Bebro užtvanka

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Bebro užtvanka

Bebras » 2017-10-27 12:00:38

Citrina rašė:Na, ne. Mazochizmas yra reiškinys arba procesas, kai pati kančia suteikia malonumą. Kodėl tuomet kančia turėtų būti mažinama (švelninama)? Priešingai: mazochistui kuo didesnė kančia - tuo didesnis ir patiriamas malonumas.

Šiandien beskaitant Citrinos mintis, kilo vienas klausimas apie mazochizmą. Na pavyzdžiui, jei žmogus metai iš metų trinasi čia forume ir neturi forumo kolektyvo palaikymo, bet vistiek čia trinasi ir su dauguma konfliktuoja. Kas tai? Galbūt tai ir yra mazochizmas? Konfliktavimas iš esmės yra negatyvus veiksmas, sukyla negatyvios emocijos. Bet gal tas besitrinantis žmogus iš tų negatyvių emocijų pajaučia kaifą? Pradžioje išgyvenant aukos vaidmenį (mane įžeidinėja troliai) o vėliau aukos vaidmuo pakeičiamas į budelio vaidmenį (užblokuosiu visus trolius). Galbūt tai jau yra sadomazochizmas?
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 13:55:12

O taipogi kilo dar vienas klausimas. Kodėl kai kurie žmonės nelinkę atsakyti to, ko jų klausiama. Na toks pavyzdukas:
Klausimas: - Kiek dabar valandų?
Atsakymai:
- Tu ką laikrodžio neturi?
- Koks skirtumas vistiek nieko rimto neveiki.
- Ką tos valandos pakeis...
- Skurdžiai gyveni, jei net tokio daikto negali nusipirkti.
- Skubėjimas neišspręs tavo problemų.
- Atsipalaiduok, nesinervuok!
- Labai jau čia dielavaru apsimeti?!
Na ir taip toliau. Įsidėmėkite, manipuliatoriai niekada neatsakys tiesiai.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2017-10-27 14:08:30

Bebras rašė:O taipogi kilo dar vienas klausimas. Kodėl kai kurie žmonės nelinkę atsakyti to, ko jų klausiama. Na toks pavyzdukas:
Atsakymai:

Bebre, rimtai pagal tavo įsitikinimus, kiti privalo atsakinėti į bet kokius klausimus? :shock: Gal tardytoju dirbi? Arba kriminalistu...
Manipuliavimas yra lankstumo ir diplomatijos forma, jei ką. :wink:
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 14:14:02

Citrina rašė:
Bebras rašė:O taipogi kilo dar vienas klausimas. Kodėl kai kurie žmonės nelinkę atsakyti to, ko jų klausiama. Na toks pavyzdukas:
Atsakymai:

Bebre, rimtai pagal tavo įsitikinimus, kiti privalo atsakinėti į bet kokius klausimus? :shock: Gal tardytoju dirbi? Arba kriminalistu...

Citrina, aš ką tik gavau moderatorės perspėjimą už šį postą :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Ne, čia tikrai kažkoks absurdas šitas forumas darosi. Kaip, Admin ir minėjo - išsigimė tiesiog.
Užsidarykit tikrai, jei bogu.
Arba pašalinkit tą ligonę moderatorę, kuri kiekvieną postą prisiima sau dėl savo menkavertiškumo komplekso ir neapykantos žmonėms.
Čia jau nebejuokinga.
Net Rapolas šiandien tiesiai šviesiai viską išdėjo.
Citrina, manipuliavimas galingas įrankis, žiūrint kokių tikslų siekiama.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-10-27 14:36:51

Bebras rašė:
Citrina rašė:
Atsakymai:

Citrina, aš ką tik gavau moderatorės perspėjimą už šį postą :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Ne, čia tikrai kažkoks absurdas šitas forumas darosi. Kaip, Admin ir minėjo - išsigimė tiesiog.
Užsidarykit tikrai, jei bogu.
Arba pašalinkit tą ligonę moderatorę, kuri kiekvieną postą prisiima sau dėl savo menkavertiškumo komplekso ir neapykantos žmonėms.
Čia jau nebejuokinga.
Net Rapolas šiandien tiesiai šviesiai viską išdėjo.
Citrina, manipuliavimas galingas įrankis, žiūrint kokių tikslų siekiama.

Siūlau nustoti užgaulioti forumokomandą ir prisiminti jog esi svečiuose šiame privačiame forume ir pradėti skaitytis su šia vieta. Užsiregistruodamas čia tu sutikai su tam tikromis taisyklėmis, jei pastarosios tavęs netenkina, primenu kelias laisvas. Jei tavo orumas tau sako, jog tave tenkina perspėjimai ir sustabdymai, tai tavo pasirinkimas, apie kurį taip pat primenu.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 14:53:16

Liepukas rašė:Siūlau nustoti užgaulioti forumokomandą ir prisiminti jog esi svečiuose šiame privačiame forume ir pradėti skaitytis su šia vieta. Užsiregistruodamas čia tu sutikai su tam tikromis taisyklėmis, jei pastarosios tavęs netenkina, primenu kelias laisvas. Jei tavo orumas tau sako, jog tave tenkina perspėjimai ir sustabdymai, tai tavo pasirinkimas, apie kurį taip pat primenu.

Man buvo paskirtas įspėjimas. Pagrįskite, prašau, savo įspėjimą. Kokiu pagrindu man skyrėte įspėjimą?
Prašau paaiškinti, kokį forumo taisyklių punktą pažeidžiau parašydamas šį postą:
Atsakymai:
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-10-27 14:56:39

Šį kartą aiškinkis pats savo psihologinius niuansus. Kaip moderatorius tau paskutinį kartą pakartoju žmoniškai : ta pati istorija kartojasi nuolatos, keliamas nepasitenkinimas forumo komanda, asmeniniai užgauliojimai. Tai nėra vienkartinis įvykis, garo nuleidimas, tiesiog praleidžiam pro ausis vieną antrą kartą, o kai yra taikomos išmintys praleidžiama, tada tu užlipi ant galvos. Arba sustok pats arba būsi sustabdytas nuo destrukcijos. Jums su Rapolu galioja tos pačios pastabos.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 15:11:52

Liepukas rašė:Šį kartą aiškinkis pats savo psihologinius niuansus. Kaip moderatorius tau paskutinį kartą pakartoju žmoniškai : ta pati istorija kartojasi nuolatos, keliamas nepasitenkinimas forumo komanda, asmeniniai užgauliojimai. Tai nėra vienkartinis įvykis, garo nuleidimas, tiesiog praleidžiam pro ausis vieną antrą kartą, o kai yra taikomos išmintys praleidžiama, tada tu užlipi ant galvos. Arba sustok pats arba būsi sustabdytas nuo destrukcijos. Jums su Rapolu galioja tos pačios pastabos.

Jūs man skyrėte įspėjimą už šį postą. Prašau nurodyti kur konkrečiai šiame poste keliamas nepasitenkinimas forumo komanda ir kur konkrečiai nurodyti asmeninai užgauliojimai.
Taip pat prašau pagrįsti savo kaip moderatorės įspėjimą man už šį postą. Kokį forumo taisyklių punktą pažeidė šis mano postas:
Atsakymai:
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-10-27 15:13:08

Tavo vietoj pristabdyčiau diskusijas šia tema, nes turi užtektinai įspėjimų būti pašalintas visam laikui. Ir tik mano asmeniniu prašymu, kai forumo komanda tarpusavyje diskutavo ar tave užblokuoti ar ne (nes esi surinkęs pakankamą kiekį įspėjimų tokiam veiksmui), buvo priimtas sprendimas to nedaryti iki sekančio karto. Patikėk nieks iš mūsų apart manęs netikėjo jog tai kažką pakeis, tik aš. Dabar jau ir aš nebetikiu. Lai adminas padaro tai ką jis skaito jog turi padaryti. Žmoniškai su tavim neišeina kalbėtis. Dar primenu tau (nors jau tau nebeaktualu matau) ir visiems kitiems, jog forumo komanda dėl savo veiskmų nei prieš tave nei prieš ką nors kitą neatsikaitinėja, nebent patys to pageidauja kaip žmonės. Viso gero.
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 15:23:09

Blogai, kad neatsiskaitinėja. Tai dirva korupcijai ir šališkiems sprendimams. Jūsų įspėjimai yra nepagrįsti ir neteisėti. Jūs privalot juos pagrįsti. Aš kaip "pažeidėjas" turiu teisę žinoti kokį taisyklių punktą aš "pažeidžiau".
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 15:37:39

Aš pats išeinu iš forumo. Labai atsiprašau visų. Norėjau pabendraut. Teisingai Mikas padarė - išėjo su visam. Ir aš išeinu.
Sėkmės.
Gyvuokit ilgai ir laimingai.
Jūs visi liksit mano draugais bet kokiu atveju.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-10-27 15:43:53

Bebras rašė:Aš pats išeinu iš forumo. Labai atsiprašau visų. Norėjau pabendraut. Teisingai Mikas padarė - išėjo su visam. Ir aš išeinu.
Sėkmės.

Sudiev Bebre. Ramybės tau, stiprybės ir blaivybės bei sveikatos. Būk tvirtas.
Senbuvis

Rapolas » 2017-10-27 16:37:40

Bebras rašė:Aš pats išeinu iš forumo. Labai atsiprašau visų. Norėjau pabendraut. Teisingai Mikas padarė - išėjo su visam. Ir aš išeinu.
Sėkmės.

Tinkamą dieną pasirinkai:
Spalio 27---Vytauto Didžiojo--- mirties diena.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2017-10-27 20:21:49

Sėkmės.

Bebras rašė:Sau pačiam keverzoti tai nedaug racijos. Kažkas turėtų perskaityti ir duoti atgalinį ryšį. Galbūt todėl forumas man pati geriausia terapija.

Keisti kažkokius savo veiksmus, elgesį ar požiūrius sunkiau, negu išeiti? Jei dar neužblokavo, neišeik, bet rašyk taip, kad daugiau nenusipelnytum įspėjimų. Tau pavyks, jei norėsi rašyti kitaip ir mąstysi rašydamas. :)
Verta mokytis gyventi.
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Bebras » 2017-10-28 15:41:12

Gal kam praslydo pro akis, bet nuo vakar valdžia galutinai atiduota moderatoriams. Jei anksčiau dėl neteisingo jų elgesio būdavo galima kreiptis į aukštesniąją instanciją - Admin, tai nuo vakar dienos ta instancija panaikinta.
Admin rašė:Reikia - trinkit, įspėkit, blokuokit.

Principe ir man nebeliko dėl ko kovot. Kritikavau moderatorius vildamasis, kad Admin susiprotės ir atleis juos iš pareigų. Juolab, kad ne vien aš reiškiau nepasitenkinimą jų darbu. Reiškė nepasitenkinimą kone visas forumas. Tačiau dabar, pasitraukus Admin, ir moderatoriams įgavus aukščiausią valdžią nebėra prasmės toliau kovoti. Belieka pasitraukti ir pripažinti jų pergalę. Pumputi ir Liepukai - jūs laimėjote. Nuo vakar dienos forumas jūsų. Galite čia daryti ką norite. O mes, paskutiniai likę lojalūs senbuviai tyliai pasitrauksime ir kiekvienas gyvensime savo gyvenimus.
Tai viena. Kita, aš niekaip neatsistebiu žmonių nelankstumu.
Štai problema:
Admin rašė:Kartą per mėnesį skandalas ir nepasitenkinimas forumu, moderatoriais ar velnias žino kuo (padažnėjo, anksčiau kartą per metus ar du buvo).

Ir štai problemos sprendimas:
Admin rašė:Reikia - trinkit, įspėkit, blokuokit.

Ir net minties nekyla eiti į dialogą. Ir net minties nekyla, kad nepasitenkinimas gali būti pagrįstas, ypač jei jį reiškia dauguma. Jei kyla nepasitenkinimas, trinkit, įspėkit, blokuokit. Kitaip sakant, jei tau žmogau kas nors nepatinka, iškart gauni į dūdą. Va kaip reikia spręsti problemas. Kumščiu, jėga, prievarta, priespauda.
Ar jums neatrodo keista, kad 99 proc. įspėjimų gavau iš Liepuko. Ir arkliui aišku, kad tai kažkokia iškrypusi asmeninė antipatija. Įvilkta į kitą rūbą. Kodėl negavau nė vieno įspėjimo iš Edvardo, Brigitos, Arūno-Studento, Admin? Juk jie irgi komandos nariai. Ir kodėl Liepuko įspėjimai yra niekuom nepagrįsti. Primenu, kad gavau įspėjimą už tai, kad papasakojau kaip vasarą miške prisirinkau aviečių. Savaime suprantama, kad už nepagrįstą įspėjimą buvo išprovokuotas mano pasipiktinimas. Kuris jau buvo panaudotas kaip pretekstas tolimesniems įspėjimams. Ko pasekoje buvau užblokuotas metams, nes "surinkau tris įspėjimus". Va taip veikia ši purvina schemelė. Kaip Rapolas ir minėjo - tai provokacijos. Yra geras rusiškas pasakymas - Ложь, пизд*жь и провокации.
Na, tai tokie mano pamąstymai tam kartui. Kaip kad esu sakęs Citrinai:
Bebras rašė:Ilgą laiką dalyvavimas forume man buvo vienintelė rašymo terapija. Kuri labai prisidėdavo prie trapios blaivybės.

Va todėl labai sunku palikti forumą. Be jokios abejonės jis man tapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Ir net kai jis, buvęs išpuoselėtu japonišku sodu, ilgainiui apaugo piktžolėm ir kelmais, vistiek aš nuo jo nenusisukau. Ir kai galų gale, kaip Rapolas minėjo, kai jis tapo kūdra, vistiek likau toje kūdroje maudytis. Manau ne aš vienas jaučiu tokį prisirišimą ir galbūt net meilę forumui. Todėl tai išeinu, tai grįžtu. Čia kaip tuose priklausomuose santykiuose - kartu blogai, o atskirai dar blogiau. Todėl geriau kartu nei atskirai.
Bet kokiu atveju, kad ir kaip ten bebus, aš jau senai nebesu toks Bebras, koks buvau anksčiau. Aš buvau neabejingas. Dabar, apibendrinant visą tą mano gyvenimo forume laikotarpį - tiesiog tampu vis abejingesnis. Kol turbūt ateis diena, kai pamąstysiu tyliai..."kas? moderatoriai? forumas? da man px..." Žinot, kaip būna su meile? Ji stipri, bet kartu ir trapi. Labiausiai trapi nuoskaudoms. Sulig kiekviena nuoskauda, ugnelė pamažu gęsta gęsta. Kol...na nesinorėtų sulaukti tokios dienos, kai vietoje šiltos ugnelės beliks tik liūdnas rusenantis dūmelis ir laiko pelenų krūvelė. Taip ir nenutiks. Galimas daiktas, kad mane vis dar neabejingą, iš čia išpirdolins visam laikui naujoji valdžia. O ką tu padarysi, būdamas paprastas tūlas žmogelis :mrgreen:
Vartotojo avataras
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias