Rimanto kelmynė ir sodinukai

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Rimanto kelmynė ir sodinukai

rimantasaa » 2013-02-03 14:12:46

Kiek suprantu Dorota jauti vidinį poreikį išsikalbėti,teisingas sprendimas.Nuogastavimai dėl minties kad gali būti nesuprasta neturi jokio pagrindo,bent čia forume...Nebūtina juk rašyti viską nuosekliai,nuo pat prado,trumpai epizodiškai,tai kas skauda,kas šią valandą atrodo svarbiausia,tikėk kad visada atsiras kas esą panašiai išgyvenes ir neabėjotinai pasidalins savo patirtimi.
Man buvo laikas kai grupėja ne-kažiką išdrįsdavau pasakyti,nor ir buvau praėjąs ,,menesotos programą'' , jaučiausį kai ką žinantis ir plačiau,tačiau grupėja visvien kažko trūko,kartais net atrodydavo kad šneka pievas,ne iškarto perpratau dėsningumą ir svarbą,nes asmeninis mano vidinis diskonfortas buvo man svarbesnis ir aš tesiog norėjau girdėti tik tai kas man yra aktualu.Bandant pasiguosti siaurame rate irgi ne kaži-kas,banalus paguodimas ir patapšnojimas per petį menkas paguodos prizas,nes matyt pasamonėja laukiau kad visas mano problemas išspres kažkas iš šalies,o būti kantriam, nuosekliam,...tai buvo neman.Tada atradau netikėtą bet nenaują sprendimą.Tai kas atrodė man nepakenčiama pradėjau rašineti į sąsiuvinį samoningai pasirinkdamas tokį iš kurio būtų patogu išplėšti lapus.Taip ir ivyko,dabar gailuosi kad daug,daug lapų neišsaugojau,tai man padėtų dar labiau pažinti save.Tada tikrai padėjo,tai prilygo išsipasakojimui siaurame bendraminčių rate.Tai man padėjo suprasti ką kiti išsako trumpomis frazemis ir padėjo glaustai išdėlioti ką aš kitiems suprantamai galiu pasakyti.Kalbėtis,bendrautį su išgyvenančiais vienodą problemą būtina,nes kitaip galima sulaukėti vien tik savo išmintyje ir pasijusti kaukiant nuo tos pačios bėdos,nuo kurios ir buvo vaduotasi.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Frederike » 2013-02-03 15:43:22

Rimantasaa teisus ir mano atzvilgiu, kalbeti ir issikalbeti labai norisi, bet pritruksta drasos ir zodziu, kuriuos noreciau issakyti... :oops: Atrodo noreciau viska isspasakoti, kas ir kaip, ir nuo ko prasidejo, kiek tai laiko tesiasi, kokie bandymai buvo atsistoti ant koju ir t.t. Bet dar kazkas laiko surises rankas... Tikiuos, kad greitu metu mane paleis mane, tas kas laiko ir galesiu issikalbeti nuo dusios :)
Naujokas

rimantasaa » 2013-02-09 09:58:09

Gražu snaigės krenta,nulinkusios eglių šakos lyg iš kalėdinių atvirukų,giliai ikvepiu gaivaus oro ir brendu per purų sniegą.Tenka pripažinti kad gera šiame pasaulyje,gera sulaukus ankstyvo rytmečio pailsėjus ilgą žiemos naktį.Pakabinu ant šakos lašinukų zylutėms,pasigrožiu apsniktu toliu ir brendu atgal.
Dar ankstoka imtis kokių nors darbų,be to šiandien užgavėnes,masčiau važiuoti į Rumšiškes,pabūgau snieguoto kelio, nesu dar tinkamas vairuotojas kad po sniegynus galėčiau ramiai stumdytis su tais kurie amžinai skuba.Visvien pražydus sodams čia aš apsilankysiu,vylioja mane ta bočių dvasia,daug tyrumo ir išminties joja surandu...
Na o dabar kol kaista pusryčiai galima panardyti po ,,facebooką'' ten tai pat suradau savo erdvę ir bendraminčių (tiesa mane tenai galima atpažinti pgal fizionomiją stovinčią prie laužo ir vardas tas pats tik be aa) užsukit kam idomu ,gal esam bendraminčiai,gal hobi polinkiai vienodi,gal neabėjingi tam pačiam,juk nemanau kad esame apsiryboja tik grupėmis,programa,forumu ir jubiliejais,gyvenimas daug platesnis.Stengiuosi po truputi užpildyti spragas kurias esu praleidęs gyvenimo raidoje.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Renata333 » 2013-02-09 18:41:29

Nežinau,kodėl,bet tikiu,kad Rimantas visai neprieštaraus,kol neradau savo "nišos"naujajame forume-pasireikšiu čia.Žinoma gaila,kad senasis užsidarė,bet "sveiki Naujijeji metai"...
Gavau Bilo knyga kažkaip-t.y.paprašiau savo nuostabios globėjos,kad paskolintų ir lyg šiol negražinau.Žinoma negražu,bet "ji" neveltui vis dar su manim draugauja-aš kolei kas apie knygutę.(mano globėja manęs neatsisakė,kokia bebūčiau šiai dienai "pasislėpusi vienišė",ačiū,Jai už tai-ji leidžia rinktis).

Dvasinių patyrimų tikrumas
"Gal keliate klausimą,kaip atskirti tikrą dvasinį patyrimą nuo haliucinacijos.Abejoju,ar kas nors bus galutinį žodį apie haliucinacijas taręs.Tačiau visi dvasinius patyrimus turėjusieji nedvejodami tvirtina,kad jie tikri.Patikimiausias jų tikrumo įrodymas-jų vaisiai.Šias malonės dovanas gavę žmonės būna smarkiai pasikeitę-beveik be išimties į gerąją pusę.Vargu ar galima tvirtinti apie tuos,kuriems vaidenasi.

Kai kas galėtų pamanyti,kad pernelyg daug pasitikiu savimi tvirtindamas,jog mano paties patyrimas yra tikras.Vis dėl to galiu drąsiai teigti,kad mano paties,kaip ir nesuskaičiuojamos daugybės kitų žmonių gyvenimai liudija,jog tikri yra to dvasinio patyrimo vaisiai,ir nauda beribė."
P.S. iš knygos:"Kaip tai mato Bilas"
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Dažnas svečias

rimantasaa » 2013-02-09 19:24:07

Sveika gyva renatele,malonu tave vėl jausti mūsų padangėja,glauskis kol kas tarp mano sodinkų,kelmelį pailsėti ten tikrai surasi ir ankšta tikrai nebus.
Vartotojo avataras
Senbuvis

rimantasaa » 2013-02-15 10:48:56

Už lango pūpso senis ibedęs morką į žemę,aš atrodau ne kuo geriau,gripas gal virusinis ,gal savo aplaidumo pasekmė.Šiaip tame yra ir racionalių bruožų,senokai... ir jau buvau primiršęs kas yra per jausmas kai gulėti negaliu,o vaikščioti irgi ne kažin-kas,treška galva... Sakyčiau mažai kuo skiriasi nuo praeities kuri mus ir suvedė forume ,skirtumas minimalus,šiuo metu ištystantį liūlį kruopščiai nusivalau tada buvo dzin,geriausiu atvėju su rankove.
Su tenperatūra praėjo ,,valentino'' diena,nesureikšminu,nes jausmus išreikšti tik per kalendorines progas labai jau primityvu ir žema.Nors ,,raffaello'' ipakuota į širdelės dėžutę labai praskaidrino vakarą.
Tiesa šiandien peniolikto ,sako kad atskrenda meteoritas,karstu nepasirūpinau bet gal ir nereikia,...kur kas rimtesnius kataklyzmus teko išgyventi...,pačiam būnant meteoritu...atskrendant neaišku iš kur ir nuskrendant dar sudėtingesne kryptimi.
Vartotojo avataras
Senbuvis

rimantasaa » 2013-03-15 20:42:57

Taigis, daug prabėgo valandų pakol suradau laiko kad atydžiau pasižiūrėčiau į šį skyrelį,ivairių nuotaikų ir ivykių pasiliko užnugaryje.Tačiau apie tai vėliau,matyt jau visą likusį gyvenimą teks liktį anonymų ar šiaip negerenčiūjų rate ,juk kur kitur galima pajusti palaikymą ir paramą jei ne tarp bendražygių.Matyt šį kartą kažką prisidirbau,užblokavo ,,facebooką'' paveiksliukų siuntinėti negaliu.,išmeta lentelę kad esu laikinai užblokuotas,vienu metu pasirodė užuomena...saugumo patikrinimas...tikiuosi ne KGB. nors labai jau ne laiku,ši bei tą pradėjau siuntinėti ir ižsienio lietuviams,ko gero kažkam nepatiko,o gal tesiog limitą viršyjau...Ką tai galėtų reikšti.
Vartotojo avataras
Senbuvis

e » 2013-03-17 08:38:14

https://www.wetransfer.com/
šitas patogus failų persiuntimo puslapis (turbūt jam analogų irgi yra) , ką tu tam facebooke taip aktyviai siuntinėjai :))
Senbuvis

mikas » 2014-01-18 17:35:24

Seniai dairiausi į šia temą. Esu sodininkas, tai man prie širdies. Tą išbujojusį gėrimo medį nupjoviau , liko kelmas , išrausiu kelmą liks šaknys, jų visų nesurinksi. Tai žaizdos kurios liks , kurias padariau begerdamas. To pačio vietoj nepasodysi naujo sodinuko, nes žemė nualinta ir už krėsta ligomis. Taip ir blaivybės medį reik sodinti naujo aplinko , nauja veikla, nauju požiūriu. Taip stengsiuosi ir padaryt.
Senbuvis

arunas-studentas » 2014-01-21 13:21:54

Labai gražiai tu čia Mikai :) Po kokių 7m. blaivybės, žinomas profesionalus echoskopuotojas 'žiūrėdamas' mano vidaus organus, neįžiūrėjo nė mažiausios anomalijos inkstuose, kepenyse ir kt. vidaus organuose. Kai jam pasakiau, kad turiu nemažą stažą intensyvaus gėrimo, tai pasakė, kad nepasiekus tam tikros kritinės ribos, kai atsiranda negrįžtami pokyčiai (alia cirozė ir pan.), organizamas, kad ir kiek nualintas atsistato per keletą metų. Taip, kad Mikai, tos senos supuvę šaknys, po kiek laiko bus trąša naujam medžiu !
Paveikslėlis
Senbuvis

mikas » 2014-01-21 13:34:18

Taip būtent, reik laiko.
Senbuvis

Rapolas » 2014-08-05 14:21:46

Pasiilgau ,
rasyk,
???? kaip sodinukai,, kelmai auga :oops:
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2014-08-05 21:44:06

rimantai rašyk :) Rapolas visas net raudonas nuo laukimo
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2014-08-05 22:22:13

auga matyt dar vaisių nėr tai netur ką parašyt
Senbuvis

rimantasaa » 2014-12-17 19:36:46

Sveiki draugai ir draugės,dar esu gyvas,buvau pasitraukęs kurį laiką,bet širdyje niekur nepasitraukiau nuo jūsų,nes jau jei esi įgeltas tos gyvatės tai jau visam likusiam gyvenimui.Nepatartina tą ilgauodegę kaip nors eksperimentuojant erzinti.Šiai dienai mano blaivybė peržengė 13,6 metų ribą .Nerašau todėl kad atėjo laikas kai pajutau kad apie save pasakoju kaip apie svetimą žmogų,čia ir uždaviau sau klausymą, ar tas žmogus trukdo man dabar gyventi,...ne,ar turiu tam žmogui priekaištų,..ne,gyvenu čia ir dabar.Kartais vietoje ilgai kankinusios savigraužos iškyla klausymas.Kam man to gėralo reikėjo ankščiau,aš puikiai tvarkausi ir be jo.
Vartotojo avataras
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias