Prisiminimai ir apmastymai

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Prisiminimai ir apmastymai

Gintuks » 2016-11-27 23:07:17

Jei esi alhogolikas-tu save nuvertinsi,nes Tave grauzia sazine.Del to,kad ja glushinai svaigalais.Blaivus shmagus neturi sazines.Alhogolikas pagla AA programa turi tai suprasti ir priimti.Buti nuolankus del savo geroves,nes manipuliuoti(malti shuda) jis nesugebes.Alhogolikas neturi gelbejimosi rato,kuri jam numestu "negeriantys".Ji palaikyti gali tik AA grupe.Ar tce konkretu?Alhogoliko problema yra elementarus kombinatorikos i tiesinio programavimo uzdavinys.Taciau jo niekas negali ispresti del entelektualiu pajegumu.Shmaniu,susigaudanciu matematikoj yra an pirshtu suskaiciuot. :?Teise,psyhologija,sociologija ir pan. yra gryna matematika.Kur reikia formuluoti uzduoti.Tokiu shmaniu musu krashte yra vienetai.Todel problemos yra dideles.Ir naudingos."darbo birza" yra pilna strukturiniu alhogoliku,kurie darbdaviams netinka. :) Nes jie paklusnus savo dvasios polekiams,o ne kapitalo turetoju sapnams.Jie gali uzglushinti savo emocini drebuli tik alhogoliu-----jiems daugeu nieko nereikia-nei valdzios ,nei pinigu,nei pataikavimo ir panashiu sublimuotu mediju produktu.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Aitra » 2016-11-27 23:41:17

Gintuks rašė:"darbo birza" yra pilna strukturiniu alhogoliku,kurie darbdaviams netinka. :) Nes jie paklusnus savo dvasios polekiams,o ne kapitalo turetoju sapnams.Jie gali uzglushinti savo emocini drebuli tik alhogoliu-----jiems daugeu nieko nereikia-nei valdzios ,nei pinigu,nei pataikavimo ir panashiu sublimuotu mediju produktu.

Gintukai, taigi yra liuks, nes reiškia, kad jie yra nušvitę. :) Kai kas to siekia didelėmis dvasinėmis pastangomis ir praktikomis, o jiems viskas gavosi netyčia ir dykai :)
Paveikslėlis
Senbuvis

Gintuks » 2016-11-28 00:02:43

Aitra rašė:
Gintuks rašė:"darbo birza" yra pilna strukturiniu alhogoliku,kurie darbdaviams netinka. :) Nes jie paklusnus savo dvasios polekiams,o ne kapitalo turetoju sapnams.Jie gali uzglushinti savo emocini drebuli tik alhogoliu-----jiems daugeu nieko nereikia-nei valdzios ,nei pinigu,nei pataikavimo ir panashiu sublimuotu mediju produktu.

Gintukai, taigi yra liuks, nes reiškia, kad jie yra nušvitę. :) Kai kas to siekia didelėmis dvasinėmis pastangomis ir praktikomis, o jiems viskas gavosi netyčia ir dykai :)

Nu teip.Aitra.Taciau turto mainu algoritme alhagolikams tenka tik trupiniai.Jiems vis viena reikia moketi uz shiluma,vandeni,komunalines paslaugas ir maista.Tokia yra struktura-jei nesugebi moketi (mainais),tai aini prie konteinerio liberalaus ir susimoki uz surinktus butelius----
Vartotojo avataras
Senbuvis

Gintuks » 2016-11-28 20:04:27

Aitra rašė:

Nushvite---"shvytejime",kuri suprojektavo godus prodiuseriai i gudrus memedzariai.Mes esam "textines" butibes.Reaguojam i texta.Ne i jausma.Besimokydami mes atrofuojam pirmykscius jausmus,ishkeisdami juos i texto logika.Labai gali buti,akd alhogolis yra budas pabegti nuo zenklinanciojo rashto.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Gintuks » 2016-11-28 20:09:59

"uzglushinti savo emocini drebuli tik alhogoliu"---del ko teip formuluoju?Galima jug ir be "drebulio"?Blaivus shmagus drebuli pakeistu (shirdies) "virpuliu". :? Jis (negeriantis alhogolikas ) nezino,kas yra pagiriu drebulys.Mumim -AA artimesnis yra "drebulys",o normaliam pilieciui-"virpulys". :?
Vartotojo avataras
Senbuvis

Alikas » 2017-02-01 22:16:45

Šivakarą sėdžiu prisiminimuose apie tai kas vyko 2015 pradžioj.Skaitinėju ką rašiau , forumas kaip dienoraštis. Dabar mastau ,kad viskam reikia laiko ir begalinės kantrybės .Dar užsispyrimo. Ir begalinio tik ėjimo. O visų svarbiausia-nepakelt pirmos.Kad ir kas bebūtų.
Senbuvis

Valija » 2017-03-20 15:30:18

taip jau yra, kad kai nustoji vartot alkoholį, tenka pasirinkti vienatvę, nes aplink visi geria saikingai atseit...kai kam išeina visą gyvenimą gert saikingai...O mums neišeina...mes jau nuo vaikystės sužlugdyti...Ir gimėm tokiais...turim gyvent dėl savęs..dar padėt sveikstančiam alkoholikui. Dauguma tai ir daro, globoja kitą, jau negeriantį...taip užpildo ir savo vienatvę...nes bendrauti nors su vienu žmogumi norisi.....
Dažnas svečias

Alikas » 2017-04-11 21:27:48

Pažystamą turėjau-verslininką.Susipažinom AA susirinkime ,paskui jis nebelankė.Keletą metų negėrė, užeidavau pas jį kartais į ofisą, gerdavom kavą , kalbėdavomės.Jau buvau irgi keletą metų negėręs, mačiau jo norą bet kokia kainą išlaikyt verslą,viską laikyt savo rankose ,paskui pats pabandžiau kažkaip dirbt savarankiškai. Mokino mane kaip reikia gyvent , kad praturtėt.Po kurio laiko supratau, kad man nieko nesigaus-neturiu gyslelės.Mano pažistamas vėl pradėjo ižgerinėt, kartais matydavau kur nors prie prduotuvės sėdinti mašinoj trūkusi mieganti.Aš vėl pradėjau dažniau lankyt AA susirinkimus.Po kurio laiko išgirdau , kad mirė.Buvau užėjęs į laidojimo biurą,paskutinį kartą pamačiau jį.Dabar mastau, kad gerai pasirinkau , ne turtus , o blaivybę.
Senbuvis

Matassj3 » 2017-04-12 08:23:55

Alikas rašė:Pažystamą turėjau-verslininką.Susipažinom AA susirinkime ,paskui jis nebelankė.Keletą metų negėrė, užeidavau pas jį kartais į ofisą, gerdavom kavą , kalbėdavomės.Jau buvau irgi keletą metų negėręs, mačiau jo norą bet kokia kainą išlaikyt verslą,viską laikyt savo rankose ,paskui pats pabandžiau kažkaip dirbt savarankiškai. Mokino mane kaip reikia gyvent , kad praturtėt.Po kurio laiko supratau, kad man nieko nesigaus-neturiu gyslelės.Mano pažistamas vėl pradėjo ižgerinėt, kartais matydavau kur nors prie prduotuvės sėdinti mašinoj trūkusi mieganti.Aš vėl pradėjau dažniau lankyt AA susirinkimus.Po kurio laiko išgirdau , kad mirė.Buvau užėjęs į laidojimo biurą,paskutinį kartą pamačiau jį.Dabar mastau, kad gerai pasirinkau , ne turtus , o blaivybę.

nemanau, kad reikia priešpastatyti turtus blaivumui. Galima būti blaiviu ir turtingu, o galima būti neblaiviu ir neturtingu.
Делай,что можешь, с тем, что имеешь,там,где ты есть. (Veik čia ir dabar taip, kaip leidžia tavo sugebėjimai).
Dažnas svečias

Valija » 2017-04-20 13:08:26

matyt žmogus turėjo rimtų problemų...dabar toks gyvenimas....daug kam koją pakiša ir paskolų -kreditų ėmimas....Tai labai slidus dalykas....
Dažnas svečias

Alikas » 2017-04-29 11:08:09

Kiek save prisimenu nuo pat mažų dienų ,visi mano poelgiai , mintys visada buvo nukreipta į save.Man, mano,manęs.Norėdamas pasiekt sau naudos augdamas išmokau paslėpt viską po įvairiom kaukėm tam,kad apsigint,pasislėpt,iškilt virš kitų,sulaukt gaileščio,pripažinimo.Taip įsijaučiau į tą visą makalynę, kad nebegalėjau sustot.Įprotis.Dabar mastau kaip visą tai pašalint ,nes negeriant taip gyvent neimanoma.Sąžinės neimanoma užslopint kitaip negu alhogoliu ,o tas jau man nepriimtina. Nuo šios minutės sakyt vien tik tiesą kažkaip nedrąsu ,nes per daug per visą gyvenymą prisimelavęs .Nutylėt,patylėt...Kraštutinumai-arba šimtaprocentinis melas arba šimtaprocentinė tiesa.Gal paprastiem žmonėms nereikia to viso , bet man teks gryžt prie 12 žingsnių programos , nors visas vidus rėkia -nebūk durnas tau to nereikia , pažėk kaip kiti negeria be jokiu programų.
Senbuvis

Valija » 2017-04-29 14:17:28

pabas..tai, Alikai/kartais jus su miku sumaišau,/ :) ,daryk kas tau atrodo reikalinga, jei pakeisi ką nors savo mąstyme, chatakterį apšlifuosi, tai gal nebu sblogiau...tai dėl savęs juk...
Dažnas svečias

Valija » 2017-05-21 14:29:55

Standartinė Alikas » 2016-11-22 14:32:02
Ar man to reikia ir kam man to reikia.Ar aš noriu pasirodyt prieš kitus ar daiktų,pinigų ir visko reikia tam ,kad AŠ gerai jausčiaus.Kiek reikia Alikui kasdieniniamę givenyme? Labai nedaug.Dabar susikūriau sunkiu darbu minimalias gyvenymo sąlygas-nedidelis sklypelis sodų bendrijoje,internetas,sena mašina važiuojanti, nedidelis namukas,tiesa pasisekė su miesto kanalizacija tai įsirengiau patogumus dušas, WC viduj.Malkų labai nedaug reikia.Pamenu ,teko pagyvent mėnesį Vilniuj.Išprotėčiau nuo lėkimo,skubėjimo.Šalia manęs isikūrė šeima iš Vilniaus.Ten pardavė butą, čia pasistatė medinį namą.Aš renkuosi norų mažinimą, mažinu vartojimą.Tada geriau jaučiuosi.Koks tikslas verstis per galvą, kad atrodyt kaip visi.Pamenu kaip stengiaus atrodyt kaip visi ir koks š...gavos.Visur.Vaidinau šeimyninį nors šeimos jau seniai kaip tokios nebuvo ir ne vien tik dėl mano girtavimo,norėjau būt verslininku, nors tam neturėjau jokių duomenų ,prisiskaitęs knygų vaidinau išminčių.Darbe plėšiaus nors niekam to nereikėjo. Po truputi blaivus mastymas ėmė viršų-pamažu atrandu savo vietą visose gyvenymo srityse.Bet tam reikėjo prablaivėt, suprast ,kad už mane tikrai niekas nepragivens ir visiems aplink tikrai nusispjaut kaip jaučiuos.Net ir artimiausiems žmonėms.Ir suprast ,kad Visata man padeda,visur ir visada.Kartais pamoko.Griežtai.Kažkaip mastau ,kad artėju prie to Aliko kuris yra viduj nuo pat gimimo.Na o šitam reikale labai padėjo ir dabar padeda viskas kas surišta su SAV- suaugusias alhogolikų vaikais.Ir AA.]
[/quote]

Labas, Alikai, pasirodo buvau skaičius Tavo dienoraštį, perskaičiau dabar dar kartą....Daug kas panašaus yra mano gyvenime...Buvau iš viso nelaukiama, nes buvau 3-as vaikas šeimoj...aa.dabar jau mama tą pati man sakė vaikystėj....tai labai daug kur kiša koją, nemokam savęs mylėti, nes negavom meilės vaikystėj....Bet išgyvenom....Viską pats supranti ir eini teisingu keliu...pinigai yra niekas...tai tik popieriukai...Svarbiausia atrasti sielos ramybę, nes žmogus yra siela, o ne kūnas...siela nemiršta, reikia ja rūpintis, kad jai neskaudėtų... :) :)
Dažnas svečias

Alikas » 2017-08-08 11:10:13

Nerukiau pora metu,nors ziauriai sunkus buvo gyvenymo etapas,kai palengvejo atejo noras rukyt.namie buvo rukanti moteris,sakau duok cigarete ta nieko nepagalvojusi ir padave ..vakar vel tai paciai moteriskei sakau duok cigarete, idemiai pazvelge i mane ir sako nebeturiu.dabar mastau ,kad kai iki pagundos dar turi eit arvaziuor tai gaeriau negu cigaretes prie pat namie.bet itr ar turiu teise reikalaut kad mano moteris pasalinyptu isnamuvisas cigaretes ir patinerukytu.cia gi mano beda.
Senbuvis

Alikas » 2017-08-20 09:10:18

Buvo laikas kai galvojau,kad negersiu visa likusi gyvenyma.paskui metus.psskui menesi.dabar tik siandien.
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias