... Viltis miršta paskutinė? ...

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: ... Viltis miršta paskutinė? ...

Vienišas Vilkas » 2017-08-30 00:07:22

Vienišas Vilkas rašė:Kai permeti temas akimis - viltis tikrai gali numirti..
kaip ir forumui - būtų pats laikas. Be išmintingų, bet retų - Edvardo minčių ir iš skausmo iki deimantinio žėrejimo išgrynintų Aliko - daugiau nėra dėmesio vertų.

Durniai moderatoriai. Norėjau papildyti, ką laaabai dažnai darydavo viena priplaukusi persona.
Deja, nebegalėjau. Dėl durnos moderavimo sistemos. Aitra čia irgi įkišo kažkada savo trigrašį. Kad mano asmeninėje temoje ištrinu postus, paskutiniu metu dažniausiai eiles. Koks tau, ir kitiems, skirtumas? Juk nei tau, Aitra, nei kitiems, iš tiesų, nerūpi,ką aš kažkada rašiau SAVO ASMENINĖJĖ temoje? Tai ko rūpiniesi mano savijauta, kuri tau, nei kitiems, iš tiesų nerūpi???
Yra gal pora žmonių forume, kurie iš tiesų nuoširdžiai pasidomi, kaip man sekasi.
Prie ko čia sušiktos moderavimo taisyklės? Kad Aitra taip užsinorėjo? O gal aš užsinorėjau kitaip? Kad galėčiau pašalinti postą, jei mano nuotaika pasikeitė? Ar privalau apie tai atsiskaityti Aitrai, Pumpučiui, Liepukui ar dar kokiam velniui???
Kvailiai su savo kvaila sistema. Pumputis tuoj pasakys - tai eik pas protingus. Ir eisiu. Pas save.
... gal ... yra Lemtis, kuriai pavaldus kiekvieno Žmogaus, atėjusio į šią Žemę, Likimas ... Bet - savo Likimus kuriame mes patys, ir tik MES už juos atsakingi ...
Senbuvis

Pumputis » 2017-08-30 07:34:47

Vienišas Vilkas rašė:
Vienišas Vilkas rašė:Kai permeti temas akimis - viltis tikrai gali numirti..
kaip ir forumui - būtų pats laikas. Be išmintingų, bet retų - Edvardo minčių ir iš skausmo iki deimantinio žėrejimo išgrynintų Aliko - daugiau nėra dėmesio vertų.

Durniai moderatoriai. Norėjau papildyti, ką laaabai dažnai darydavo viena priplaukusi persona.
Deja, nebegalėjau. Dėl durnos moderavimo sistemos. Aitra čia irgi įkišo kažkada savo trigrašį. Kad mano asmeninėje temoje ištrinu postus, paskutiniu metu dažniausiai eiles. Koks tau, ir kitiems, skirtumas? Juk nei tau, Aitra, nei kitiems, iš tiesų, nerūpi,ką aš kažkada rašiau SAVO ASMENINĖJĖ temoje? Tai ko rūpiniesi mano savijauta, kuri tau, nei kitiems, iš tiesų nerūpi???
Yra gal pora žmonių forume, kurie iš tiesų nuoširdžiai pasidomi, kaip man sekasi.
Prie ko čia sušiktos moderavimo taisyklės? Kad Aitra taip užsinorėjo? O gal aš užsinorėjau kitaip? Kad galėčiau pašalinti postą, jei mano nuotaika pasikeitė? Ar privalau apie tai atsiskaityti Aitrai, Pumpučiui, Liepukui ar dar kokiam velniui???
Kvailiai su savo kvaila sistema. Pumputis tuoj pasakys - tai eik pas protingus. Ir eisiu. Pas save.

Pasielgčiau lygiai teip kaip ir tu Vienišas Vilkai. Eičiau pas protingus. Tiksliau pas protingiausią. Pas save. Kol gėriau tol toks i buvau toks. Pats protingiausias. Ir bendraut malonu su protingu pačiu savimi. Ir įdomu. Ir ne išsitrynime parašymo problema mano buvo kaip protingo žmogaus. Tai ką parašau dar vienokiu ar kitokiu būdu vistiek protingai galėdavau išsitrinti. Problema mano buvo tai, kad negalėdavau išsitrinti vakarykštės girtos dienos/nakties: sudaužytos mašinos, privemtos patalynės, šlapių kelnių, draugų kraujo, dukrų ašarų ir t.t. To išsitrinti nėjo. Jei problema tik tavo raštų paredagavime ar patrynime Vienišas Vilke rašyk man asmeniškai ir išspręsim.
Senbuvis

Liepukas » 2017-08-30 08:38:22

Labas Vienišas Vilke,
Šis forumas yra konkretaus žmogaus asmeninė nuosavybė. Primenu jums , jog prisiregistruodami jūs sutinkate su:
_

ne-gerk.com - Naudojimosi sąlygos
Prisijungdami prie “ne-gerk.com” (toliau “mes”, “mūsų”, “ne-gerk.com”, “https://www.ne-gerk.com/forumas”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “ne-gerk.com”. Bet kuriuo metu mes galima pakeisti taisykles ir padarysime viską, kad jūs būtumėte apie tai informuotas, tačiau, kadangi ir toliau naudosite “ne-gerk.com” po pakeitimų, yra protinga reguliariai patikrinti šias taisykles patiems.
<..>
Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “ne-gerk.com” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “ne-gerk.com” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “ne-gerk.com”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.

_

Nieko asmeniško ;)
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-08-30 08:48:07

Vienišas Vilkas rašė:Yra gal pora žmonių forume, kurie iš tiesų nuoširdžiai pasidomi, kaip man sekasi.

O aš jau su tuo susitaikiau. Forume esu jau dešimt metų ir niekas nei skambino, nei rašė, nei domėjosi. Ir aš žinau kodėl. Nes nesu savas. Neinu kartu valgyti šašlykų, nedalyvauju pogrindiniuose meet'uose kurie organizuojami ne per forumą, o per socialinius tinklus, telefonus prie kurių neturiu prieigos. Susitaikiau su tuo, kad į mane kaip ir į tave, kai kurie kreipiasi "jūs":
Liepukas rašė:<...>Primenu jums , jog prisiregistruodami jūs sutinkate su:<...>

Nežinau Vilke, ar kada buvai AA, bet ir ten lygiai tas pats. Ant sąsiuvinuko kiekvienas parašo savo telefoną, garsiai deklaruojama, kad neliksi vienišas, kad čia tuntais tau visi skambins. O realybėje nukvakę seniai skambina jaunoms žuvelėms. Nori įsilieti į būri - turi būti naudingas, kitaip šakės - vienatvė garantuota. Aš pasirinkau vienatvę. Ačiū Dievui, gyvenu ne vienas ir man to pilnai pakanka. O iš kitų svetimų asmenų visai neprašau ir nereikalauju dėmesio.
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2017-09-06 16:20:52

W tu teisi, bet žinai kad ir suvalkietis esu , bet matyt turiu žemaitiško kraujo užsispiriu ir savo pasiekiu. Taip ir su gėrimu jei užsispiriu ir paragaves negeriu daugiau, puikios ir gilios tavo eilės, viso W.
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 16:33:52

mikas rašė:W tu teisi, bet žinai kad ir suvalkietis esu , bet matyt turiu žemaitiško kraujo užsispiriu ir savo pasiekiu. Taip ir su gėrimu jei užsispiriu ir paragaves negeriu daugiau, puikios ir gilios tavo eilės, viso W.

Na, prisiprašiau atsisveikinimo ... :oops:
Žemaitiškai užsispyręs suvalkieti, aaatsipalaiduok :D
Už eilių įvertinimą - dėkoju :)
Jei pasižadi nebebėgti iš forumo - pažadu Tau ketureilį... ;)
... gal ... yra Lemtis, kuriai pavaldus kiekvieno Žmogaus, atėjusio į šią Žemę, Likimas ... Bet - savo Likimus kuriame mes patys, ir tik MES už juos atsakingi ...
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 17:48:16

Admin rašė:Sveiki, nagi, Mikai, Bebre ir kiti iš tos pat operos, man jau labai gaila darosi, kad jūs šitame forume taip kankinatės, taip skriaudžiami ir pan.
Ne savo mintis rašot, nes labai bijot moderatorių? :D
Tai, vyrai, kame problemos? Čiuožkit iš čia ir nereiks kankintis.
Ilgai. kantriai ir mandagiai stebėjau, kas vyksta, bet jau tiesiog užknisot savo paprastumu. Net girti kartais išsipagirioja, o čia - niekaip.
Niekada tokiu tonu nerašiau. Bet teisybė - su kinais reikia kalbėtis kinų kalba. O su jumis - jūsų kalba.
Duodu savaitę.

Manau, kad papuolu į tuos "ir kiti iš tos pat operos"... :) Ne be reikalo, matyt ;) Man tik ganėtinai keista, kai blaivūs žmonės su vartojančiais bando susikalbėti ta pačia kalba. Jau kas kas - bet vartoję - turi labai gerai suprasti: nuo akloholio apsvaigęs žmogus nėra adekvatus, jis "nebe aš", ir reikalauti iš apsvaigusio adekvačios reakcijos yra taip pat neadekvatu.
Sprendimas?
Įvesti privalomą patikrą aklotesteriu - esi apsvaigęs - forume nerašai ;) Kaip ir vairuoti automobilio neturi teisės. Šiuo atveju - forumo "kokybės".

O jei rimtai - esu dėkinga forumo steigėjai, adminams, už jų titanišką darbą ir tikėjimą savo misija, esu dėkinga visiems - ir - kiekvienam - forumo dalyviui, kurie, būdami tokie, kokie yra, man padėjo suprasti: yra riba, kurios peržengti nevalia. Tai liečia ne tik alkoholį, toli gražu - ne.
Išminties mums visiems kartu, ne atskirai.
Senbuvis

Pumputis » 2017-09-06 18:16:17

Va man irgi įdomu kodėl policija pamačiusi viešoj vietoj besiskeryčiojantį girtą, prisimyžusį ir apsivėmusį pilietį sodinasi jį į mašiną ir vežasi rašyt protokolo ir skirt baudą užuot supratę ir atleidę , nes ''.....reikalauti iš apsvaigusio adekvačios reakcijos yra taip pat neadekvatu....'' Juk internetinis forumas irgi ta pati vieša vieta ania? :roll:
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 18:33:17

Pumputis rašė:Va man irgi įdomu kodėl policija pamačiusi viešoj vietoj besiskeryčiojantį girtą, prisimyžusį ir apsivėmusį pilietį sodinasi jį į mašiną ir vežasi rašyt protokolo ir skirt baudą užuot supratę ir atleidę , nes ''.....reikalauti iš apsvaigusio adekvačios reakcijos yra taip pat neadekvatu....'' Juk internetinis forumas irgi ta pati vieša vieta ania? :roll:

Kuo vadovaujasi policijos pareigūnai - pats žinai.
Forumas priklausomų nuo alkoholio žmonių - vadovaujasi admino nustatytomis taisyklėmis.
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-20 16:45:37

Perfrazavus: nebūkime patys sau Vilkai :evil:
https://www.youtube.com/watch?v=J3AXvkmAjhI
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-20 18:53:40

Darius su Rebelheart - jokių svetimų "dievų" LT nereikia ...
https://www.youtube.com/watch?v=fvQO-6yNpeg
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-24 17:50:42

... kol viltis gyva ...
Perkūno Sakmė 8)
https://www.youtube.com/watch?v=IjPfL1jbZGM
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-25 22:41:11

Patinka tik neordinarūs, priplaukę bičai.Rezonuoja vibracijos? ;)
Saulius:)
https://youtu.be/kAE1PC385dI
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-25 22:53:49

IGG sako iš esmės - šūdo nemala be reikalo ...
https://youtu.be/PWWHqf_yZyA
Senbuvis

Re: Nuorodos

Vienišas Vilkas » 2018-01-23 21:49:46

Du idėjiniai durneliai :) Pumputis ir Liepukas :)
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias