Bebro užtvanka

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Bebro užtvanka

Citrina » 2017-10-28 16:23:26

Kiekvienas išvengtas mūšis yra pergalė. Rytų kovos menų taisyklė
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Admin » 2017-10-29 11:32:26

Ojojoj... "valdžia, aukštesnė instancija, kovoti, visas forumas (o iš tiesų 2-3 geriantys alkoholikai), pergalė, nelankstumas, dialogas..."
Bebre, ar skaitai, ką parašai? Ar pats tiki tuo, ką rašai? Kokios čia "valdžios"???
Bet aš nieko neįrodinėsiu. Noriu tik pasakyti: lankstumas ir lankstymasis yra skirtingi dalykai. Stengėmės, ilgai, būti lankstūs, bet tu verti lankstytis :( tu savo, atleisk, kvailais komentarais, gal nejausdamas, bet kenki tiems žmonėms, kurie dar tik ateis, labai smarkiai.
Iš visos širdies siūlau - nusiimk karūną ir būk savimi...
Citrina labai teisingai parašė: Kiekvienas išvengtas mūšis yra pergalė.
Reiškia, tavo, Bebre, atveju, nėra nugalėtojų. Mes visi pralaimėjom. Jei mane suprasi, ką noriu pasakyti.
Vartotojo avataras
Site Admin

Bebras » 2017-10-29 18:18:26

Ok, o ko gali tikėtis tas naujai atėjęs žmogus? Kažkada ir aš buvau naujai atėjęs. Po Minesotos turėjau daug klausimų, galvojau pasidalinsiu tiek savo patirtimi, tiek galbūt kiti pasidalins savąja kaip jiems sekasi tas blaivus gyvenimas tokiose srityse kaip šeima, karjera, finansai, sveikata, draugai, bendravimas su žmonėmis, darbas su savimi. Su kokiais iššūkiais tenka susidurti. Nė vienas neatsiliepė. Nes niekam tai neįdomu.
Ok, sakykim aš dingstu su visam arba mane užblokuoja su visam. Pasibaigia diskusijos apie forumą, valdžias, kovojimus. Forumas tampa švarutėlis. Ir tada užsiregistruoja tas naujokas. Ko jis gali čia tikėtis? Na ok, pasitrins čia tas naujokas truputį. Tik ilgiau pabuvus jam pradės kirbėti toks keistas jausmas. Kad kažkas čia ne taip. Ilgiau pabuvęs, supras, kad jis tėra dviejų žmonių savireklamos stebėtojas. Kad čia jis įdomus tik tiek, kiek pritaria partinei linijai. Ir išeis ieškoti pagalbos kitur.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-10-29 18:39:20

Bebras rašė:Ok, o ko gali tikėtis tas naujai atėjęs žmogus? Kažkada ir aš buvau naujai atėjęs. Po Minesotos turėjau daug klausimų, galvojau pasidalinsiu tiek savo patirtimi, tiek galbūt kiti pasidalins savąja kaip jiems sekasi tas blaivus gyvenimas tokiose srityse kaip šeima, karjera, finansai, sveikata, draugai, bendravimas su žmonėmis, darbas su savimi. Su kokiais iššūkiais tenka susidurti. Nė vienas neatsiliepė. Nes niekam tai neįdomu.
Ok, sakykim aš dingstu su visam arba mane užblokuoja su visam. Pasibaigia diskusijos apie forumą, valdžias, kovojimus. Forumas tampa švarutėlis. Ir tada užsiregistruoja tas naujokas. Ko jis gali čia tikėtis? Na ok, pasitrins čia tas naujokas truputį. Tik ilgiau pabuvus jam pradės kirbėti toks keistas jausmas. Kad kažkas čia ne taip. Ilgiau pabuvęs, supras, kad jis tėra dviejų žmonių savireklamos stebėtojas. Kad čia jis įdomus tik tiek, kiek pritaria partinei linijai. Ir išeis ieškoti pagalbos kitur.

Neišeis. Tu net užblokuotas prisikuri moteriškų profilių ir rašai. Tu net atsisveikinęs neišeini. Kodėl naujokas turėtų elgtis kitaip? :roll:
Senbuvis

Bebras » 2017-10-29 18:48:55

Pumputis rašė:Neišeis. Tu net užblokuotas prisikuri moteriškų profilių ir rašai. Tu net atsisveikinęs neišeini. Kodėl naujokas turėtų elgtis kitaip? :roll:

Linksmų plaučių esat :)
Vartotojo avataras
Senbuvis

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias