marušos jurta

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

marušos jurta

maruša » 2016-12-15 10:03:14

Šįryt atėjo į galvą mintis, jog pats tas faktas, jog esu linkusi į ko-priklausomybę, jau yra daugiau nei pakankamas pagrindas man susikurti asmeninę erdvę ir joje išreikšti save, sveikimo sumetimais. Tai tą ir darau. Ypač daug minčių buvo po vakarykštės psichoterapijos, kur kalbėjausi su psichoterapeute apie tai, jog atmetus vyro priklausomybę nuo alkoholio, jo ir mano santykyje dar daug visokių kabliukų, mat turiu reikalą su narcizu, situacija sunki, bet išeitis yra visada. Jos link ir einu žingsnis po žingsnio :)
Senbuvis

Re: marušos jurta

Laikas » 2016-12-15 18:44:09

Gera mintis, jei turi ką pasakyti. :wink:
Sakau Jums, eikite ir ieškokite gėrio.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Edvardas » 2016-12-15 18:59:18

na ką, kojas nusivalau, kapšelį žolyčių arbatai ir į svečius. Kažkaip įsivaizduoju daug kailių, laužas viduryje ir šamanų ritmų fonas. :) Nors teko nukakti iki Jakutijos, bet į jurtą nesu papuolęs, tad man tai pirmas kartas. :) Sveika šeimininke, taika ir ramybė Tavo namams. :)
Senbuvis

Liepukas » 2016-12-15 20:01:41

o kokia jauki jurta..
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

maruša » 2016-12-16 13:51:42

Ačiū užsukusiems ir užsukusioms, reiktų taikos pypkę surūkyti ar ką, kad į tematiką įsipaišyti :D Šiaip tai pastaruoju metu daug visokių minčių galvoje sukasi, reikia jas išgryninti ir tada išdėstyti.
Senbuvis

maruša » 2016-12-18 23:18:47

Aitra, as siandien vaistu prisirijus, tai ne visai tiksliai parasiau Laiko temoj. Ta prasme, mama yra viena, tik ta, kuri pagimde, ir vyrui nereiketu visu lukesciu, susijusiu su motinisku rupesciu, perkelti i zmona ir to is jos tiketis. Kaip ir zmonai nereiketu buti maza mergaite ir laukti, kol vyras-tetis viska sutvarkys. As nesusiaurinu ir nenuvertinu motinos vaidmens zmogaus gyvenime, tiesiog motina yra tik viena, gali tiketis motinisko rupescio is zmonos, bet neracionalu tokios viltys. Kaip ir neracionalu tiketis, kad marti mylimu sunum pasirupins kaip tikra jo motina. Tiesiog tai skirtingi santykiai ir tiek. Nors yra vyru, kuriems patogu is motinos prieglobscio papult po zmonos-motinos sparneliu.
Senbuvis

maruša » 2017-01-08 19:31:43

Senbuvis

Aitra » 2017-01-09 20:50:21

maruša rašė:Aitra, as siandien vaistu prisirijus, tai ne visai tiksliai parasiau Laiko temoj. Ta prasme, mama yra viena, tik ta, kuri pagimde, ir vyrui nereiketu visu lukesciu, susijusiu su motinisku rupesciu, perkelti i zmona ir to is jos tiketis. Kaip ir zmonai nereiketu buti maza mergaite ir laukti, kol vyras-tetis viska sutvarkys. As nesusiaurinu ir nenuvertinu motinos vaidmens zmogaus gyvenime, tiesiog motina yra tik viena, gali tiketis motinisko rupescio is zmonos, bet neracionalu tokios viltys. Kaip ir neracionalu tiketis, kad marti mylimu sunum pasirupins kaip tikra jo motina. Tiesiog tai skirtingi santykiai ir tiek. Nors yra vyru, kuriems patogu is motinos prieglobscio papult po zmonos-motinos sparneliu.

Sutinku su tavimi, maruša. Bet manau, kad ne taip jau dažnai būna vyrų egzemplioriai, kurie šimtu procentų ieško žmonos-mamos. Manau, kad dauguma su protu nesusipykusių vyrų susivokia, kad vedė ne mamą, o žmoną. Ir kažką juk jie šeimoje daro ir kaip vyrai, ne vien kaip sūnūs (neturiu omeny vien lovos gyvenimo). Gal būt žmonos dažnai sutirština spalvas. O kokio laipsnio ir stiprumo vyro lūkesčiai žmonoje rasti mamą, tai priklauso nuo jo santykio su savo mama, nuo auklėjimo šeimoje, nuo giminės mentaliteto. Bet mergina, prieš tekėdama juk mato, kaip ten viskas yra su jos būsimo vyro santykiais tarp jo ir jo mamos.
Dukrą turinti mama greičiausiai rašys kitaip, nei rašau aš, nes aš turiu sūnų, o dabar jau ir marčią. Mano ryšys su sūnumi yra labai stiprus ir glaudus, tai kažkaip nelabai man priimtinai nuskambėjo tavo žodžiai, kad mama, maždaug, išperėjo vaiką, peržengė ir nuėjo tolyn... Bet viską lyg susidėliojom.
Niekaip nepakeisim kai kurių pamatinių dalykų, kad mamoms sūnūs yra labai svarbūs ir joms dažniausiai atrodo, kad marčios jais rūpinasi nepakankamai. Bet nereikia peržengti vieniems kitų ribų ir situacija bus bent jau pakenčiama.
Tarp mano sūnaus ir mano marčios, oi, kiek žiežirbų skraido, nors teoriškai jie vienas kitam kaip ir tinka. Bet jei ten kažkas nesiklostys, tai priimsiu pargrįžusį pas mane ir apkabinsiu. Tik žinau, kad jei taip atsitiktų, tai jis bus labai, labai nelaimingas. O su juo nelaiminga būsiu ir aš... Todėl nori-nenori, turim savo marčioms linkėti ir mintyse siųsti gerų dalykų, nes jos yra mūsų sūnų laimingo gyvenimo garantas. Arba ne :)
Paveikslėlis
Senbuvis

Gintuks » 2017-01-09 23:21:18

Aitra rašė:
maruša rašė:Aitra, as siandien vaistu prisirijus, tai ne visai tiksliai parasiau Laiko temoj. Ta prasme, mama yra viena, tik ta, kuri pagimde, ir vyrui nereiketu visu lukesciu, susijusiu su motinisku rupesciu, perkelti i zmona ir to is jos tiketis. Kaip ir zmonai nereiketu buti maza mergaite ir laukti, kol vyras-tetis viska sutvarkys. As nesusiaurinu ir nenuvertinu motinos vaidmens zmogaus gyvenime, tiesiog motina yra tik viena, gali tiketis motinisko rupescio is zmonos, bet neracionalu tokios viltys. Kaip ir neracionalu tiketis, kad marti mylimu sunum pasirupins kaip tikra jo motina. Tiesiog tai skirtingi santykiai ir tiek. Nors yra vyru, kuriems patogu is motinos prieglobscio papult po zmonos-motinos sparneliu.

Sutinku su tavimi, maruša. Bet manau, kad ne taip jau dažnai būna vyrų egzemplioriai, kurie šimtu procentų ieško žmonos-mamos. Manau, kad dauguma su protu nesusipykusių vyrų susivokia, kad vedė ne mamą, o žmoną. Ir kažką juk jie šeimoje daro ir kaip vyrai, ne vien kaip sūnūs (neturiu omeny vien lovos gyvenimo). Gal būt žmonos dažnai sutirština spalvas. O kokio laipsnio ir stiprumo vyro lūkesčiai žmonoje rasti mamą, tai priklauso nuo jo santykio su savo mama, nuo auklėjimo šeimoje, nuo giminės mentaliteto. Bet mergina, prieš tekėdama juk mato, kaip ten viskas yra su jos būsimo vyro santykiais tarp jo ir jo mamos.
Dukrą turinti mama greičiausiai rašys kitaip, nei rašau aš, nes aš turiu sūnų, o dabar jau ir marčią. Mano ryšys su sūnumi yra labai stiprus ir glaudus, tai kažkaip nelabai man priimtinai nuskambėjo tavo žodžiai, kad mama, maždaug, išperėjo vaiką, peržengė ir nuėjo tolyn... Bet viską lyg susidėliojom.
Niekaip nepakeisim kai kurių pamatinių dalykų, kad mamoms sūnūs yra labai svarbūs ir joms dažniausiai atrodo, kad marčios jais rūpinasi nepakankamai. Bet nereikia peržengti vieniems kitų ribų ir situacija bus bent jau pakenčiama.
Tarp mano sūnaus ir mano marčios, oi, kiek žiežirbų skraido, nors teoriškai jie vienas kitam kaip ir tinka. Bet jei ten kažkas nesiklostys, tai priimsiu pargrįžusį pas mane ir apkabinsiu. Tik žinau, kad jei taip atsitiktų, tai jis bus labai, labai nelaimingas. O su juo nelaiminga būsiu ir aš... Todėl nori-nenori, turim savo marčioms linkėti ir mintyse siųsti gerų dalykų, nes jos yra mūsų sūnų laimingo gyvenimo garantas. Arba ne :)

Aitra cia viska labai graziai aprashe.Maniskei irgi kazkokia jega tiesiog "perjungia jungikli",kai ji mato savo suaugusi,ishsilavinusi,protinga sunu.Ir kas tom moteriskem yra?Koks skirtumas?Mergaite berniukas-jie tavo vaikai ir visuomet jais liks.Jos gal jaucia kazka nepaprasto del savo "kurinio"?Kazkoks "sunu kultas".
Vartotojo avataras
Senbuvis

maruša » 2017-01-11 09:06:26

"Todėl nori-nenori, turim savo marčioms linkėti ir mintyse siųsti gerų dalykų, nes jos yra mūsų sūnų laimingo gyvenimo garantas. Arba ne :)"
Visiskai teisingai. Mama sunu isaugina, zmona "augina" toliau, tiksliau, vyras ir moteris vienas kita augina kurdami santykius ir dirbdami su jais. Gal as astrokai postuose apie anyta issireiskiu, nes mane nervina jos hipergloba sunaus atzvilgiu, pvz. zino, kad geria, perka jam papildus kepenims, iesko gydymo etc, zino, kad ruko - perka "geresnes" cigaretes ir pan. Ta prasme neleidzia jam suaugti ir prisiimti atsakomybe uz savo sprendimus.
Gintuk, juk moteriai jos sunus vienintelis vyras gyvenime, kuri ji myli ir kuris jos nepaliks, kiti vyrai ateina ir iseina, o sunus yra sunus :) tik nereikia jam aukoti savo gyvenimo.
Senbuvis

Gintuks » 2017-01-11 09:30:07

maruša rašė:"Todėl nori-nenori, turim savo marčioms linkėti ir mintyse siųsti gerų dalykų, nes jos yra mūsų sūnų laimingo gyvenimo garantas. Arba ne :)"
Visiskai teisingai. Mama sunu isaugina, zmona "augina" toliau, tiksliau, vyras ir moteris vienas kita augina kurdami santykius ir dirbdami su jais. Gal as astrokai postuose apie anyta issireiskiu, nes mane nervina jos hipergloba sunaus atzvilgiu, pvz. zino, kad geria, perka jam papildus kepenims, iesko gydymo etc, zino, kad ruko - perka "geresnes" cigaretes ir pan. Ta prasme neleidzia jam suaugti ir prisiimti atsakomybe uz savo sprendimus.
Gintuk, juk moteriai jos sunus vienintelis vyras gyvenime, kuri ji myli ir kuris jos nepaliks, kiti vyrai ateina ir iseina, o sunus yra sunus :) tik nereikia jam aukoti savo gyvenimo.

Nu cia jau negerai kazkas.Sunus -"vienintelis vyras"?Bet jug teip nera.Kol neturejo sunaus,ji turejo kita vyra.Kas cia apsivercia?Po to,kai atsiranda sunus,visi kiti "vyrai" gali dingti ish jos akiracio?
Vartotojo avataras
Senbuvis

maruša » 2017-01-11 10:46:33

Na pvz vyras nusigeria, mirsta ir moteris nusivilia vyrais. Ir sudeda visus lukescius i sunu. Nes jis yra, na, jos kunas ir kraujas, ne kitas zmogus, kaip butu romantisku santykiu atveju.
Cia hiperbolizuoju, bet realiai tai reikia gyventi savo gyvenima ir leisti kitiems gyventi savaji. Ir zinoti, kad sunus yra tik sunus, o vyrai yra vyrai, nesitikint is vieno ar is kito to, ko tas ar anas tau negali duoti.

Man istrigo keliu SAV susirinkime issakyta ju kopriklausomu motinu (tevai nusigere) "zinute" vaikysteje/paauglysteje - tu be vyro savo gyvenime niekas IR turi viska pasiekti savo pastangomis. Akivaizdus priestaravimas..
Senbuvis

Gintuks » 2017-01-11 11:08:33

maruša rašė:Na pvz vyras nusigeria, mirsta ir moteris nusivilia vyrais. Ir sudeda visus lukescius i sunu. Nes jis yra, na, jos kunas ir kraujas, ne kitas zmogus, kaip butu romantisku santykiu atveju.
Cia hiperbolizuoju, bet realiai tai reikia gyventi savo gyvenima ir leisti kitiems gyventi savaji. Ir zinoti, kad sunus yra tik sunus, o vyrai yra vyrai, nesitikint is vieno ar is kito to, ko tas ar anas tau negali duoti.

Man istrigo keliu SAV susirinkime issakyta ju kopriklausomu motinu (tevai nusigere) "zinute" vaikysteje/paauglysteje - tu be vyro savo gyvenime niekas IR turi viska pasiekti savo pastangomis. Akivaizdus priestaravimas..

Tai ash taip ir suprantu,kad jos sunus yra jos kurinys ir jos tesinys.Nors su dukromis taip nera kazkodel.Kazkodel moteriai jos sunus atrodo kazkas nepaprasto?
Vartotojo avataras
Senbuvis

maruša » 2017-01-11 12:50:40

Na, kaip zinia vyrai pasamoningai i zmonas renkasi moteri, panasia i ju mama. Maniskis net pacioj draugystes pradzioj ta pabreze, kad esu i jo mama labai panasi :) o is to, kaip vyras bendrauja su mama, galima suprasti, kaip jis bendraus ir su savo zmona. Analogiskai ir santykis tarp moters ir jos tevo, i vyrus renkasi zmogu, kuris kazkuo jai primena teva.
Tie rysiai gal tokie glaudus del to, kad sunui mama yra pirmoji jo gyvenime moteris, kuria jis myli besalygiska vaikiska meile, o dukrai tevas pirmasis jos gyvenime vyras. Kartais tie santykiai "uzsistovi", ir issivysto ivairus kompleksai, pvz, Edipo ar Elektros. Arba motina/tevas "nepaleidzia" savo vaiko.
Senbuvis

maruša » 2017-02-07 12:46:41

mikas rašė: Mariuša , ko tu pliurpi viską į viešumą ar taviškis toks asilas ir neras ką rašai ir daugmaž tavo planai

Nes jam mano planai nerūpi. Bet šiaip tavo tiesa, reik mažiau skalbtis čia man viešai.
Senbuvis

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias