Bebro užtvanka

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Bebro užtvanka

Bebras » 2017-10-11 13:56:43

Įdomiausia tai, kad ne aš vienas taip teigiu:
http://ne-gerk.com/forumas/viewtopic.ph ... %2A#p33745
Žmogus net mėnesiui buvo užblokuotas dėl to. Vadinasi, aš nekliedžiu.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2017-10-11 14:53:23

Bebras rašė:Įdomiausia tai, kad ne aš vienas taip teigiu:
http://ne-gerk.com/forumas/viewtopic.ph ... %2A#p33745
Žmogus net mėnesiui buvo užblokuotas dėl to. Vadinasi, aš nekliedžiu.

Viskas, pokalbis baigtas šia tema, aš negaišinu laiko su nekritiškais žmonėmis.
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Bebras » 2017-10-11 17:43:59

Citrina rašė:Viskas, pokalbis baigtas šia tema, aš negaišinu laiko su nekritiškais žmonėmis.

Negaišina laiko tik užimti žmonės. Įdomu, kuo tu aplamai užsiimi, niekad nesu girdėjęs, kad turėtum kažkokį darbą ar bent profesiją.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2017-10-11 20:11:04

Bebras rašė:Negaišina laiko tik užimti žmonės. Įdomu, kuo tu aplamai užsiimi, niekad nesu girdėjęs, kad turėtum kažkokį darbą ar bent profesiją.

Nu jo, alkoholio vartojimas suryja daug laiko, neretai metų metus, tokiame šio forumo tematikos kontekste sutinku, kad alkoholikai yra labai užimti žmonės. Laikotarpis gėrimo, paskui laikotarpis alkoholio vartojimo pasekmių užglaistymo ir ruošimosi naujam užgėrimui, taip žiūrėk, užimtume ir prabėga gyvenimas. Neironizuoju, deja, rašau liūdnai. :(
Ką nors esi girdėjęs apie rašymo terapiją, skirtą siekiantiems blaivybės?
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Bebras » 2017-10-12 15:01:37

Citrina rašė:Ką nors esi girdėjęs apie rašymo terapiją, skirtą siekiantiems blaivybės?

Ilgą laiką dalyvavimas forume man buvo vienintelė rašymo terapija. Kuri labai prisidėdavo prie trapios blaivybės. Deja, viskas išsirutuliojo iki tokio lygio, kad terapija to nepavadinsi. Prieš tris metus čia pradėta aktyviai skleisti satanizmo, ateizmo, feminizmo, šamanizmo, narcisizmo ideologija. Nuo tada forumas susiskaldė ir tapo karo lauku.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-10-15 12:14:13

Bebras rašė:
Citrina rašė:Ką nors esi girdėjęs apie rašymo terapiją, skirtą siekiantiems blaivybės?

Ilgą laiką dalyvavimas forume man buvo vienintelė rašymo terapija. Kuri labai prisidėdavo prie trapios blaivybės. Deja, viskas išsirutuliojo iki tokio lygio, kad terapija to nepavadinsi. Prieš tris metus čia pradėta aktyviai skleisti satanizmo, ateizmo, feminizmo, šamanizmo, narcisizmo ideologija. Nuo tada forumas susiskaldė ir tapo karo lauku.

O niekad nekilo mintis Bebre išbandyti G. Šičko metodą? Jei patinka rašyti tai tau turėtų tikti. Rašai manais gaudamas blaivybę. Kitaip sakant i maistas, i vaistas.
http://optimalietis.lt/metodika/
Senbuvis

Bebras » 2017-10-26 09:30:50

Pumputis rašė:
O niekad nekilo mintis Bebre išbandyti G. Šičko metodą? Jei patinka rašyti tai tau turėtų tikti. Rašai manais gaudamas blaivybę. Kitaip sakant i maistas, i vaistas.
http://optimalietis.lt/metodika/

Man, Pumputi, reikia feedback'o. Ai, tu lyg sakei, kad su anglų nedraugauji. Vienžo, tai vadinama обратная связь :biggrin:
Sau pačiam keverzoti tai nedaug racijos. Kažkas turėtų perskaityti ir duoti atgalinį ryšį. Galbūt todėl forumas man pati geriausia terapija. Ir svarbiausia - nemokama. Žinoma iš dėkingumo galėčiau padonatinti bet nenoriu atskleisti tapatybės. Na nebent grynais Liepukui kai į pajūrį atvažiuos :biggrin:
Vartotojo avataras
Senbuvis

Re: Muzika

Bebras » 2017-10-27 08:31:21

Liepukas rašė:Pumputi muzikinis sveikinimas praėjusio gimšiuko proga, manasis jaučiu kaip už kampo teip pat:
https://www.youtube.com/watch?v=M_kTSBqQkME
Kovacs - My Love
vuolia bičiuli, xo xo xo :)

Tavasis ateinantis, Liepuška, bus ne šiaip gimšiukas, o visas jubiliejus, ar ne? :mrgreen:
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 08:59:06

Bebras rašė:
Liepukas rašė:Pumputi muzikinis sveikinimas praėjusio gimšiuko proga, manasis jaučiu kaip už kampo teip pat:
Kovacs - My Love

Tavasis ateinantis, Liepuška, bus ne šiaip gimšiukas, o visas jubiliejus, ar ne? :mrgreen:

Radot kur perkelti. Tam yra skyrelis "Paplepėkim"
Vienu žodžiu, Liepuška, visas forumas dabar laukia, kada mus pakviesi į savo jubiliejų. Juk ne v padlu pakviesti draugus? :mrgreen:
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-10-27 09:22:43

Bebras rašė:
Bebras rašė:
Kovacs - My Love

Radot kur perkelti. Tam yra skyrelis "Paplepėkim"
Vienu žodžiu, Liepuška, visas forumas dabar laukia, kada mus pakviesi į savo jubiliejų. Juk ne v padlu pakviesti draugus? :mrgreen:

O tai pačiam rašyt į skyrelį ''Paplepėkim'' v padlu? Ar kažkas turi už tave kilnot? :roll:
Senbuvis

Rapolas » 2017-10-27 09:33:03

Bebre, tai, kad jie Pasikydusio tema muzika pavertė Sveikinimais, čia tik baikis.
Kūdra ,, jų", smirda ir tai daugelis učuodžia.
Manau nepyksi, kad tavo Užtvankoje rašau, kur vanduo cirkuliojantis, kaip ir mano 10m baivybės atrėjimas.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Bebras » 2017-10-27 09:46:59

Rapolas rašė:Bebre, tai, kad jie Pasikydusio tema muzika pavertė Sveikinimais, čia tik baikis.
Kūdra ,, jų", smirda ir tai daugelis učuodžia.
Manau nepyksi, kad tavo Užtvankoje rašau, kur vanduo cirkuliojantis, kaip ir mano 10m baivybės atrėjimas.

Ką ten pykt, man kaip tik labai malonu, kad žmonės rašo į mano asmeninį skyrelį. Vadinasi - neabejingi. Vadinasi - mano keliami klausimai, sukelia kažkokių minčių ir kitiems. Vadinasi - aš čia neveltui.
Iš tiesų, malonu girdėti , kad artėja gražus blaivybės jubiliejus. Nors, pamenu, kai kurie forumiečiai bandė įtikinti, kad yra kitaip (Liepukas, 2017-06-12 07:15:14)
Liepukas rašė:Vis dar besiblaškantis pagiežoje ir pavyde žmogus, itin nesąžiningas diskusijose ir beslepiantis savo (ne) blaivybę, bandantis kitus priversti jaustis už kažką kaltais.<...>
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-10-27 09:53:57

Vyrai vyrai, kas su jumis darosi, kad bandote špilkuotis lygiose vietose. Esate svečiuose šiam forume, neprotinga būtų nuolat kelti problemas. Nepamirškit, kad visi tik žmogai, jei demonstruosit norą vadinti šią vietą smirdančiom kūdrom, primenu, kad yra taisyklės. Gyvenkim draugiškai :esmile:
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Rapolas » 2017-10-27 10:01:28

Liepukas rašė:Vyrai vyrai, kas su jumis darosi, kad bandote špilkuotis lygiose vietose. Esate svečiuose šiam forume, neprotinga būtų nuolat kelti problemas. Nepamirškit, kad visi tik žmogai, jei demonstruosit norą vadinti šią vietą smirdančiom kūdrom, primenu, kad yra taisyklės. Gyvenkim draugiškai :esmile:

KKūdra čia tavo , o kitiems šaltinis.
Jūs dviese čia gali kitus įžeidinėti, trolinti .
Geriau paskaitykit abiejų provokacijas, o ypač savo blaškysenas, kad ir tavo šios d. rytiniame poste....
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-10-27 10:10:49

Rapolas rašė:
Liepukas rašė:Vyrai vyrai, kas su jumis darosi, kad bandote špilkuotis lygiose vietose. Esate svečiuose šiam forume, neprotinga būtų nuolat kelti problemas. Nepamirškit, kad visi tik žmogai, jei demonstruosit norą vadinti šią vietą smirdančiom kūdrom, primenu, kad yra taisyklės. Gyvenkim draugiškai :esmile:

KKūdra čia tavo , o kitiems šaltinis.
Jūs dviese čia gali kitus įžeidinėti, trolinti .
Geriau paskaitykit abiejų provokacijas, o ypač savo blaškysenas, kad ir tavo šios d. rytiniame poste....

Nežinau kaip čia tave provokuoju, todėl prašau dar sykį, dėl tavęs pačio, jei turi norą pratęsti beprasmius vaidus, primenu jog tavo dalyvavimas bus pristabdytas pusmečiui, po trijų prašymų/įspėjimų šį kartą, toliau yra metai, toliau vartotojas sustabdomas visam laikui. Tad būk geras, elkis protingai. Man išties nemalonu tau priminti. Tad pasistenki jei ne dėl kitų, tai dėl savęs.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias