Kiekviena diena žengiu pirmyn

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Kiekviena diena žengiu pirmyn

mikas » 2017-08-28 13:26:23

Šiaip aš pasirašiau , kad nepamirščiau šios dienos savijauta ir mintis . Nes ateitį man yra ką palygint. Tokie periodai man būdavo dažnai , bet būdavo kai gerdavau iki smigimo du -tris mėnesius iki smigimo kasdien, daugumoj vėlų rudenį ir žiemą. Šiaip aš vynu nesiterlioju ir šį savaitgalį buvo žmonos draugė atkimšau vyno , papilsčiau bet aš pats net minties nebuvo kad gerčiau, vat jei būt vėl žvejai užsuke su trilitriu dzūkiško vat būčiau gėres , priklausomas nuo kompanijų. Po kolkas vis melu blaivas , vis dirbu nebaliu, o realiai namuos kuočiuos. Seniau Norfoj pamačiau rusko alus , prisiminiau Kaliningrado sritį pas vieną žvejį , buvusį karininka svečiuos buvojau , tas alus nekažkas bet vat prisiminimai jį padaro kažkokiu įpatingu. Šiaip yra gan daug gražių prisiminimų , kada gerdavau. Atsimenu , kai Vokietijoj sakiau pademonstruosiu kaip į bokalą nuskandisiu stikliuką starkos , giminaičiai pamatė, toj " moment" toj sako " beer und jegelmeister hunder gram" , pazirodo jų šalį jau seniai alų "paskanindavo" medžiotojų trauktine. Tada pirmą kart pabuvojau vokiškam kabake , galiu pasakyt , kad palygint , kaip pas mus tai pas mus visi alubariai penkių žvaigždučių restoranai. Ten vyrai susirenka išgert, tik likau nesuprates kaip jie ten atsiskaito , gal to baro savininkui kaimelis sumeta ar kaip , nes pila bele kiek , ir niekas nemoka , nors svetimų ten nebuvo , tik mane viena atsivedė ir pasakė kad į jo saskaitą gersiu. Buvo laikai, dabar su "fischeriu" susikambinam , sakė "niht trinken, kaput " viskas, pernai dar bonke lauktuvių įdėjau tai sakė kap suvenyrą pasiliks, geriau cipelinų prišalde įdedam , tai nors Lt prisimena. Jo būna visko.
Senbuvis

Pumputis » 2017-08-31 10:01:58

mikas rašė:Miarga , į kelintą kursą šaguosi? Ryt pirma Rugsėjo , paprašysi kad kokia nors vietinė MIARGA eskursija pravestų. Įdomu , kuo skiriasi merga , nuo moters?

Mikai aš nesigyriau nei kur, nei nuo kada studijuosi todėl nenorėčiau, kad tai darytum už mane. Jei žinai truputį daugiau nei kiti tai dar nereiškia, kad mano asmenine informacija gali laisvai dalintis viešojoje erdvėje. Kiek skaitau reikalinga apie save parašau pats. Tikiuosi supratai. Ačiū.
Senbuvis

mikas » 2017-09-06 08:42:56

Niekados nesuprasdavau kelių direkcijos prie susiekimo ministerijos reklamos dėl tolerantiškumo kelyje. Visad brutalius-es vairuotojus-es žiūriu su gailesčiu, nužmogėjimas didmiesčiuos . Įleidi į kamštį iš šalutinio kelio , rizikuoji gaut į nosį nuo kolegos iš galo, o atsidėkodamas gauni pro langą iškištą vidurinį pirštą. Gražu, nebūtų vilniečiai, o sako patys baisiausi žmones girtuokliai. Aš galiu pasakyt kad buves pijokas pats geriausias ir nuoširdžiausias žmogus, žinoma jei nors truputį pasigilino į AA siūlomus žingsnių programą ir nėra ten jokia religinė sekta ar kultas .
Senbuvis

mikas » 2017-09-06 15:21:46

Finišas ir ko mane čia velnias nešė.
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 16:14:16

mikas rašė:Finišas ir ko mane čia velnias nešė.

Nors su manimi ir neatsisveikinai ;)
Abejoju, kad ilgiau trijų trijų dienų ištversi nerašęs forume ;)
Nebent, jei gausi bloką :lol:
... gal ... yra Lemtis, kuriai pavaldus kiekvieno Žmogaus, atėjusio į šią Žemę, Likimas ... Bet - savo Likimus kuriame mes patys, ir tik MES už juos atsakingi ...
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 19:16:00

... kai

nebežinai,

kuria kryptim pasukti -

GYVENIMAS tau sako:

eiki, žmogau, kur aš vedu ...

Nedrįsk !

GYVENIMAS & ŠIRDIS ...
... gal ... yra Lemtis, kuriai pavaldus kiekvieno Žmogaus, atėjusio į šią Žemę, Likimas ... Bet - savo Likimus kuriame mes patys, ir tik MES už juos atsakingi ...
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 20:57:59

Mikai, a tave rimtai užblokavo???
Ar pats?

Aš tau, avansu, net 7-yneilį paskyriau... ;)
Senbuvis

Pumputis » 2017-09-06 21:57:43

Vienišas Vilkas rašė:Mikai, a tave rimtai užblokavo???
Ar pats?

Jis avansu net 7-kart prašėsi blokuojamas, bet jam vis nesiseka i nieks jo neblokuoja. Sakė dar grįš su manim atsisveikinti. :D
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 22:18:06

Pumputis rašė:
Ar pats?

Jis avansu net 7-kart prašėsi blokuojamas, bet jam vis nesiseka i nieks jo neblokuoja. Sakė dar grįš su manim atsisveikinti. :D

Tokių zanūdų, kaip tu, Pumputi, ir gerai pasistengus - nė su žiburiu nerasi šiais laikais... :lol:
Antikvaras :) Guoskis tik ta viltimi, kad su laiku - gali tikėtis įgauti vertę ;)
Teisumas ne visada neša tiesą. Tiesa - susitarimo reikalas.
Senbuvis

Pumputis » 2017-09-06 22:21:57

Vienišas Vilkas rašė:
Pumputis rašė:
Ar pats?

Tokių zanūdų, kaip tu, Pumputi, ir gerai pasistengus - nė su žiburiu nerasi šiais laikais... :lol:
Antikvaras :) Guoskis tik ta viltimi, kad su laiku - gali tikėtis įgauti vertę ;)

Apie katrą tiesą kalbi Vilkai? Tarp mudviejų dviejų gali būti minimum keturios tiesos. :D
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 22:34:47

Pumputis rašė:
Vienišas Vilkas rašė:
Pumputis rašė:

Apie katrą tiesą kalbi Vilkai? Tarp mudviejų dviejų gali būti minimum keturios tiesos. :D

Tarp kurių - "mudviejų"???
Kaip žinia -tiesa yra vienintelė ir nepakartojama, visa kita - individo interpretacijos pagal jo suvokimo lygį.
Senbuvis

Vienišas Vilkas » 2017-09-06 23:00:10

mikai? gyvas??? :)
Senbuvis

Pumputis » 2017-09-19 18:45:43

mikas rašė:Gryštu su debiliškumu , geriu. Ačių viršaičiams mane užtildžiusiam . Žinai dūra ,nerašyk per du posus.

Vo čia tai aš suprantu. Ne šiaip sau užgėrims, o su rimta priežastim ir pasiteisinimu. Dėl to ir užgert negėda. Juk viršaičiai užtildė. Vyrs mikai. Tik skaitliuką nusinulink. O tai šlykščiai kažkaip žiūri. Klyns pilnas, o virš metų blaivybės rodo. Čia jau nevyriškai. :(
Senbuvis

mikas » 2018-04-19 09:20:24

Atsiverčiau forumą po ilgo laiko, hm ko gero pavargau nuo facebuko. Savo temoj pamačiau savo seną ydą, pyktį. Girtas , pykstu ant viso pasaulio , kaltinu visus. Dar vienas pliusas blaivybei. Vakar per susirinkimą diskutavo , kad užgėre mirė tas kitas trečias , kažkam nuo gėrimo sveikata sušlubavo , gal nesinčysiu, man atvirškčiai blaiviam sveikata susvyravo ir pasirodo visai ne nuo gėrimo priežastis.
W, buvai teisi taip rašysiu nes bendravimas man stiprybė blaivybėj, nes vėl senka jėgos, degtinė kaip ir skani būtų , nors jokių parkių nėr.
Pavargau nuo susirinkimų , kažko naujo reik. Šiaip žinau man dievas mažai laiko skyrė, nespėju.
Šiaip gyvenime nieko nepasikeitė, ta prasme kaip realiam gyvenime padžioves ant valdžios taip ir čia forume man dzin , kas kur. Kol gyvuos ES ir bus šengenas važinėsim po pasaulį , jei gryš kardonas ir vėl uždarys į žardį, važinėsim į Sibirą meškeriot , nematau blogybės.
Senbuvis

mikas » 2018-10-24 08:50:07

Geriu tolyn, nežinau kap sustabyt norą skoniui. Mana alkoholis skanus , o ypač su ledu. Nerašiau forume , bandžiau kitka, bevoltiška. Gyvenimo , verslo sritį taip žengiu pirmį , bet blaivumo buksuoju. Būkit žmones padėkit mano tel. 820 23 411 . Patikėkit rašau nešiap man sunkios dienos ,
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias