Gyvenu su alkoholiku

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Gyvenu su alkoholiku

giliukas » 2015-08-27 17:02:23

Sveiki, prisijungiau prie jusu kompanijos tikedamasi pagalbos. Mano vyras alkoholikas. Pries du menesius susileido jau septinta torpeda. Deja, vakar vel pradejo gert. Zinau, kad dabar gers tol, kol pavyks ji nutempt i priklausomybiu centra. O tai gali uztrukt menesiu menesius. Agresija liejas per krastus, imasi visokiausius kreditus. Nezinau i koki kampa lyst is baimes. Skirtis negaliu. Turim daug finansiniu isipareigojimu ir skyrybu metu patirciau finansini zlugima. Jei galit, patarkit kaip man su juo apsieit, kaip istvert sita baisybe? Kodel alkoholikui jo zmona yra didziausias priesas? Gi kai jis negere tuos kelis menesius, mes nei karto nebuvom susipyke. Ar tikrai tie slykstus zodziai, kuriuos jis dabar man sako yra tiesa? kas pasikeicia prisigerus? kodel is malonaus ir gero zmogaus pasidaro monstras, keikunas, museika? Prasau, padekit.

Re:Gyvenu su alkoholiku

Liepukas » 2015-08-27 17:20:54

Labu, Giliuke, sveikutė prisijungus.
Gal tavo vyrui netinka tokia priklausomybės prevencija, kokią tu aprašei. Jis pagyvena, kol baigiasi kantrybė ir kai ji nutrūksta, nutrūksta ir jis. Ar neketino pabandyti kitas priemones-grupinę, individualią psihoterapiją, savipagalbos grupes?
Ar įmanoma pasikalbėt tarpusavy apie alko priklausomybę, kai jis negeria?..
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Re: Gyvenu su alkoholiku

Liepukas » 2015-08-27 17:25:18

dėl savo pačios saugumo, pasitarki su teisininku ar kitu žmogumi, kuris galėtų galbūt šiek tiek išsklaidyti tavo suprantamus nuogąstavimus dėl finansinio saugumo. Ar pati turi su kuo pasitarti saugiai ką daryti apskritai, žmogiškai, pasidalinti savo išgyvenimais ? priklausomybė turi panašias tendencijas į tai , kad viskas tik blogėja ir gerėja..negali tiksliai žinoti kur visa tai nuves.
Daug klausimų Gilyt..
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Edvardas » 2015-08-28 08:43:31

Labas rytas. Sveika, Giliuk, prisijungus. Daug klausimų pabėriai, keliais sakiniais neatsakysi. Tikriausiai žinai, kad priklausomybė alkoholiui yra fizinė ir dvasinė liga. Tiksliau -Sielos ,,šauksmas", kad einama ne tuo gyvenimo keliu. Jei taviškis išsiblaivęs rodo bent mažiausią norą sustoti gerti-tada galima mąstyti, galima kentėti, turint viltį, kad ,,užriš" su tuo gėrimu. Jei pas jį dar nesilanko ,,stop" mintys- finansinis problemos yra niekis su ateityje (gyvenant su geriančiuoju) laukiančiomis ligomis. Tuomet nei finansų neturėsi, nei savęs. Jei taviškis tikrai yra priklausomas tai negėrimas yra tik jo reikalas. Tavo pagalba labai ribota ir tik ištempia gėrimo laikotarpį. Žiaurokai skamba, bet tai daugumos patikrinta realybė. Pačiai galima pagalba kaip Liepukas rašo, bet aš dar pridurčiau; Jei Tavo mieste yra Alanono grupė -nueik, gali rasti reikšmingą pagalbą. Sėkmės.
Senbuvis

Liepukas » 2015-08-31 17:13:03

Giliuk auuuu? kur tu?
prisiminiau VPLC minesotos programos psichologę Ingą V.
http://www.susitikimas.lt/apie-mane.html
galima kreiptis tiek tau tiek tavo vyrui, jei esate iš Vilniaus.
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2015-09-01 09:16:29

giliukas rašė:Sveiki, prisijungiau prie jusu kompanijos tikedamasi pagalbos. Mano vyras alkoholikas. Pries du menesius susileido jau septinta torpeda. Deja, vakar vel pradejo gert. Zinau, kad dabar gers tol, kol pavyks ji nutempt i priklausomybiu centra. O tai gali uztrukt menesiu menesius. Agresija liejas per krastus, imasi visokiausius kreditus. Nezinau i koki kampa lyst is baimes. Skirtis negaliu. Turim daug finansiniu isipareigojimu ir skyrybu metu patirciau finansini zlugima. Jei galit, patarkit kaip man su juo apsieit, kaip istvert sita baisybe? Kodel alkoholikui jo zmona yra didziausias priesas? Gi kai jis negere tuos kelis menesius, mes nei karto nebuvom susipyke. Ar tikrai tie slykstus zodziai, kuriuos jis dabar man sako yra tiesa? kas pasikeicia prisigerus? kodel is malonaus ir gero zmogaus pasidaro monstras, keikunas, museika? Prasau, padekit.

Labas giliukai. Finansinį žlugimą patirsi gyvendama su geriančiu alkoholiku, o ne išsiskyrusi su juo. Jis netik nedirbs ir neuždirbs, bet dar ir pragers tai ką uždirbsi tu ir jūsų įsipareigojimai nuo to tik didės. Progresuojant jo alkoholizmui didės ir agresija iš jo pusės. Gal juodai aš čia, bet tokia realybė. :(
Senbuvis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias