Aš esu.

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Aš esu.

Laikas » 2016-12-18 21:38:43

Ir Tau ačiū, Aitra.
Tave skaityti ne ką mažiau- įdomu.
Gaila,kad ne taip dažnai rašai. :wink:
Sakau Jums, eikite ir ieškokite gėrio.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Laima » 2016-12-18 23:10:13

Sveiki,
Matau, kad nemažai apie mane rašoma. Čia aš, ta nedėkingoji, engėja, išnaudotoja, nesugebanti suprasti ir t.t.
Žmogus parašė istoriją, o kiti priėmė kaip už tiesą. Ir prasidėjo kai kurių manęs smerkimas, net nesusimąstydami, ar tikrai taip buvo, kaip parašyta. Juk žmogus taip gražiai rašo.
Kadangi apie mane rašoma, tai nutariau kai ką ir aš pridėti.
Laikas prieš mane turėjo dvi žmonas. Nesusiklostė su jomis gyvenimas, kaip ir su manimi. Jo giminaičiai man papasakojo, kad jau senai Laikas turi priklausomybę alkoholiui, net koduotis bandė. Deja....Gavau partnerį su priklausomybe, nors pradžioje bandė tai slėpti.
Santykių kūrimo su manim pagrindas buvo (pats prisipažino) finansinis išlaikymas ir seksas. Tikrai geras pagrindas santykiams kurti. Ir paskui stebisi, kad nesiseka.
Buvo labai sunkūs šeši gyvenimo kartu metai. Nenoriu apie tai rašyti. Žinau tik tai, kad šeima negali būti sėkminga, laiminga, kai joje yra priklausomybę turintis žmogus. Tai nuolatinių nusivylimų ir skausmo kupinas gyvenimas. Ne man apie tai Jums pasakoti, kuo puikiausiai patys žinote.
Galit paklausti Laiko, ką su savo sūnumi padarė.
Ar vyras gerbs moteris, jei savo motinos negerbia.
O kiek melo, jis buvo nuolatinis palydovas. Melas, kiekvieną dieną ir visur.
O kiek tylėjimo savaičių dėl to, jei žmogui nepatinka, ką pasakai, ne taip pasižiūri.....
Vieną kalba, o daro viską atvirkščiai. Pasakiau ir nepadariau. Moka gražiai kalbėti ir rašyti, bet savo gyvenime netaiko to, ką rašo. Kritika jo atžvilgius jam siaubingas ir skausmingas dalykas, nors pats kritikuoti kitus labai mėgsta ir mokyti kitus, kaip reikia gyventi, mielas dalykas. Juk negeria jau du mėnesius, viskas-pasaulio bamba.
Atėjo žmogelis, pasiskundė sunkiu gyvenimu, gavo užuojautos ir lengviau pasidarė. O jei dar smerkiančių antrąją pusę atsirado, tai iš viso, kaip akmuo nuo krūtinės.
Aš kaltų neieškau. Tai buvo mano pasirinkimas, nors širdis labai tyliai kuždėjo, nereikia, ir vėl žmogus geriantis.... Kiekvienas turim prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus, už savo gyvenimą.
Esu dėkinga šiems šešiems sunkiems gyvenimo metams. Jei ne jie, turbūt ir toliau gyvenčiau per daug nesusimąstydama, ką veikiu šiame gyvenime, ko noriu, kas aš...
Tiesiog tvarkingai susirinkau savo asmeninius daiktus ir išvažiavau į savo namus. Manau, kad mano misija buvo atlikta.
Tai tiek

Liepukas » 2016-12-18 23:15:00

Dekui Laima, aš šiandien kaip tik stipriai galvojau, kaip jaučiasi tie žmonės apie kuriuos čia kalbam, tos antros puselės...ir štai tu čia.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2016-12-18 23:17:09

Sveika Laima , ne čia buvo kalbėta ne apie tave asmeniškai , bet apie patį faktą. Ta prasme , nesvarbu vyras , moteris , pats faktas skyrybos . Na čia yra zosių kur viską iš kliunkia , na pirštais nerodysim. Na nepyk , neskaičiau tavo parašymo tik pradžia , aš nemėkstu asmeninių istorijų, mane domina pačių situacijų sprendimo būdai.
Senbuvis

Laikas » 2016-12-18 23:18:44

Na, va turite unikalia galimybę išklausyti ir antra pusę, tik be manęs.
Man jau tai kažkur girdėta.:))
Pasiimkit popkorno, patogiai atsisėskite ir skaitykit.
Einu kokį filmą pažiūrėsiu.
Sakau Jums, eikite ir ieškokite gėrio.
Vartotojo avataras
Senbuvis

maruša » 2016-12-18 23:22:47

Matyt dar ne viskas iskalbeta ir issiaiskinta, jei norisi skalbinius skalbti viesai. Eitumet pas psichoterapeuta koki kartu, nes akivaizdu, jog dar daug tasku ant i nesudeta. Neskanu svetimas nuoskaudas kazkaip skaityt.
Senbuvis

Liepukas » 2016-12-18 23:27:40

Baikit bajerius cia ne delfis, kur galima švaistytis skanu neskanu ir kur kam eiti. Forumas visų, pagal galimybes pasistenkim nedaužyt vieni kitiems galvų ir širdžių savo nurodymais. Gaivaus dušo visiems. Visi turim širdis, kurios dūžta.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Laima » 2016-12-18 23:29:23

Reakcija kaip visada. Nieko naujo.
Sakot neskanu nuoskaudas skaityti, bet juk skaitėt vyro nuoskaudas.
O moters jau netinka. Vėl gi, žmogaus pasirinkimas.
Kiekvienas turi savo nuomonę ir gerbiu ją.

maruša » 2016-12-18 23:35:38

Viskas yra okei, vyro nuoskaudos, moters nuoskaudos. Bet esme ta, kad santykis yra dvieju zmoniu, ir ji reikia ne tik sukurti, bet ir palaikyti. Abiems, neieskant kaltu. O priklausomas zmogus yra to kito zmogaus santykyje veidrodinis atspindys. Mano vyras irgi priklausomas, todel as neskubeciau viso purvo pilti vien ant jo, o susimastyciau, kokiu savo elgesiu priverciau tai priklausomybei isveseti. Ir kuo as pritraukiau butent priklausoma zmogu? Cia tik mano asmenine nuomone:)
Senbuvis

Liepukas » 2016-12-18 23:38:58

Bliamba maruša, bet tu ir puritonas demagogas..kartais. Nuo kada žmonių jausmai ir emocijos yra purvas. Nei patys valgom, nei kitam leidžiam būti savimi. Kai taip tai oi oi kaip nuobodu, o kai ateina žmonės nuogais kaulais ir širdimis, tai oi oi neskanu, padavatie ko nors kito. Orumo gal biškį priimti kitu gėlas.
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Aitra » 2016-12-18 23:46:10

maruša rašė:Matyt dar ne viskas iskalbeta ir issiaiskinta, jei norisi skalbinius skalbti viesai. Eitumet pas psichoterapeuta koki kartu, nes akivaizdu, jog dar daug tasku ant i nesudeta. Neskanu svetimas nuoskaudas kazkaip skaityt.

O kurioj vietoj čia viešumas? Žmonių tikri vardai nežinomi, kaip atrodo nematėm ir nepažįstam, tai koks jau čia viešumas? Mandagiai parašyta. Žmonės mums savo širdis atvėrė, savo istoriją patikėjo, tai tikrai nieko čia neskanaus nėra. Istorija skaudi, abi pusės turi nuoskaudų, bet po kiekvienos pabaigos būna nauja pradžia. Linkiu, kad abiems žmonėms viskas pavyktų.
Ačiū, Laima, kad įsiterpei :)
Laike, nenukabink nosies :)
Paskutinį kartą redagavo Aitra 2016-12-18 23:52:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Senbuvis

Liepukas » 2016-12-18 23:48:45

Žinoma..laikykitės chebra
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2016-12-18 23:50:16

Ačių laikaus įsikibes.
Senbuvis

Laima » 2016-12-18 23:53:19

Aš žinau, kodėl pritraukiau priklausomybę turintį žmogų. Žiūrint į savo gyvenimą prieš tai, kitaip ir negalėjo būti.
Todėl dabar daug dirbama su savim, kad istorija nesikartotų.
Tiesiog pagalvojau, kad turiu išsakyti tai, ką jaučiu. Jei jau taip esu linksniuojama.

Aitra » 2016-12-19 00:07:56

Man visada buvo įdomu, kodėl pritraukiam vienokius ar kitokius žmones į savo gyvenimus? Ir įdomiausia, kad visa tai kartojasi: vėl ir vėl pritrauki tokį patį? Pas mane gal tokių dramatiškų „pritraukimų“ nebuvo, apie kokius čia kalbame, bet juos gal būt galima pavadinti juokingais: aš visiškai nemoku, nemėgstu ir nesiekiu gaminti maisto, o mano gyvenime buvę ir esantys vyrai tiesiog fantastiški ir nepakartojami kulinarai. Netgi sūnus. O taip pat prie viso to visada visi maždaug iš kokio trejeto tų pačių Zodiako ženklų. Kažkas labai įdomiai mums viską dėlioja, o mes turime nuryti ir suvirškinti :)
Paveikslėlis
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias