neišduok save, nežaisk su ugnimi, nesuteršk savo sąžinę, būk sąžiningas su savimi, prisimink kiek jau buvau taip žaides, kokios buvo pasekmės.........
O dabar esu laimingas, kad neišdaviau saves. Na teko pakovoti, bet likau prieš save švarus. Atrodo ir ko čia džiaugtis, kai kas pagalvotų, rado kuo čia džiaugtis. Bet man viduje džiaugsmas. Džiaugsmas nugalėti....save. Nesigauna man laisvai, paprastai, be pastangų, kovos su pagunda nesigauna. Kažkada, kai atėjau į blaivybę nuo konteinerio gaudavosi viskas labai lengvai, visur jaučiausi stiprus. Kartais suabejoju: ar ilgai išbūsiu blaivas? Pasamonėje, kažkur giliai tupi noras.....įkalti. Nors truputį. Bet baisūs užkabliavimai, praradimai stabdo nuo....pirmos. Kartais pagalvoju, kad skubu gyventi gražiai kol dar sugebu išlikti blaivas. Kartais atrodo, kad jau nusibodo tas gražus gyvenimas, tvarkingas, rimtas, ramus gyvenimas. Jokio streso, jokio nuotykio, sukrėtimo....viskas eina per daug tyliai, reikia griausmo.... Juk taip buvo visą gyvenimą: po uragano....tvarka, darbas, tylus, nes nėra ką ten reikštis, jau prisireikšta buvo.......po kažkiek ramesnio periodo kablys, daugiadienės.....visko praradimas, vėl darbo paieška, naujas kolektyvas, pažintys....laikomasi kiek įmanoma ilgiau, pavyksta iš baimės kurį laiką neužkabliuoti.....ir vis vien iš kažkur atsiranda kablys,po to atsiprašinėjimų serija, savivertės praradimas ir t.t
Gal jau pasiilgau "nuotykingo" įvairaus gyvenimo? Neduok Dieve grižti atgal...... Bandau save įtikinti: nenoriu, baisu. Juk man dar tiek nedaug blaivybės. Ir naujame darbe dirbu tik pusmetis, ir jau pasitikėjimas įgytas, nes pasirodžiau, kaip visiškai nevartojantis alkoholio....ir užduotys patikėtos atsakingos.... O reikia tik vieno gero užgėrimo......... Ir viskas, viskas prarasta..........Baisu pagalvoti kas laukia....
O jei būsiu......geras.....neišduosiu savęs ir kitų, pavasariui pasitaupysiu ir pagal galimybes padovanosiu sau labai gražią kelionę i gražią užsienio šalį.Ir sau pasakau: ko vertas gražus blaivus gyvenimas!!! Niekas man jo nesukurs, jei ne pats. Bandau ir stengiuosiu kūrti JĮ: GYVENIMĄ!!!
Dažnas svečias

e » 2013-10-30 09:26:52

Kažkaip pagalvojau apie tave Romi, kad tas žvilgsnis kuriuo žiūri į save , tarsi kitų akimis, tarsi iš išorės žiūrėtum ir vertintum. Gal taip reikia, nežinau.
Bet tiek įtampos tavo optimizme..aš suprantu, bet kažkaip norisi tau pasakyti, kad duotum Sau pailsėti (ne išorine prasme). Gal klystu. Tas ramus gyvenimas apie kurį kalbi ir tai kaip tu apie tai kalbi, visai man neatrodo ramus, kodėl nori nuo jo pabėgti ? Nusibodo? keistas gyvenimo apibūdinimas :) Siūlau pažiūrėti iš kur ta vidinė įtampa tada.
Senbuvis

e » 2013-10-30 10:16:40

Romis rašė: O jei būsiu......geras.....neišduosiu savęs ir kitų

va čia išlupau tavo žodžius iš konteksto, bo jie man skamba ausyse..
labai siūlau perskaityti Alice Miller "gabaus vaiko dramą" ar "kūno maištą" ar abi..su kava, kur Ispanijoje, kada nors ir jei sujauks vidų ir nepadės, tai smagu bus išgirsti : nepadėėėjo . O juk būna ir taip ;) ir gerti visai nereikia
Senbuvis

Citrina » 2013-10-30 10:17:33

Labai miela skaityti apie norą blaiviai gyventi, laimingumą ir džiaugsmą, patiriamą įveikus vidinį konfliktą, renkantis tarp noro gerti ir noro gyventi sąžiningai. Sprendimas kainuoja dvasinių pastangų, be įtampos nebūna asmenybės vystymosi.
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

e » 2013-10-30 10:30:43

Citrina rašė:be įtampos nebūna asmenybės vystymosi.

ginčyčiausi :) bet jei rimtai kas yra įtampa tau? botagėlis, kad žmogus vystytųsi? dualistinė visatos struktūra, šviesa, tamsa, pliusas, minusas ir kelionė tarp jų? sudėtingas ,bet įdomus diskusijų objektas, ypač gyveimas yra gražus! apipavidalinime
Senbuvis

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias