Bebro užtvanka

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Bebro užtvanka

Bebras » 2013-07-24 02:13:23

Kiek suprantu asmeniniai puslapiai yra ''neformatas'' - galima rašyt kas užeina ant seilės. Del to pamąsčiau, kad būtų nešpietna savo ale asmeninį puslapį atsidaryt. Čia galėsiu išlieti savo pyktį, tad kitos forumo temos liks švaresnės. Juk esu piktas. Laabai piktas. Girdėjau, kad manęs net bijo kažkas.
Taigi....apsižiūrau veidrodyje - ragai lyg nedygsta, uodega irgi ne, juodas kailis neauga...Bet, sako, vistiek bijo. Atidarau duris ir surinku kuo storesniu balsu namiškiams - a girdit, ar manęs bijot? Niekas neatsako, kažkas tik nusiprunkštė į saują. Supratau, kad nė velnio nebijo. Na, tada einu ir skambinu į duris kaimynams. Atidaro. Sakau - močiut, a bijot manęs? Ji pakelia antakius - ne vaikeli, ką tu, nebijau, gal juokauji? Kaip tik pro šalį sunkiai gaudydamas orą lipa laiptais kaimynas. Pastveriu už rankovės, sakau griežtu balsu - ė, kaimynas, a bijai? Tas nusikvatoja - ko jau ko, tik ne tavęs. Hm...galvoju, niekas nebijo, o sako, kad bijo. Matyt šulai susisuko. Tik nežinau ar man, ar jiems. Na, sakau sau, vistiek nepasiduosiu - eisiu į gatvę klausti praeivių, ar bijo manęs. Griebiu pirmą pasitaikiusį ir rėkiu - a girdi, pacanas, a bijai? Tas kažką lyg rusiškai pradėjo - otstan, čio ty chočeš. Griebiu kitą, klausiu to paties - jis užsimoja ir sako duos snukin, jei nepaleisiu parankės. Ką gi, matau, kad nieko nepešiu, liko dar vienas šansas, nukulniuoti į savivaldybę, ten tai tikrai žinos. Ilgai pralaukęs eilėje prieinu prie langelio ir klausiu akiniuotos tetulės - niekaip neišsiaiškinu, ar manęs kas nors bijo, gal jūs žinosite? Ji pervertė šūsnis popierių, kažko intensyviai ieškojo...vėliau susiskambino su kažkuo, vėl knisosi popieriuose. Galop atsiduso ir tarė - apgailestaujame, tokių duomenų neturime. Užrašysiu jus pas skyriaus viršininką, jis tikrai žinos. Ta pati istorija pasikartojo ir pas jį. Galop buvau nusiųstas pas merą. Meras apskambino visiems įtakingiems pažįstamiems, visi tik skėsčioja rankomis, niekas nieko nežino. Pagaliau ir meras sako - žinai, sūnau, niekuom negaliu tau padėti, rašyk po laišką seimo pirmininkui, premjerui, prezidentui, generaliniam prokurorui, aukščiausiojo teismo pirmininkui, kariuomenės vadui, valstybės saugumo departamento vadovui - šitie tai tikrai žinos, jie juk viską žino, jiems visos paslaptys patikėtos. Padėkojęs merui už pagalbą sukeverzoju tą laišką ir išsiunčiu visoms minėtoms instancijoms. Tačiau iš jų visų ateina vienodas atsakymas - "gerb. Bebre, kruopščiai išnagrinėjom Jūsų prašymą sužinoti, ar kas nors jūsų bijo. Deja, peržiūrėję visus valstybės archyvus neradome tokios informacijos. Siūlome kreiptis į NASA, ten tikrai žinos, juk jie žino net visatos paslaptis". NASA, Amerika...vau! Na ką, neliko nieko kito, kaip ruoštis į tą Ameriką. Susikroviau lagaminus, vežu juos į oro uostą, skubu visas suprakaitavęs, juk skrydis jau greit, nenoriu pavėluot į tokią svarbią misiją. Tik staiga vienas elgeta kad sušuks - ei tu, pasižiūrėk į veidrodį, kaip atrodai! Hm...galvoju, ką tas suskretėlis turi galvoje taip sakydamas? Kaip jis taip drįsta, mane, tokį garbų asmenį, šitaip... na neturiu žodžių, aš apšalęs! Ką jis sau leidžia? Ar jis bent nutuokia kur aš skrendu? Aš skrendu į NASA! O jis kas toks?! Ubagas kažkoks! Tačiau pyktis pamažu slūgo ir užvaldė smalsumas. Mąsčiau, gal tikrai reikėtų pažiūrėti į tą veidrodį, gal koks snarglys kabo ant nosies, ar kepurę kas apspjovė? Bet juk aš vėluoju į lėktuvą, koks dar po velnių veidrodis! Manęs laukia gyvenimo misija! Hmm...o gal vis tik vertėtų pažiūrėti į tą veidrodį? Smalsu kažkaip...Palikęs lagaminus iš lėto prieinu prie veidrodžio. Minutę įdėmiai žiūriu į atvaizdą. Į mane iš veidrodžio žvelgia kažkokia žmogysta. Sakau, jai - ei, žmogysta veidrodyje, galbūt tu manęs bijai? Žmogysta nieko neatsako, o aš staiga pajuntu kiaurai persmelkiančią baimę. Šįkart jau drebančiu balseliu žmogystai pakartoju klausimą - ei tu, ar bijai manęs? Žmogysta tik atkartoja tą patį bet nieko neatsako. Man širdis kulnuose, tokios baisios ir paslaptingos žmogystos niekur nesu matęs. Aš bijau jos. Ir staiga suvokiu - juk ta žmogysta, tai aš. O siaube! Juk tai aš! Aš pats savęs bijau!
Vartotojo avataras
Senbuvis

Re: Bebro užtvanka

e » 2013-07-24 07:59:22

u made my day
Senbuvis

Bebras » 2013-07-24 11:05:22

e rašė:u made my day

Glad I could make you smile
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2013-07-24 12:28:39

Bebras rašė:Kiek suprantu asmeniniai puslapiai yra ''neformatas'' - galima rašyt kas užeina ant seilės.

Perskaičiau. Linksma. :D
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

arunas-studentas » 2013-07-24 13:26:09

Ėrlickas tai 'like' už tai padarytų! Fainiai tu čia, su polėkiu!
p.s. Beje, savo asm. puslapyje gali gali trinti kitų komentarus - tai tik tavo erdvė, kurioje galėtai gyventi ir be feedback'o.
Jei tokios teisės neturi - padarysim. Jei įdomu - galiu pasiaiškinti ar galima šį puslapį apriboti, kad tik tu galėtai jame rašyti.
Vėliau šį savo p.s. ištrinsiu
Paveikslėlis
Senbuvis

Eglė » 2013-07-24 13:54:27

Kūrybinga, su polėkiu...
Dažnas svečias

piranija » 2013-07-26 18:14:11

haha :). Kažkuom priminė šitą: http://kliedesys.jimdo.com/
"Tai, kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresniais" F.Nietzsche
Vartotojo avataras
Dažnas svečias

Bebras » 2013-07-28 22:48:20

Ei, ko toks nusiminęs? - eidamas mišku kalbinu vilką. Tas pasikrapšto kepurę, atsidūsta:

- Praeivi, mane išvarė iš bandos, nes per lėtai bėgu. Nesu gyvenime nieko sumedžiojęs pats, maitindavausi tuo, ką sugaudavo kiti bandos vilkai. Dabar esu pasmerktas mirti iš bado. Bet aš nesikankinsiu.

Vilkas pasirausia kuprinėje ir iš jos ištraukia kilpą mojuodamas ja man palei nosį.

- Nusipyniau tvirtą kilpą, pasikarsiu štai ant to ąžuolo! - mostelėjęs ranka piktai išrėkia vilkas ir įsistebeilija į mane.

- O tu tą kilpą panaudok kitiems tikslams. - sakau nueidamas.

- Kokiems tikslams? Nesityčiok iš manęs, praeivi. Tik išpildyk mano paskutinę valią. Rytoj ateik į šitą vietą, nukabink mane nuo ąžuolo ir palaidok čia pat. - skvarbiu žvilgsniu žiūri man tiesiai į akis vilkas.

- Gerai vilke, tik prieš kardamasis pagalvok, kam dar gali panaudoti tą kilpą.

Vilkas numojo ranka ir nukėblino prie ąžuolo rišti kilpos.

Sekančią dieną pasiėmiau kastuvą ir išsiruošiau vykdyti paskutinės vilko valios. Prieinu prie ąžuolo, po juo drybso vilkas sveikut sveikutėlis bebaigdamas sučepsėti riebų zuikį.

Vilkas džiaugsmingai pasitinka:

- Ačiū, praeivi, už užuominą. Kilpą panaudojau spąstams.

Paspaudžiu vilkui ranką:

- Tai va, vilke. Kol turi galvą - gyvensi.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2013-07-28 23:46:07

bandomis gyvena gyvuliai, vilkai gyvena gaujomis:)
galvą galima panaudoti laaabai įvairiai, vienas iš variantų - įkišti ją į kilpą ;)
... gal ... yra Lemtis, kuriai pavaldus kiekvieno Žmogaus, atėjusio į šią Žemę, Likimas ... Bet - savo Likimus kuriame mes patys, ir tik MES už juos atsakingi ...
Senbuvis

Bebras » 2013-07-29 00:13:38

Ačiū, už pastabą dėl gaujų. Priimu. Bet mano pasakėlėj vilkas ne tik kad gyvena ne gaujoje, o bandoje, bet turi dar ir kepurę, kuprinę, ir net šnekėt moka :) Tai kūryba, čia galima viskas :)
Vartotojo avataras
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2013-07-29 00:28:30

kūryba?
... gal ... yra Lemtis, kuriai pavaldus kiekvieno Žmogaus, atėjusio į šią Žemę, Likimas ... Bet - savo Likimus kuriame mes patys, ir tik MES už juos atsakingi ...
Senbuvis

Bebras » 2013-07-29 00:29:53

Na, taip, kūryba. Šiam, vadinamajam "asmeniniame puslapyje" kuriu iš lempos ekspromtu. Ši kūryba yra mano lakios ir gal biškį liguistos vaizduotės vaisiai :) Nežinau kaip tai pavadinti. Gal marazmu? :D
Paskutinį kartą redagavo Bebras 2013-07-29 00:41:24. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2013-07-29 00:36:28

ok
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2013-11-05 18:41:32

Bebre, kalbėk:) pasiilgom :)
Senbuvis

Bebras » 2013-11-05 18:59:22

Vilke, laukiu ikvepimo :) Tas įkvėpimas toks įdomus svečias - būna, aplanko keliskart per dieną, būna, kad ištisus mėnėsius nesilanko pas mane. Ir nieko tu tam įkvėpimui nepadarysi, gali pirštu grūmot, gali diržu mojuot, jam nė motais. Jis kaip koks katinas - apsilanko, kada jam reikia :)
Vartotojo avataras
Senbuvis

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias