Rimanto kelmynė ir sodinukai

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Rimanto kelmynė ir sodinukai

Liepukas » 2014-12-17 21:00:15

ooo pirmiau pasirodo sodinukai, poto rimantėlis :) sveikutis sugryžęs
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2014-12-17 21:52:16

Sveikas sugrįžęs seniai matytas.
Senbuvis

rimantasaa » 2014-12-19 18:47:14

Pumputi,juk aš niekur nebuvau pradingęs,juk beveik kiekvieną diena mane matai ,,F'' Čia dalinausi savo praeitimi,ten dalinuosi savo dabartine pasaulėžiūra ir asmeniniais įvykiais.Tad tavo jaudulys man visiškai nesuprantamas.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2014-12-19 18:56:01

rimantasaa rašė:Pumputi,juk aš niekur nebuvau pradingęs,juk beveik kiekvieną diena mane matai ,,F'' Čia dalinausi savo praeitimi,ten dalinuosi savo dabartine pasaulėžiūra ir asmeniniais įvykiais.Tad tavo jaudulys man visiškai nesuprantamas.

Turėjau mintyje seniai matytas čia, forume :)
Senbuvis

rimantasaa » 2014-12-28 13:47:27

Dabar ir aš tikiu, Kalėdos tikrai stebuklų metas.25 diena nusprendžiau aplankyti giminaičius Panevėžyje .Taigi miesto pakraštyje sprogo padanga,mašina metėsi Į dešine,vos truputį išlyginus stabdant tapo nevaldoma išvažiavau skersai priešingos juostos,pasimetęs pataikiau ant greičio pedalo ir rinktis neliko ką stulpas arba tvora,įvažiavau kultūringai ,į svečius per tvorą,namo kampo išvengt pavyko tad sustojau palangėje vos matomai nubrozdindamas dažus ant sienos.Kadangi nebuvau kviestas priėmė ne svetingai,susirinkę piliečiai išvadino alchašu ir valkata,gal ir nesuklydo tad ne įsižeidžiau.Derybos nepavyko,už tinklinę tvorą ir surūdijusį vamzdį užsiprašė 5OO pasiūliau 50,supyko,iškvietė policiją,pripūčiau 00,00,dar kartą supyko ,susirinkęs konsiliumas matyt irgi nusivylė. Atrodė kad ŠIŲ KALĖDŲ datą teks užrašyti ant wc durų.Čia ir prasidėjo tikrieji stebuklai ,dar nesibaigus parai po įvykio už draugiškos užstalės buvo pasirašyta pirkimo pardavimo sutartis.Palikęs Panevėžyje savo mazda 323 senute devyniasdešimt antrų metų su aplamdytu dešiniuoju sparnu,namo grįžau su fiat punto sx ,devyniasdešimt šeštų metų.Žinoma tai ne mersedesas ,bet negreita, pakankamai galinga,manevringa,man patiko.Po mėnesio parsivarysiu ir senute mazdute,del tolimesnio jos likimo dar neapsisprendžiau ,jaučiuosi pasimetęs nes nežinau kam dėkavotį ar seneliui ar snieguolei,man patiktų antras variantas,...
Vartotojo avataras
Senbuvis

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias