Kiekviena diena žengiu pirmyn

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Kiekviena diena žengiu pirmyn

Gintuks » 2017-05-18 19:42:19

Neturejau Tamstos omeny,Pumputi.Cia Valija apie "zinias" deklaravo savo teigini.Tai ash ir pasigedau argumentu.Kazkas tce neteip su Valija.....Gal ateitis parodys?....
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-18 19:59:20

Gintuks rašė:Neturejau Tamstos omeny,Pumputi.Cia Valija apie "zinias" deklaravo savo teigini.Tai ash ir pasigedau argumentu.Kazkas tce neteip su Valija.....Gal ateitis parodys?....

Aš gavau labai daug žinių per tas 28 dienas Gintuk. Gal surasiu laiko apie tai parašyti Minesotos skyrelyje kažkada. :(
Senbuvis

Gintuks » 2017-05-18 21:04:14

Pumputis rašė:
Gintuks rašė:Neturejau Tamstos omeny,Pumputi.Cia Valija apie "zinias" deklaravo savo teigini.Tai ash ir pasigedau argumentu.Kazkas tce neteip su Valija.....Gal ateitis parodys?....

Aš gavau labai daug žinių per tas 28 dienas Gintuk. Gal surasiu laiko apie tai parašyti Minesotos skyrelyje kažkada. :(

Bus labai ydomu. :)
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2017-05-19 08:19:04

Bet , galima tas žinias surinti per laiką, lankant grupe . Manau , kad tas srautas žinių per trupą laiką nevisiems įkandamas. Gal net efektas geresnis, nes tu neskubėdamas keiti gyvenimą ir pritaikai tą kas tau tinka. Žinoma financine prasme grupės lankymas ir info rinkimas būtų brangiau , bet galbūt rezultatas geresnis. Mesti gerti ir info rinkti vienam iš googlo beprasmis reikalas , nes vienas gali tik už kampo nuėjes "brolį " palaikyt. O gal aš klystu nežinau.
Senbuvis

mikas » 2017-05-19 13:46:00

Šios dienos pamąstymai. Po susirinkimo, artėjančių švenčių maratonas , organizatoriams galvos skausmas financai. Alkoholio renginį nebus , nebus ir babkių, ką pasieksim , nieko. Per vienas žinias klausė jaunimo kas daugiau geria ar miesto ar kaimo gyventojai visi tik kaimo, nuo seno suformuota nuomonė. Realybė , daug tenka važinėt naktimis , kaimukuos retai jaunimas naktinėja, bet jau didmiesčių , nežinau gal narvuos juos laiko, kap nuo grandinių nutrūke, šaukia, kaukia, visi tik aplinkui debilai , pyderai, jei kas iš suaugusių pasako žodį tuoj preina panikė ir išpoškiną " ir ką man padarysi gaidį , užveši, teismuos paskandinsiu", tenka nutilti. Auganti karta , pastoviai niekinamos mokytojos , šiandien vėl sumušta ir ką išvartys kad kalta mokytoja . Parduot aloholį nuo dvidešimt , durnystė padarykit ir nuo trisdešimt , vistiek penkiolikinės vartysis girtos.
Kas yra garbingiausi visuomenės žmonės (niekada nemąstau globaliai) , kas vagia PVM, kontrabandininkai , nelegalus darbas. Kas priimtina ir laikoma norma , vakare alus , na retsykiais stipresnio taurelė, be ko neatsieinama savaitgalį , be šašliko , be alkoholio iki krūminių apsėmimo. Ką girdi kasdien namuos apkalbas, panieka , išgalvotus priešus , planus kaip susidorot sutais kuriems sekasi. Nuo šeimos ir reikia pradėt tvarkytis su alkoholizmu. Mano jaunimas užaugo mano gėrimo metu , matė tą pragarą ir mato kap yra dabar ir negali tuo patikėt kap viskas pasikeitė. Laukiu ir aš gryštančių , nes namuos pakvips cinamonu , vakarais čirškinsim baltas dešreles gersim alų , specialiai man nupirktas be laisnių su daug ir baltos alaus putos .
Senbuvis

Valija » 2017-05-19 15:30:59

Standartinė Gintuks » 2017-05-18 16:42:19
Neturejau Tamstos omeny,Pumputi.Cia Valija apie "zinias" deklaravo savo teigini.Tai ash ir pasigedau argumentu.Kazkas tce neteip su Valija.....Gal ateitis parodys?....[quote]

Labas, Gintuk, negalvok, aš ne Bebras2,. Pakeisk vieną raidę mano avatare ir bus gražus vardas, bet tai irgi tik antras mano vardas...Visi juk čia inkognito...
na, vakar skubėjau, tai trumpai parašiau...Sveikinu, tikrai labai šaunu,kad pabuvai minesotoj,tarp žmonių su panašia problema....o priežastys tai visų skirtingos, dėl ko vartoja...kadangi pats buvai jau prabuvęs forume, skaitęs mintinai Didžiąją knygą, tai žinių daug turėjai, na o kas visai nesusidūręs su info apie alkoholio priklausomybę, tai tiktai turėjo ką paskaityt, ir paskaitų sočiai iš soc.darbuotojų, AA grupių lankymas, filmai, jausmų grupė, relaksacijos grupė, mankšta ryte..Visa tai gėris....Tą pajunti vėliau...einant į priekį..."Tik ėjimas" duoda rezultatų....Sėkmės nesustoti...esi nuoširdus, jautrus, nors moterys tave ir užknisa, bet tai dėl Tavo skaudžios patirties...motina nemylėjo...su žmona vėl nesklandžiai....bet...yra daug puikių moterų ir gal nedidelis procentas raunasi "ant pinigų". Dabar moterys dauguma nepriklausomos, pačios uždirba, dar kita ir šeimą išlaiko...
Na, aš rašiau, kad mano pagrindinė problema ne alko...jis buvo kaip lazda..pasiremti...kai per daug sunku...bet juk, jei palygintum su liftu, tai nebūtina varyt į rūsį, galima bet kuriam aukšte išlipti...svarbu išlipti....
Dažnas svečias

Liepukas » 2017-05-19 16:54:18

Valija rašė: <..>Labas, Gintuk, negalvok, aš ne Bebras2 <...>.
nu va ir atsiskleidei:) o as galvoju idomu kada nuojauta pasitvirtins.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pasiklydes » 2017-05-19 17:06:49

Varom geriau Egliokas pagerti alaus i Gatves muzikos švente jolky palky... :D
Būčiau gyvenime savimi, bet neleidžia baudžiamasis kodeksas...
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2017-05-19 17:18:16

Kad raunuosi is miesto kamsciu:) i miska jau. Malonu girdeti!
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pasiklydes » 2017-05-19 17:20:46

Kiekvienam savi malonumai, aš jau 7 metai aktyviai dalyvauju GMD, vieta tapati, Barbakanas, geras vaizdas i Užupi, sava chebra, šaltas alus iš kuprinės, ko dar daugiau iki pilnos laimės... i gamta dar spesiu, ežerai, upes maudynės, ech kaip faina sulaukti vasaros, super!.. :D
Būčiau gyvenime savimi, bet neleidžia baudžiamasis kodeksas...
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-19 17:55:18

Liepukas rašė:
Valija rašė: <..>Labas, Gintuk, negalvok, aš ne Bebras2 <...>.
nu va ir atsiskleidei:) o as galvoju idomu kada nuojauta pasitvirtins.

Sakai išlindo yla iš maišo? :roll:
Senbuvis

mikas » 2017-05-19 21:32:43

Koks skirtumas kas rašo. Na viršininkai pasidovanokit dar po viena medalį. Ar nelaikas keist gyvenimą.
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-20 07:08:22

mikas rašė:Koks skirtumas kas rašo. Na viršininkai pasidovanokit dar po viena medalį. Ar nelaikas keist gyvenimą.

Ar kas trukdo tam? Juk tik pats mikai ir gali nuspręsti laikas ar ne. Niekas kitas tau to nepasakys ir nepadarys už tave. Sėkmės visokeriopos jei nuspręsi keist. :D
Senbuvis

mikas » 2017-05-20 07:39:12

šiaip šūdas išeina iš jūsų čia kalbų, nematau jokių pokyčių ar man pasiseks pakeist ar ne tai mano reikalas.
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-20 07:41:35

mikas rašė:šiaip šūdas išeina iš jūsų čia kalbų, nematau jokių pokyčių ar man pasiseks pakeist ar ne tai mano reikalas.

O kokių pokyčių norėtum mūsų kalbose mikai, kad nebūtų šūdas? :roll:
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias