Jauna alkoholikė

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Jauna alkoholikė

Nupirkta » 2017-01-15 13:13:52

Sveiki, ieškau bendraminčių. Jaunų žmonių kurie jau slydo. Gydėsi ir atkrito. Ar Jums lengva susitaikyti su tuo, kad jau visą gyvenimą nebegalėsite su draugais nueiti į klubą? Ar nėra baimės, kad visą gyvenimą reikės vengti, to, kas atrodo buvo gyvenimo dalis? Aš prašau, pagalbos. Aš suvokiu, kad tai turėtų būti nesvarbu. Bet kaip? Kaip gyventi toliau? Laukiu nuomonių visų kurie turi patirties ir tų kurie ką tik pradėjo viską. Esu blaiva, po atkričio jau 6dienas. Atsiprašau, už minčių šokinejimą.
Dažnas svečias

Re: Jauna alkoholikė

Rapolas » 2017-01-15 13:35:46

Pirmiausia nusiramink,
neskubėdama pasižvalgyk po puslapį.
Babūk su mumis.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Laikas » 2017-01-15 14:07:12

Nupirkta rašė: Ar Jums lengva susitaikyti su tuo, kad jau visą gyvenimą nebegalėsite su draugais nueiti į klubą? Ar nėra baimės, kad visą gyvenimą reikės vengti, to, kas atrodo buvo gyvenimo dalis?

Tu tai taip akcentuoji, kad atrodo tai Tavo gyvenimas.
O gal būtent dabar prasidės tikras gyvenimas? :wink:
Sakau Jums, eikite ir ieškokite gėrio.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Nupirkta » 2017-01-15 14:16:01

Laikas rašė:
Nupirkta rašė: Ar Jums lengva susitaikyti su tuo, kad jau visą gyvenimą nebegalėsite su draugais nueiti į klubą? Ar nėra baimės, kad visą gyvenimą reikės vengti, to, kas atrodo buvo gyvenimo dalis?

Tu tai taip akcentuoji, kad atrodo tai Tavo gyvenimas.
O gal būtent dabar prasidės tikras gyvenimas? :wink:

Aš labai to noriu. Bet aš nesugebu suvokti, kaip.. Iki atkričio nieko daugiau neveikiau tik dirbau per du darbus. Bandžiau visus pasaulio pinigus uždirbti. Dabar nebenoriu taip gyventi.
Dažnas svečias

Gintuks » 2017-01-15 14:29:47

Keistas Tavo vardas,"Nupirkta".Moterys taip nepasivadintu.Butum ypatinga,kitokia,anokia ar shioka.liepukas,vyshniukas,saldainiukas ir t.t.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Nupirkta » 2017-01-15 14:32:34

Gintuks rašė:Keistas Tavo vardas,"Nupirkta".Moterys taip nepasivadintu.Butum ypatinga,kitokia,anokia ar shioka.liepukas,vyshniukas,saldainiukas ir t.t.

Matai, moterys gal ne visos yra vienodos. Aš pasivadinau, nes būtent taip jaučiuosi. Nemanau, kad yra labai svarbus vartotojo vardas. Ar klystu?
Dažnas svečias

Gintuks » 2017-01-15 14:37:05

Nupirkta rašė:
Gintuks rašė:Keistas Tavo vardas,"Nupirkta".Moterys taip nepasivadintu.Butum ypatinga,kitokia,anokia ar shioka.liepukas,vyshniukas,saldainiukas ir t.t.

Matai, moterys gal ne visos yra vienodos. Aš pasivadinau, nes būtent taip jaučiuosi. Nemanau, kad yra labai svarbus vartotojo vardas. Ar klystu?

Vartotojo vardas dauk pasako apie vartotoja.Jei pasivadintum "ruta"-jis nieko nesakytu,bet jai pasirenki busena"-nupirkta",tai jau daug ka sako.Pavadinti save busena yra gal klaidinga.Nes ji Taves neapleis.Pasivadink onute,birute ar dar kaip neutraliai.Nes jai Tu "nupirkta",tai visuomet ir liksi "nupirkta".
Paskutinį kartą redagavo Gintuks 2017-01-15 14:43:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Nupirkta » 2017-01-15 14:41:26

Gintuks rašė:
Nupirkta rašė:

Vartotojo vardas dauk pasako apie vartotoja.Jei pasivadintum "ruta"-jis nieko nesakytu,bet jai pasirenki busena"-nupirkta",tai jau daug ka sako.

!!! Jeigu kyla minčių, kad pardavinėju savo kūną, iš karto sakau ne, ne, ne. Man tik dabar "dašilo", kad kažkam gali taip pasirodyti.
Dažnas svečias

Gintuks » 2017-01-15 14:47:16

Matai, moterys gal ne visos yra vienodos. Aš pasivadinau, nes būtent taip jaučiuosi. Nemanau, kad yra labai svarbus vartotojo vardas. Ar klystu?[/quote]
Vartotojo vardas dauk pasako apie vartotoja.Jei pasivadintum "ruta"-jis nieko nesakytu,bet jai pasirenki busena"-nupirkta",tai jau daug ka sako.[/quote]

!!! Jeigu kyla minčių, kad pardavinėju savo kūną, iš karto sakau ne, ne, ne. Man tik dabar "dašilo", kad kažkam gali taip pasirodyti.[/quote]
Nekyla tokiu minciu"nupirkta".Cia tavo reikalas,ka tu pardavineji.Gal Tu jautiesi siaip gyvenimo prekyvietej?Visi mes kazka perkam ir kazka parduodam.Keiciames turtu.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Nupirkta » 2017-01-15 14:58:46

Gintuks rašė:Matai, moterys gal ne visos yra vienodos. Aš pasivadinau, nes būtent taip jaučiuosi. Nemanau, kad yra labai svarbus vartotojo vardas. Ar klystu?

Vartotojo vardas dauk pasako apie vartotoja.Jei pasivadintum "ruta"-jis nieko nesakytu,bet jai pasirenki busena"-nupirkta",tai jau daug ka sako.[/quote]

!!! Jeigu kyla minčių, kad pardavinėju savo kūną, iš karto sakau ne, ne, ne. Man tik dabar "dašilo", kad kažkam gali taip pasirodyti.[/quote]
Nekyla tokiu minciu"nupirkta".Cia tavo reikalas,ka tu pardavineji.Gal Tu jautiesi siaip gyvenimo prekyvietej?Visi mes kazka perkam ir kazka parduodam.Keiciames turtu.[/quote]

Turbūt kaip ir daugelis moterų per daug susireikšminau. :D
Dažnas svečias

Gintuks » 2017-01-15 14:59:30

Ash Tau gal mazai galiu padet.Cia gal daugiau patirties turi Mikas,Alikas,Pumputis.Ash pac dar klaidzioju " vo snie ir najavu".Tarp sapnu ir realybes ishvertus----
Vartotojo avataras
Senbuvis

Gintuks » 2017-01-15 15:10:45

Nupirkta rašė:
Gintuks rašė:Matai, moterys gal ne visos yra vienodos. Aš pasivadinau, nes būtent taip jaučiuosi. Nemanau, kad yra labai svarbus vartotojo vardas. Ar klystu?

Vartotojo vardas dauk pasako apie vartotoja.Jei pasivadintum "ruta"-jis nieko nesakytu,bet jai pasirenki busena"-nupirkta",tai jau daug ka sako.

Nekyla tokiu minciu"nupirkta".Cia tavo reikalas,ka tu pardavineji.Gal Tu jautiesi siaip gyvenimo prekyvietej?Visi mes kazka perkam ir kazka parduodam.Keiciames turtu.[/quote]

Turbūt kaip ir daugelis moterų per daug susireikšminau. :D[/quote]
Nemanau.Tuom paciu tai yra ir viliojimo elementas-toks nikas.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Nupirkta » 2017-01-15 15:20:30

Gintuks rašė:Ash Tau gal mazai galiu padet.Cia gal daugiau patirties turi Mikas,Alikas,Pumputis.Ash pac dar klaidzioju " vo snie ir najavu".Tarp sapnu ir realybes ishvertus----

Manau, kad vien Tavo buvimas čia. Daug kam padeda. Man irgi padėjai, dar kartą permąsčiau savo "niko" pasirinkimą. :) O jei jis ir vilioja, tai manau dar geriau. :D
Dažnas svečias

Laikas » 2017-01-15 15:26:40

Nupirkta rašė:Aš labai to noriu. Bet aš nesugebu suvokti, kaip.. Iki atkričio nieko daugiau neveikiau tik dirbau per du darbus. Bandžiau visus pasaulio pinigus uždirbti. Dabar nebenoriu taip gyventi.

Savo pinigus Tu jau uždirbai. :wink:
Susimokėjai dalele savo sielos.
Dabar pabandyk prisiminti širdžiai mielą veiklą.
Hobį.
Gal tai šachmatai, gal siuvinėjimas kryžiuku....

P.s. Šaunu, kad rašai lietuviškomis raidėmis. :wink:
Sakau Jums, eikite ir ieškokite gėrio.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Eva » 2017-01-15 15:29:09

Kokios pagalbos ir/ar palaikymo ieskai? Del alko? Del persidirbimo? Ar kad, tavo manymu, negalesi eiti i "klubycius" ?
Dažnas svečias

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias