Kiekviena diena žengiu pirmyn

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Re: Kiekviena diena žengiu pirmyn

Gintuks » 2017-05-16 09:49:05

mikas rašė:Vis dažniau ateina mintis , gal konkrečiau sąžinė prispaudė , kad aš turiu perdaug priešų. Priešų turėt reikia , bet tik neperdaugiausia. Jų atsiradimas pagrinde buvo mano atsisakymas gert, vieni susitaikė su tuo kitiems reikia laiko ar nedašus iki to kol nuneš į smėlyną. Iš tolo "matuojuosi" vienas pareigas , kapų prižiūrėtojo , ne ne to kuris tvorikes ir paminklus stato , o po to gėlyčių pasodina arba už pilą viską skalda , nu kam lankyt kapus juk neprikelsi , teisingai ir net pasakyčiau kad lankyt nebūtina. Bendraut su žmogumi reik tada kada gyvas , o mires yra mires.

Nepergyvenk,Mikai. :) Teip i turi buti.Prieshu turi sumazeti iki vieno.Ir tas prieshas yra mes patys.Minesoton teip isaiskino.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-16 11:56:32

Gintuks rašė:
mikas rašė:Vis dažniau ateina mintis , gal konkrečiau sąžinė prispaudė , kad aš turiu perdaug priešų. Priešų turėt reikia , bet tik neperdaugiausia. Jų atsiradimas pagrinde buvo mano atsisakymas gert, vieni susitaikė su tuo kitiems reikia laiko ar nedašus iki to kol nuneš į smėlyną. Iš tolo "matuojuosi" vienas pareigas , kapų prižiūrėtojo , ne ne to kuris tvorikes ir paminklus stato , o po to gėlyčių pasodina arba už pilą viską skalda , nu kam lankyt kapus juk neprikelsi , teisingai ir net pasakyčiau kad lankyt nebūtina. Bendraut su žmogumi reik tada kada gyvas , o mires yra mires.

Nepergyvenk,Mikai. :) Teip i turi buti.Prieshu turi sumazeti iki vieno.Ir tas prieshas yra mes patys.Minesoton teip isaiskino.

Labai teisingai aiškino mano supratimu. Aš neturiu nei vieno p[riešo išskyrus save patį.
Senbuvis

mikas » 2017-05-16 17:20:55

O minesoto nemokėblaiviai mąstyt ar čia jūs tą tarpąpraleidot spoksodami į varnas. Man kažko vis toliau tuo labiau sudarot nekokia nuomone apie tą programą.
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-16 18:03:07

mikas rašė:O minesoto nemokėblaiviai mąstyt ar čia jūs tą tarpąpraleidot spoksodami į varnas. Man kažko vis toliau tuo labiau sudarot nekokia nuomone apie tą programą.

Tokią pačią nuomonę turi žmonės apie AA nepabuvę nei viename susirinkime.
Senbuvis

Rapolas » 2017-05-16 20:50:40

Pumputis rašė:
mikas rašė:O minesoto nemokėblaiviai mąstyt ar čia jūs tą tarpąpraleidot spoksodami į varnas. Man kažko vis toliau tuo labiau sudarot nekokia nuomone apie tą programą.

Tokią pačią nuomonę turi žmonės apie AA nepabuvę nei viename susirinkime.

Tokią pačią nuomonę turi tavo forumo kolega apie AA kultus su visom doktrinom.
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2017-05-17 08:19:00

Aš nerašiau apie grupes , man įdomu ar pačioj Minesotos programoj žmogui parodo , kad gėrimas jam atima netik sveikata , bet ir gyvenimą. Aš įvardijau , kaip vieną mano blogybių turėjimą daug "priešų", ne apie jus apie save. Nes perseniusiai palaidojo kaimyną kuris laikė ant manes pyktį, jis smėlyne ir ką pakeitė, nieko, vadinasi ir aš turiu keist tą bogybe nes ji nieko gero neduoda. Rapolas teisngai įvardijo tas atsiribojimas tai ne vieno asmens pasirinkimas tai daugiau kaip kerštas arba užslėptas pyktis. Kartosiu iki "kraujo": nevartoti alkoholio , tai vieną , bet pakeist save yra visiškai kitą.
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-17 09:29:04

mikas rašė:Aš nerašiau apie grupes , man įdomu ar pačioj Minesotos programoj žmogui parodo , kad gėrimas jam atima netik sveikata , bet ir gyvenimą. Aš įvardijau , kaip vieną mano blogybių turėjimą daug "priešų", ne apie jus apie save. Nes perseniusiai palaidojo kaimyną kuris laikė ant manes pyktį, jis smėlyne ir ką pakeitė, nieko, vadinasi ir aš turiu keist tą bogybe nes ji nieko gero neduoda. Rapolas teisngai įvardijo tas atsiribojimas tai ne vieno asmens pasirinkimas tai daugiau kaip kerštas arba užslėptas pyktis. Kartosiu iki "kraujo": nevartoti alkoholio , tai vieną , bet pakeist save yra visiškai kitą.

Parodo mikai parodo. Ir parodo daug geriau nei parodo AA. 28 dienas 24 valandas per parą gyveni ir mokaisi tarp tokių pačių kaip tu.
Senbuvis

Gintuks » 2017-05-17 14:51:16

mikas rašė:Aš nerašiau apie grupes , man įdomu ar pačioj Minesotos programoj žmogui parodo , kad gėrimas jam atima netik sveikata , bet ir gyvenimą. Aš įvardijau , kaip vieną mano blogybių turėjimą daug "priešų", ne apie jus apie save. Nes perseniusiai palaidojo kaimyną kuris laikė ant manes pyktį, jis smėlyne ir ką pakeitė, nieko, vadinasi ir aš turiu keist tą bogybe nes ji nieko gero neduoda. Rapolas teisngai įvardijo tas atsiribojimas tai ne vieno asmens pasirinkimas tai daugiau kaip kerštas arba užslėptas pyktis. Kartosiu iki "kraujo": nevartoti alkoholio , tai vieną , bet pakeist save yra visiškai kitą.

" tas atsiribojimas tai ne vieno asmens pasirinkimas tai daugiau kaip kerštas arba užslėptas pyktis."---Mikai-tai VIENO asmens pasirinkimas.Ir tas asmuo esame MES.Vartaliok,kaip nori,bet taip yra ,jei ishjungsi durniu ir imsi "mastyti" blaiviai.Mat su mastymu yra daug problemu.Daznam zmogui atrodo,kad jis "masto",taciau ish tikro tik "zodziuoja" kazkokias nuvalkiotas mantras ir ish kuriu neseka joks rezultatas.Gal del to as nemegstu ilgu textu.Dar-" nevartoti alkoholio , tai vieną , bet pakeist save yra visiškai kitą."Taigi be jokios abejones. :) Alkoholio nevartojimas ir yra jug pirmas zingsnis?Po to vyksta "gyvenimo keitimas".Apie kuri reiktu placiau pasapalioti.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-17 15:22:08

Gintuks rašė:

" tas atsiribojimas tai ne vieno asmens pasirinkimas tai daugiau kaip kerštas arba užslėptas pyktis."---Mikai-tai VIENO asmens pasirinkimas.Ir tas asmuo esame MES.Vartaliok,kaip nori,bet taip yra ,jei ishjungsi durniu ir imsi "mastyti" blaiviai.Mat su mastymu yra daug problemu.Daznam zmogui atrodo,kad jis "masto",taciau ish tikro tik "zodziuoja" kazkokias nuvalkiotas mantras ir ish kuriu neseka joks rezultatas.Gal del to as nemegstu ilgu textu.Dar-" nevartoti alkoholio , tai vieną , bet pakeist save yra visiškai kitą."Taigi be jokios abejones. :) Alkoholio nevartojimas ir yra jug pirmas zingsnis?Po to vyksta "gyvenimo keitimas".Apie kuri reiktu placiau pasapalioti.

Pritariu Gintukui. Pirmiau reikia mesti gerti paskiau bandyti keistis.
Senbuvis

Gintuks » 2017-05-17 15:46:37

Del AA.AA yra labai efektyvi "greitoji pagalba".Del to ji pritaikyta visiems.Nes nera laiko pijokui aiskint apie dieva,pasamone ir "dvasines vertybes".Jis turi nustot gert tuoj pat.Del to AA pradzioj su viskuo sutinka-nori Dievo-imk toki,koki isivaizduoji.Kad grauztu mazesne kalte ir sazine-ijungia "dvasine" programa.Bet ne del to,kad ji yra dvasine,o del to,kad pijokui palengvetu ishkesti skausma sazines be svaigalu.Ten yra tikslinis "dvasingumas",nukreiptas butent i pijoka,o ne kazkoks abstraktus geris.AA grupese daznai mateu zmones,kurie ir po 5 blaivybes metu staiga ima sausai pagirioti-ir kaip kencia matosi.Nes jie gavo greita pagalba,o ka daryti toliau AA Biblijoj nerasho.Tik bendrais bruozais,kad kazkaip palaikytu kliento blaivybe.Minesotoj ziuri placiau ir be to ish medicinines puses.Todel labai naudinga pamatyt problema ish skirtingu tashku.O koznas pasijama tai,kas jam atrodo svarbu.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Gintuks » 2017-05-17 16:28:13

Tu gi verslininkas,Mikai.Tu kaip niekas kitas turi suprast,kad aplinkui labai skirtingi personos.Tu rasai---
" tas atsiribojimas tai ne vieno asmens pasirinkimas tai daugiau kaip kerštas arba užslėptas pyktis."Daba as Tau pateikiu greito "mastymo" pavyzdi.Visu pirma isisamoniname ir sutinkame su salyga,kad aplinka mums yra neutrali.Aplinkoje nera pykcio ar baimes pvz.Jis yra musyse-subjekte,kuris interpretuoja informacija.Taigi,dabar turime du subjektus-AS ir tas Pikciurna,kuris pyksta(nors dar nezinia-gal jam isterija?).Turime pripazinti ish uzdavinio salygu,kad ir tas pykcio pritvinkes subjektas yra toks pat ,kaip ir AS.T.y.Jis taip pat mano,kad aplinka kelia pykti,o ne jis pats pyksta.Taigi,jus dviese susitinkate ant liepto ir abu sau manote,kad del pykcio kaltas yra sutiktasis.Nors pyktis kyla JUSYSE.Paradoksas,nors uzdavinys yra elementarus pirmos klases.Jei pyktis( o jis paprastai kyla ish baimes-bijoma,nezinios,nesupratimo ir t.t.)kyla jusyse,tai niekas kitas su juo ir nesusidoros,o tik jus pats.Ir pykstate jus "atskirai" visiskai del neaiskiu priezasciu,taciau labai noredami pykcio saltini pamatyti ishorej ir kazka juom apkaltinti.Ish esmes tas pac butu,jei ziuretum i veidrodi. :)
Ir tave reikia pagirt.Labai gerai rasai.Ne veltui tave lit. mokytoja gyre.Rasai labai lengvai-teip,kaip kiti shmonys kvepuoja.Ash tai "stenetojas"man dazniausiai reikia sukonstruot i sugalvot,o paskui pamirshtu ka norejau pabelevyzgot. :?
Vartotojo avataras
Senbuvis

mikas » 2017-05-17 18:06:39

Nu jo. Aš tik norėjau pasirašyt ,kad nuo šiol išgyvendinsiu iš saves visus pyktį, pagiežą, tuos vadinamus priešus. Gerai. Man įdomu vieną , kuo aš skiriuosi nuo jūsų? Pvz dabar sėdu nuvažiuoju nusiperku plėškute išgeriu ir vėl kvit metams ar keliems mėnesiams. Ar mane visi jūs apkesit ?
Senbuvis

Pumputis » 2017-05-17 18:18:09

mikas rašė:Nu jo. Aš tik norėjau pasirašyt ,kad nuo šiol išgyvendinsiu iš saves visus pyktį, pagiežą, tuos vadinamus priešus. Gerai. Man įdomu vieną , kuo aš skiriuosi nuo jūsų? Pvz dabar sėdu nuvažiuoju nusiperku plėškute išgeriu ir vėl kvit metams ar keliems mėnesiams. Ar mane visi jūs apkesit ?

O tai kokių tau alkoholis sukelia problemų mikai gyvenime aplamai jeigu tu paragavęs 300 gramų sugebi negerti visiškai vėl kelis mėnesius ar metus? :roll: Aš net nesusimastydamas ragaučiau jei teip sugebėčiau. Jei teip yra kaip rašai tai aš nuo tavęs skiriuosi tuo, kad išgėręs vos vieną vienintelį stikliuką gerčiau iki mirties be sustojimo. :( Tai ne mano apmąstymas kas būtų jeigu būtų, o mano karti ir skaudi patirtis.
Senbuvis

Matassj3 » 2017-05-17 19:37:11

Pumputis rašė:
mikas rašė:Nu jo. Aš tik norėjau pasirašyt ,kad nuo šiol išgyvendinsiu iš saves visus pyktį, pagiežą, tuos vadinamus priešus. Gerai. Man įdomu vieną , kuo aš skiriuosi nuo jūsų? Pvz dabar sėdu nuvažiuoju nusiperku plėškute išgeriu ir vėl kvit metams ar keliems mėnesiams. Ar mane visi jūs apkesit ?

O tai kokių tau alkoholis sukelia problemų mikai gyvenime aplamai jeigu tu paragavęs 300 gramų sugebi negerti visiškai vėl kelis mėnesius ar metus? :roll: Aš net nesusimastydamas ragaučiau jei teip sugebėčiau. Jei teip yra kaip rašai tai aš nuo tavęs skiriuosi tuo, kad išgėręs vos vieną vienintelį stikliuką gerčiau iki mirties be sustojimo. :( Tai ne mano apmąstymas kas būtų jeigu būtų, o mano karti ir skaudi patirtis.

Pumputi, esi buvęs atkritęs? Turiu omenyje, po to kai susipažinai su programa
Делай,что можешь, с тем, что имеешь,там,где ты есть. (Veik čia ir dabar taip, kaip leidžia tavo sugebėjimai).
Dažnas svečias

Pumputis » 2017-05-17 19:54:38

Matassj3 rašė:
Pumputis rašė:

Pumputi, esi buvęs atkritęs? Turiu omenyje, po to kai susipažinai su programa

Pradėjau gerti 14 metų ir iki 39 metų stabiliai degradavau t.y. gėrimo kiekiai ir laikai didėjo kol pasibaigė koma reanimacijoje. Tai buvo paskutinis maždaug 1,5 mėnesio kasdien trukęs gėrimas. Daugiau negėriau. Jeigu klausi konkrečiai apie AA 12 žingsnių programą tai esu susipažinęs su jos pirmuoju žingsniu. Tik tiek. To turbūt užtenka, kad nevartoti.
Senbuvis

AnkstesnisKitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių