Būdamas girtas dažnai panaudoju fizinę jėgą

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Būdamas girtas dažnai panaudoju fizinę jėgą

Renata333 » 2015-03-10 17:27:08

as labai tikiu,kad ta savaite tu "nugalesi",bet esme-tai ne savaiteje,o tavo apsisprendime.myliu varianta-siandien...kai isigilini ir "pagauni kaifa"-supranti viena "siandien",kad jau praejo metai☺
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Dažnas svečias

padekitman » 2015-03-10 18:40:03

nesiblaskau as niekur :) tiesiog tvarkausi problemas kuriu esu prisidares. Prisipazinsiu pagundu daug, bet atsispiriu kol kas turiu tvirta nuomone. Tik gal baisu, kad po kiek laiko neuzsimirsciau ir nepasikartotu seni iprociai...
Naujokas

Renata333 » 2015-03-10 19:06:38

padekitman rašė:nesiblaskau as niekur :) tiesiog tvarkausi problemas kuriu esu prisidares. Prisipazinsiu pagundu daug, bet atsispiriu kol kas turiu tvirta nuomone. Tik gal baisu, kad po kiek laiko neuzsimirsciau ir nepasikartotu seni iprociai...

as apie "blaskymasi"-nieko lyg nesnekejau.Tarp kitko,man labai patiko Tavo mintis,kad ne kiekvienas "suranda laiko" cia parasyti.Rasyti yra labai paprasta,net,jeigu tu esi "ufonautas",kaip as daznai-ne lietuviskai "varau".Ir "palaikau"visus inostransus,kurie nezino,ka reiskia ze or "nosine"... :D Labai noriu,kad visi dalyvautu ir kas svarbiausia-niekada neimtu giliai i sirdi,ka kitas tau paraso.O -eiti "savo keliu",neatsigrestinai.
Mums,labai "apsisaugojantiems",o tiksliau,labai reaguojantiems i kritika-tai svarbu.Manau as.
Didzia dali gyvenimo "tikejau" savo tevais,kad as busiu "OHO" ir t.t.Veliau supratau,bet praejo labai daug metu tam "ikirst",kad as nesiekiu kazkokiu "lauru"...Ir dar pasirodo as turiu liga.Is kur?Nei vienas giminej nesirgo,nesvarbu,kad viso "medzio"nepatikrino...Ar gal mirtis tik nusinese toli ,toli kazka "slapto".
As,19-os jau "rekiau,kad esu alkoholike.Tecio pagalba patekau i narkologini.Ir man patiko,kad as esu alkoholike,bet niekaip negalejau patiket,kad man negalima gert.Ka reiskia negalima,kai aplink tiek vysninio sidro.Dievinau ji,o paskui atejo laikotarpis,kai vien isgirdus "vysninis sidras"-vemiau.
Galbut daug kas,ka Tau bandau parasyt Tau neesme.Nes atleisk-busiu pikta,tau tik 26.Kokio b....-nustoti gerti?Ir apskritai,kas tai uzdraude? Tu sau?Ar draugeliai pasake?Kas ivyko,kad "snai",o as bijau kazka uzmust...
Atrasyk,aciu,laukiu!
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Dažnas svečias

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias