Opozicija

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Opozicija

Rapolas » 2017-05-21 20:07:53

Pumputis šioje temoje nepageidaujamas.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Gintuks » 2017-05-25 23:51:10

Kas tce daba?
Vartotojo avataras
Senbuvis

Edvardas » 2017-05-26 07:37:00

Gintuks rašė:Kas tce daba?

daba-štilis ...
Senbuvis

Edvardas » 2017-05-28 11:16:33

,,Taciau bet kokia kova jau turi prasme,nes ji prasideda ir baigiasi "musyse".

Tuo viskas ir pasakyta. :) Visi priešai ir draugai yra kiekvieno viduje.
Senbuvis

Alikas » 2017-05-29 05:38:11

Edvardas rašė:,,Taciau bet kokia kova jau turi prasme,nes ji prasideda ir baigiasi "musyse".

Pabūsiu opozicijoj.Ne viduje priešai ir draugai.Jų pilna aplink-kas nemasto taip kaip aš-priešas,masto kaip aš-draugas.Nors iš esmės tai apsaugok Viešpatie nuo draugų, o nuo priešų jau kaip nors pats atsiginsiu.
Senbuvis

Alikas » 2017-05-29 05:38:11

Edvardas rašė:,,Taciau bet kokia kova jau turi prasme,nes ji prasideda ir baigiasi "musyse".

Pabūsiu opozicijoj.Ne viduje priešai ir draugai.Jų pilna aplink-kas nemasto taip kaip aš-priešas,masto kaip aš-draugas.Nors iš esmės tai apsaugok Viešpatie nuo draugų, o nuo priešų jau kaip nors pats atsiginsiu.
Senbuvis

Edvardas » 2017-05-29 20:13:35

Alikai, juk tu priimi sprendimą ar kitas žmogus yra draugas, ar priešas, ar taip praeivis. Todėl ir sakau, kad visi personažai yra sukurti asmeniškai kiekvieno smegenyse. :)
Senbuvis

mikas » 2017-06-12 12:26:19

Puikiai Rapol parašei. Bandžiau ir aš "atsifutbolinti" nuo forumo ,bet be bendravimo pajutau , kad greit būčiau prie butelio. O išmokau nekreipt dėmesio į visažinius, o viršininkų niekad nevertinau. Su manim bendrauja gerai , nebendrauja dar geriau.
Senbuvis

Rapolas » 2017-07-11 08:13:05

Kažkada kai laukdavau sakydavau:
- Ateis kada nors laimė ir į mano kiemą...
Laukiau visko:
Kada valdžia pasikeis, oras pagerės, kada kaimynas išsikraustys ir ateis ramesnis, kada kainos sumažės, kada geresnis draugas ateis į gyvenimą, alga padidės, mokesčiai sumažės....
Deja, ateina nauja, bet ne ką geresnė valdžia, ateina lietus arba degina per daug saulė, kaimynas išsikrausto, bet atsikrausto ne ką ramesnis, mokesčiai, kainos kyla...
Laukdamas laukdavau ir būčiau laukęs.
- Mano laimė su manimi.
Nebelaukiu, priimu tai, kas yra ir veikiu.
Veikiu taip, kaip moku, tiek, kiek galiu ir turiu tiek, kiek sugebu veikti.
O pasirodo, kad tai ramybės malda:
"...ir išmintingai suprasti tą skirtumą."
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-07-11 14:59:46

Jo, pažystamas procesas, nekintančios laukimo formos atlaisvinimas.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Rapolas » 2017-07-11 16:20:34

Liepukas rašė:Jo, pažystamas procesas, nekintančios laukimo formos atlaisvinimas.

??? čia ką, pažystamas jausmas virtuvę kasmet prieš atostogas išsikuopti :D
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-07-11 16:40:51

gal ir taip, tiesiog nebūti pakibusiu laimės ir gerovės laukiku. Pažystmas aha momentas, nes visda norisi savo nepasitenkinimą savąja "čia ir dabar" minute suversti kam nors kitam, vertesniam ,o jei nepavyksta to įgyvendinti, tai sustingti impozantiškoj geresnių laikų laukimo pozoj. Mane psichologė tokioj gyvenimo pozicijoj pričiupo ir parodė nevyniodama į vatas ir kitų žmonių akivaizdoj. Pamenu buvau ištikta šoko, tokio sustingusio šoko :) tai buvo dar viena mano kaukė arba forma, reiškianti įsižeidimą. Realiai pastebiu, kad vistiek ateina laikas, kai staiga kiti aplenkia tą įspūdingą povyzą ir eina savais keliais, kitaip ir būti negali, bet kol tą patyriau ir pertikrinau pagrindiniuose scenarijuose, užtrukau. Manau alkoholikai ne sykį tai yra išgyvenę, kai aplinka pagaliau juos palieka vienus su savo pretenzingu laukimu. Zenkju už temą. Kaip bebūtų malonu prisiminti nemalonias akimirkas. Bet kaip aš buvau įsižeidusi, kaip ji mane pričiupo pirmoj psichoterapijoj, "sugadino reikalus" visam Minesotos laikotarpiui. Galėjo dar palaukti :)) būčiau daugiau savo panašių formų pademonstravus, daugiau prisivaidinus. Echh..daugiau ir naudos būtų buvę. Va dar prisiminiau mano dar vieną fintą pirmam užsiėmime. Formatas man iki tolei buvo pažystamas tik vienas- " broliai ir sesės ligoj" atejusioj iš aa susirikimų, tada aš nieko perdaug nelaukus ir sakau po vieno pasisakymo, kaip ten kažkoks bičas jaučiasi - aš suprantu kaip tu jautiesi blah blah ir kaip dabar prisimenu psichologė sako :tikrai ? labai įdomu ir kaip tu tai supranti? iš regiu jos veido išraišką su ironija . Iš serijos nagi nagi..:)) aš tada upss, vėl savo įsižeidusios statulos poziciją užėmiau. Tada galvoju kaip čia man taip nesiseka nuo pirmo susitikimo, užsisėdimas kažkoks, kiti rypuoja ir vaitoja ir jiems nieko, a man ką daryt ? ...o man mylimas dvasingas šokas, tad užsirauksiu visam laikotarpiui ir girdės iš manęs minimaliai, kad jau tokia atšiauri psichoterapinė aplinka..Kiek daug emocijų, o ji tik norėjo man paparbent per petį ir pasakyt: metas keltis iš paralyžiaus. Ai ir paskutinis pirmosios grupinės psihoterapijos fintas, kuris mane pribaigė :) psichologė prie visų manęs paklausė: Liepuk kodėl tu taip nemyli žmonių? Kaip dabar prisimenu kaip mane tai užgavo, galvojau nu ką tai reiškia, kodėl ji manęs net nepažinodama, vos iš keliolikos minučių kažkokio bendravimo taip klausia lyg teigtų..man tada buvo toks pažeminimas, lyg vyras , kurį būčiau įsimylėjus, man pasakytų mandagiai, atsiprašau, bet aš tavęs nebemyliu...Net negalėjau niekam papasakot pamenu pora metų ir man tas dalykas niekad neišėjo iš galvos..Suvokiau savo būklę, kad bijau, nepasitikiu, slepiuosi kaukėse, klišėse, nes labai bijau...o ko ir nežinau..galvojau na ką man daryt? kaip? ką? ..ką reiškia mylėti ir nemylėti žmonių..
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Rapolas » 2017-07-11 17:37:12

Visais laikais buvo ir bus sunkių išgyvenimų, skaudžių momentų.
Jeigu vieniems Opozicija sukelia nesusipratimą, pajuoką, o kitiems kelia pyktį, iškelia politinius niuansus ar įžvelgiama agitacija, tai tegu, tegu tai ir būna kiekvieno matymas.
Jei forumietis nerašo savo blaivybės stažo, nepasako kokios spalvos dėvi triusikus, o dabar dar reikės ir gymimo datą rašyt, vajė vajė kas bus.
Turbūt blokuos iš karto.
Gazuoto vandens automatus atsimenat? ( "Šuriko nuotykiai" po egzamino - matėt)
Juose stovėdavo stiklinė – visiem viena.
Šiandien niekam ir į galvą neateitų gerti iš bendros stiklinės!
O anksčiau juk visi juk gerdavo iš tos stiklinės, papurškę į ją vandeniu iš fontanėlio.
O juk vandens fontanėlis kartais neveikdavo,vis tiek gerdavo!
Tarp kitko, aplinkui besisukiojantys mėlynanosiai naudojo tą stiklinę savo gėrimams.
Įsivaizduokit, tik įsivaizduokit – jie SUGRĄŽINDAVO stiklinę...
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2017-07-11 17:56:04

Taip Rapol tuo metu žmonės buvo vieningesni , paprastesni, dabar sužvėrėjimas ima viršų, jei esi kiek paprastesnis esi drapstomas šūdais. Šiandien pardaviau senuliukui bulvių nu neturėjo žmogus , bet pažiūros geras (viena kart truks seimo langai už tokia žmogaus paniekinimą, mažą senatvės pensiją), gretimais prekiaujantys galėjo gyva mane užkast , ko tik negirdėjau , matyt visos savaitės pyktį išliejo ant manes. Sukalbėjau mintyse tris kartus " Dieve suteik man ramybės,......." , padėjo , neįsivėliau į bereikšmį ginčą.
Senbuvis

Rapolas » 2017-07-11 19:55:46

mikas rašė:Taip Rapol tuo metu žmonės buvo vieningesni , paprastesni, dabar sužvėrėjimas ima viršų, jei esi kiek paprastesnis esi drapstomas šūdais. Šiandien pardaviau senuliukui bulvių nu neturėjo žmogus , bet pažiūros geras (viena kart truks seimo langai už tokia žmogaus paniekinimą, mažą senatvės pensiją), gretimais prekiaujantys galėjo gyva mane užkast , ko tik negirdėjau , matyt visos savaitės pyktį išliejo ant manes. Sukalbėjau mintyse tris kartus " Dieve suteik man ramybės,......." , padėjo , neįsivėliau į bereikšmį ginčą.

Mikai, o Gorbačiovo portretus be dėmės ant kaktos, atsimeni ?
O tuos laikus, kai Džeksonas dar buvo juodaodis, o be to nepilnametis!
Mergaitės, o jūs atsimenat gumytes?
Nuostabu, bet nei vienas berniukas pasaulyje nežino šio žaidimo taisyklių!
Mažas langelis iš virtuvės į vonią – į ką pro jį žiūrėti, paaiškinkit?
Dantų milteliai – valo ir dantis, ir sidabrą…
Sysiojantis berniukas ant tualeto durų…
Televizorius „Rubin“ – imi reples ir bim-bim-bim!
Glaudės su inkariuku… atsimenat?
Pienas trikampiuose paketuose!
O jūs sakote –„Septyni pasaulio stebuklai!“
Mes anksčiau darėme tai, ko dabar niekada ir nedrįstume padaryti.
Dar daugiau – jei šiandien nors kartą padarytum tai, ką anksčiau darydavai nuolat – tavęs nesuprastų, o gal ir silpnapročiu išvadintų.
Daug buvo tokių įprastų dalykų – talkos pavasarį, darbas kolūkyje rudenį, skiestas alus aludėje...
Tai buvo įprastų dalykų neįprasti laikai.
Vartotojo avataras
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias