SVAIGINIMOSI PRIEŽATYS IR JŲ PAIEŠKA

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

SVAIGINIMOSI PRIEŽATYS IR JŲ PAIEŠKA

Valija » 2017-03-20 18:37:57

Atėjo tokia mintis...Mano kompe nėra VORD IR EXCEL programų instaliuota (asmeniniam), tai radau vietą, kur galiu rašyti..Nes ranka rašyti jau senai atpratau..ant popieriaus..nors buvo smagu rašyti kažkada...ir raštas subtilus, kaip teko girdėti..Bet šiuo metu iš gulimos padėties patogiau taip...
O mintis, neduodanti ramybės, dauguma žmonių nori svaigintis, o tur būt mažesniam kiekiui to nereikia...??? Prieš kurį laiką, neprisimenu gerai, bet gal nesukau sau galvos dėl to, tik vieną dieną nusprendžiau pradėt kovot su alkoholiu, nors jis buvo tapęs artimiausiu draugu...bet ir draugai dažnai paveda..tai ir jis toks nepatikimas pradėjo darytis...bet....kaip koks mylimas vyras pasidarė....Apgauna, atleidi, pamiršti, ....ir vėl viskas iš naujo. Kadangi turėjau patirties, kad tokie vyrai nesikeičia ir reikia su jais vieną kartą nutraukt santykius,neatsakyt į skambučius, ištrinti tel.nr.,užblokuot..Tai ir draugui alkoholiui buvo iškeltas klausimas, ar tu su manim, ar prieš mane.....Na, jis gudruolis tylėjo....o aš tylinčiais nepasitikiu....tai nuspredžiau jį blokuot iš karto,...kol nepasidaviau silpnumo akimirkai ir nepersigalvojau...
Bet, kaip užblokuotą tel.nr gali rasti blokavimo skyriui, taip ir su draugu alkoholiu/niekaip neprisiruošiu pagooglint,kaip rašyt nuo žodžio alkotesteris/kuri tik karta mačiau,tą daiktą/,tai gal alkoholis...,taip ir akoholį galima lengvai atblokuot.Telefone dar reiktų kortelę pasikeist, o čia tai lengva visai......Koks ryšys, blemba, kaip vantapis jau pasidarė...
tai va, daug daryta, keli metai mąstymų, šimtai paskaitų įvairių perklausyta, psichologų, psichologinių knygų panaudota....nemažai....ir...atradau kodą, kaip tas ALANAS "kAIP mesti gerti" savo knygoje rašė..kad pabaigoj kažkokį kodą pasakys ir alkoholis atšoks ir net nedraugaus su tavim...tik aš neradau to kodo knygoj,jis matyt apgavo...Teko labai giliai knistis savo viduje ir ieškot to kodo, tiksliau priežasčių....kodėl reikia apsvaigti...Man žodis "apsvaigti", tai trumpam pabėgti nuo pasaulio..vienai dienai..na buvo noro ar poreikio ir dviem.....
Dažnas svečias

Re: SVAIGINIMOSI PRIEŽATYS IR JŲ PAIEŠKA

Valija » 2017-03-20 19:11:40

kol kas praėjo noras rašyt, nes norisi labai paskaityt kitų patirtis, noris skaityt iki pažaliavimo, o gal pažoliavimo..greit atsiras žalumos gamtoj ...mažai skaitysiu ir :) rašysiu..o skaitydama tiek juokiuosi iš kai kurių vietų, kur su jumoru parašyta...net nuotaika pakyla...nenormalu tur būt...o kas gali pasakyt, kas normalu...Noriu gal būti biškį paplaukus, tada nesieksiu to prak..tobulumo... :mrgreen:
Dažnas svečias

Valija » 2017-03-21 00:14:15

po ilgo forumo skaitymo, atsirado nuovargis koks tai ar kas, nes šiandien nusprendžiau niekur neiti i AA, pailsėti, nes praeitą savaitę aktyviai dalyvavau visur...tai apie 21 val.buvo užėjus mintis/ne noras/ eit raudono vyno parsinešt...bet persigalvojau....Organizmas valosi, na va jau ir savaitė blaivi...daugiadienių nebūdavo, tai kaip ten sako "sausos pagirios", nelabai aš suprantu apie jas...ar yra ar nėra..nežinau...kad mėsos nevalgau ir nenoriu 3 savaitės, tai gal ir tas padeda.... :(
Dažnas svečias

mikas » 2017-03-21 07:42:17

Puiku , kad ieškai atsakymų į tau rūpimus klausimus. Rašymas ir man daug padeda , bet iš kitos pusės čia forume savo krevezionėmis susiradau daugiau priešų negu draugų , bet vėl iš kitos pusės priešas visad pasakys tai kas tavį blogai , o mano tada pareiga tai taisyst , žinoma gyvenime, čia forume toliau galima "vaidinti lapskurniką arba kai mėgsta dauguma sakyt mulkį. Žinai jei mane būt vadine gudruoliu arba po gero pagėrimo liguniuku . Tai gerčiau sėkmingai ir šiandien. Man juokingiausiai , kai mėgsta moterys per pagėrimą būdamos jau geroj stadijos , girt savo sugyventinius , vyrus ar šiaip vieno vakaro "muškietininką", oj koks jis protingas , oj koks jis galingas , oj koks ca ca lia lia ir t.t., bet iš tikro tas girtas padaras viso labos primyštklynis . Netiki pažiūrėk iš šalies apie ką kalbą kasdien geriantys , kokie mų darbai , kokia tų darbų kokybė ir iš vis pažiūrėk ar jų gyvenimas tik nesisuka ratu. Negalvok , kad čia cituosiu googlo išmintį ar sušikto facebuko magnetinį fanatizmą. Paklausi kas tas magnetinis fanatizmas , pažvelg dauguma be facebuko net neužmiega traukia kap magnetas ir nejučiom tampi fanatiku. Kas gero facebuke yra bet dauguma mėšlas. Pagaunu ir save ten įklimpusį , bet greit atsifutbolinu. Kvailiausiai pasirodo žmones keldami kitų sukurtas nuorodas , vaizdelius , filmukus , o patys patys ką galit tik įkelt kažkokia nereikšmingą savo aplinkos nuotrauką arba savo pusryčius ar pietus arba kavos pasiūlo virtualiai ale faina , glušiai. Nieko pamažu pamatysi , kad pasmus forume kažkas panašiai vienas parašo ar įkelia kažkokia nuorodą "draugai" palaikina , vienas parodo špygą aš parodau vidurį pirštą ir gyvenam psipešiodami. Gryštant prie n pasaulio stebūklo facebuko, kiek laiko sukau galvą ko iš manes nori tie "draugai" , sako laikink , ką kur po to vienas parodė su pirštu spausk "patinka" , sakau kas merga ar tas priedas kurį įkėlė , durnius sako tad ir suprask kas kur , tad iš n draugų tenai liko gal penki ir tie patys "kybantys" kap ir aš. Tad nesijausk vieniša , tarp žmonių , o alkoholis nei draugų , nei bedravimo , nei vienišumo nepagydys.
Senbuvis

Valija » 2017-03-21 11:00:27

Labas..kažko ypatingo ir nesitikiu..pradėjau seniai iš visur po rinktis info...Jau moku atskirt pelus nuo grūdų...Šiaip pati daug informacijos turiu alko ir dvasingumo tema..reikia daugiau praktikoje taikyti žinias...o facebooke, tai tik savo tinklapį redaguoju"kaip pasveikt nuo depresijos be vaistų" .O Kiek žmonių, tiek nuomonių...ir AA dauguma nekalba nuoširdžiai...bet buvimas tarp panašių kažkiek padeda nepamiršti, kad turi tokią problemą. Ačiū. Geros dienos.
Dažnas svečias

mikas » 2017-03-21 11:05:09

Smagu sutikt žmogų kuris "stovi ant žemės", būtent ir aš taip darau , AA tik pabuvimas ir priminimas kas aš esu , o kalbomis jau senokai netikiu . O forumas reikalingas kasdieniniam blaivybės palaikymui.
Senbuvis

Valija » 2017-03-21 12:29:54

tai taip...neprivaikščiosi dažnai į AA...Iki šiol tai nelabai man ir padėjo...Kiek savo jėgom bandau kabintis...domėtis, dėl ko...O priežastys visų iš vaikystės....išplaukia..vienų labai sunki, kitų per daug gera...tie ir užsikabina...Geros dienos...
Dažnas svečias

Pumputis » 2017-03-21 12:57:31

Man atrodo alkoholizmo priežastis alkoholyje. Nėra alkoholio - nėra ir alkoholizmo. Bent man teip.
Senbuvis

mikas » 2017-03-21 14:03:15

O kaip žadi panaikinti. Manau kol nevartoji tol problemos nėra.
Senbuvis

Valija » 2017-03-21 20:57:42

aš nemanau,kad visiems alkoholyje...daugumai tai neieškojimas kitų būdų atsipalaiduoti, kad "NUIMT" stresą. Su alkoholiu greita ir patogu..toli nereikia eit..nei i gamtą, ne sportuot, ar šiaip pamedituot....Dar alkoholis gerai nuramina sažinės balsą....Apie tuos, kur gimė alkoholikų šeimoje nekalbu, ta prasme jiems to netaikau...
Dažnas svečias

Valija » 2017-03-21 21:02:18

man tai buvo taip- per daug visko norėjau, prisiplanavau 20 metų į priekį....o kai vyko ne pagal mano planą, nors kartais ir geriau, tai kaip su tuo susitaikyti...Dažnai ir laabai blogai buvo...Jau daug vėliau išgirdau frazę, kad "žmogus planuoja, o Dievas juokiasi" :D
Dažnas svečias

Rapolas » 2017-03-24 22:08:42

Valija rašė:Atėjo tokia mintis... Prieš kurį laiką, neprisimenu gerai, bet gal nesukau sau galvos dėl to, tik vieną dieną nusprendžiau pradėt kovot su alkoholiu, nors jis buvo tapęs artimiausiu draugu....

Ar dar kovoji su alkoholiu ?-----=tas ,,"draugas",, stiptesnis, ne gaišk laiko, Nekovok.
Valija rašė: Bet, kaip užblokuotą tel.nr gali rasti blokavimo skyriui, taip ir su draugu alkoholiu/taip ir akoholį galima lengvai atblokuot.....Koks ryšys, blemba, kaip vantapis jau pasidarė...
tai va, daug daryta, keli metai mąstymų, šimtai paskaitų įvairių perklausyta, psichologų, psichologinių knygų panaudota....nemažai....ir...atradau kodą, kaip tas ALANAS "kAIP mesti gerti" savo knygoje rašė..kad pabaigoj kažkokį kodą pasakys ir alkoholis atšoks ir net nedraugaus su tavim...tik aš neradau to kodo knygoj,jis matyt apgavo...Teko labai giliai knistis savo viduje ir ieškot to kodo, tiksliau priežasčių....kodėl reikia apsvaigti...Man žodis "apsvaigti", tai trumpam pabėgti nuo pasaulio..vienai dienai..na buvo noro ar poreikio ir dviem.....

Rašyk apie ta kodą, labai įdomu. rašei Šiaip pati daug informacijos turiu alko ir dvasingumo tema..
Valija rašė:po ilgo forumo skaitymo, atsirado nuovargis koks tai ar kas, nes šiandien nusprendžiau niekur neiti i AA, pailsėti, nes praeitą savaitę aktyviai dalyvavau visur...tai apie 21 val.buvo užėjus mintis/ne noras/ eit raudono vyno parsinešt...bet persigalvojau....Organizmas valosi, na va jau ir savaitė blaivi.. :(

Kaip AA sako negali -tai eik, nenori -bėk, pavargai -skrisk į susirinkimą. Neagituoju, juk rašei, kad ..Jau moku atskirt pelus nuo grūdų.. :!:
Sveikinu su 11 -uolikta blaivia diena :)

Sveikinu su antra balivia diena.
Paskutinį kartą redagavo Rapolas 2017-05-04 14:33:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Valija » 2017-03-25 15:21:34

labas visiems..
Kodas, apie kurį klausia Rapolas, yra sugebėjimas atleisti sau...už viską...kad per geras buvai, vėliau, per blogas, kad daug norėjai visko, per daug...Susitaikyti su savimi...Paklausti savęs, ko man iš tikrųjų reikia ir gyventi, kaip nori pats, o ne kaip kitiems reikia....kol sieloje nebus ramybės, tol alkoholio pagalba norėsis pabėgti nors trumpam nuo savo juodų, sunkių minčių.agaeros dienos...
Dažnas svečias

Valija » 2017-03-25 15:22:23

t.y. geros dienos..
Dažnas svečias

Valija » 2017-03-28 17:28:11

sveiki...jaučiasi pavasarinis nuovargis...valgyt nesinori...alko visai nesinori....tik būt,kur daugiau saulės ir gamtos..Saulėje gaminasi D vitaminas....Ten kur šviesu, nėra tamsių minčių....Gero oro visiems ir šypsenų kuo daugiau. :) :) :)
Dažnas svečias

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias