Kiekviena diena žengiu pirmyn

Susikurkite savo asmeninį puslapį, blog'ą, dienoraštį... kaip bevadintume...

Kiekviena diena žengiu pirmyn

mikas » 2014-06-08 13:06:05

Senokai brandinau mintį , gal praėjus keliems mėnesiams po įsiregistravimą į forumą, susikurti man aktualia temą. Tai bus surišta su mano hobi, kuris yra ir mano vienas iš pragyvenimo šaltinių daržininkystės ūkis, seniau buvo žvejyba , dabartiniu laiku jau kelinti metai tai sunkiai prieinama nes tam nelieka laiko. Paklausit kodėl ir prie ko tas daržininkystė , aš ją tvirtai pradėjau kurti pradėjas blaivėt, tiksliau stabdyt.
Kiekviena diena prasidedančiu rytu , blaiviu rytu tai žingsnis pirmyn. Kiekvienas atliktas darbas tai žingsnis pirmyn, tai mane veža ir meta visas mintis apie gėrimą. Žingsnis atgal kiekvienas užgėrimas, tad nuėjus tamtikra atstumą ir vėl krist ir pradėt iš naujo , arba žengti antgal, prasti laiko besėdint prie butelio tai jau bėda. O bėdų gyvenime nenoriu turėt.
Klaidų rašybus bus navalom, nes nesu literatas ir kalbų nemoku , išskyrus lenkų ir rusų, na šiek tiek vokiečių. Dirbau vokietijo, avių ūkį , tai vokietis sako jūsų kalba tai kaip avių staugimas, na blemba saku jūsų negeresnė kap šunų , todėl loji kasdien, tai buvo pirmas konfliktas , dvi dienas iš vilnų maišo neišlipau, šiaip nesigailėjau tos rumunės gražios ypač iš viršaus kai žiūri. Geros dienos visiems , prie vandens pagal galimybes nes kaitra .
Senbuvis

Re: Kiekviena diena žengiu pirmyn

mindogas » 2014-06-08 13:19:53

Na tai ir šaunu mikai ženkim kartu kasdien tik pirmin,tu rašik apie darzinikiste aš mielai skaitisiu ka rasai,ir tau brolau geros dienos :D
mikas rašė:Senokai brandinau mintį , gal praėjus keliems mėnesiams po įsiregistravimą į forumą, susikurti man aktualia temą. Tai bus surišta su mano hobi, kuris yra ir mano vienas iš pragyvenimo šaltinių daržininkystės ūkis, seniau buvo žvejyba , dabartiniu laiku jau kelinti metai tai sunkiai prieinama nes tam nelieka laiko. Paklausit kodėl ir prie ko tas daržininkystė , aš ją tvirtai pradėjau kurti pradėjas blaivėt, tiksliau stabdyt.
Kiekviena diena prasidedančiu rytu , blaiviu rytu tai žingsnis pirmyn. Kiekvienas atliktas darbas tai žingsnis pirmyn, tai mane veža ir meta visas mintis apie gėrimą. Žingsnis atgal kiekvienas užgėrimas, tad nuėjus tamtikra atstumą ir vėl krist ir pradėt iš naujo , arba žengti antgal, prasti laiko besėdint prie butelio tai jau bėda. O bėdų gyvenime nenoriu turėt.
Klaidų rašybus bus navalom, nes nesu literatas ir kalbų nemoku , išskyrus lenkų ir rusų, na šiek tiek vokiečių. Dirbau vokietijo, avių ūkį , tai vokietis sako jūsų kalba tai kaip avių staugimas, na blemba saku jūsų negeresnė kap šunų , todėl loji kasdien, tai buvo pirmas konfliktas , dvi dienas iš vilnų maišo neišlipau, šiaip nesigailėjau tos rumunės gražios ypač iš viršaus kai žiūri. Geros dienos visiems , prie vandens pagal galimybes nes kaitra .
url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/]Paveikslėlis[/url]
Senbuvis

Virgilijus » 2014-06-08 21:57:42

mikas rašė:... dvi dienas iš vilnų maišo neišlipau, šiaip nesigailėjau tos rumunės gražios ypač iš viršaus kai žiūri.

rumunės - avys ar moterys?

Tiesiog patarimas - prieš spausdamas "siųsti", perskaityk, ką parašei, ir mums skaityti bus lengviau, ir pats susikaupsi, o ne kaip girtas bile ką ir bile kaip rašinėsi
the perfect moment to start is always now
Senbuvis

mikas » 2014-06-09 00:37:09

Būna per skubėjimą nedarašau, o buvo taip vilnas kimšdavom į toninius maišus dviejų metrų aukščio ir dviejų pločio pakabinti ant rėmo. Iš karto kai atvažiavau darbintis tai šeimininkas džiūgavo mane pamates tik nesupratau kodėl , tik kai pamačiau tuos maišus dašuto, mano darbas buvo pakabinti maišą primyniot vilnų taip kad siūlės braškėtų ir su pakrovėju išvešt į sandėlį ar fūrą, o dvi rumunės jas apačio rūšiuodavo juoda į juoda, baltą į baltą vilna, buvom dešimt tokių komandų . Visi vieningai vakare gėrem alų , tiksliau jos gerdavo vyna ir tapatį nespirituota , nes ant votkės nekilo ranka penkiolika eurų bonkė ir dar 0,5, absurdas. Užtegdavo ir to alaus , trys bankės pigučio ir akys pačios limpa , bet kai noras būdavo tai kaina nieko nereiškė, ypač tam neatsparus lenkas buvo , susinervindavo tai būtinai bonke votkės parsiveždavo ir šaukdavo jog jis vienas negali gert, šaukdavo kur...s einam gert , žinoma lenkiškai, draugų visad rasdavo, tik paskui gaudavo sėkmingai į kailį nes nevisi suprasdavo tą jų priežodį kur..s, o moterys reta negerdavo nes buvo iš įvairių šalių , bet tos rumunės uh juodos kap čigonės , tokios prisirpusios , kap braškės.
Manau gana nes čia gausis apie ko nereik, šiaip čia forumas ir jame manau tos pompastikos nereik. Dėl ko rašiau apie darbą užsienį , nes kai prisimenu tai kažkaip kvailai gaunasi tas uždarbiavimas, prieš išvykimą geri kad ten negersi puse metų ,važiuodamas geri kad kelias nedulkėtų, dirbdamas geri kad baisus noras ir pasiteisini kad ramina nervus , gryždamas autiku vėl geri nes eurai kešenia spaudžia, gryžes geri kad sutiktuvės, nesimatei su visais , kaip kitaip papasakosi įspūdžius neįkales, pasižiūrėjus iš šono apsurdas. Bet taip buvo, ką pakeisi, todėl keiti ką gali pakeist ir tą skirtumą suprast.
Senbuvis

mikas » 2014-06-09 07:42:01

sveiki iš ryto, kavos pertraukėlė.
Rytas , nu ir kvailys pagalvos daugelis , kas nuostabaus rytas kap rytas , saulė teka , trina rankas , šiandien kepins. Rytas kaip ir prieš kelis metus , eilinis . Šunius ant palangės garsiai palydi visus skubančius į darbus , pasisveikina su kiekviena kate ir savo giminės atstovu. Na ir kaimynas tas pats stovintis ir besikasantis pakaušį, gal kiek baltesnį ir mąstantį nuo ko pradėt ar taisyt šienpjove ar kilt į kalną, nes jau parduotuve atidaro. Parduotuvė gerai , o ypač už kampo su garsiai kalbančių kompanija, ten laikas įgauna lėkimo pagreitį, atsisėdęs ant akmens permąstai visos dienos darbus ,suplanuoji jų eigą, bet pamiršti viena , laika. Ką bedarytum ir kaip besistengtum tai pakeist laikrodžio rodyklė visad skuba tik į priekį, rupūže jau pietūs nusikeiks kuris nors, riek eit, bet žviežiai prisiliejęs kompanionas nuramins , nėra kur skubėt šiandien juk pirmadienis , ryt atvažiuosiu padėsiu, vis tiek jau vakaras greit. O dar po vakarykščio nekaip atrodai, nu taip susimąsto žmogelis , gal dar po viena išgimdo kažkas , eikit jūs velniop pasakys kitas kiek galima iš to birzgalo utenos nieko gero , davai vyniuko ir laiko daug neužims ir skrandis nebus perpildytas, gera mintis porins kitas, pranai tavo žmona gavo berods vaiko pašalpa užvakar galėtum išrašyt pradžiai, ryt manoji gaus už piena atiduosiu, visi sumesim horu pritaria bendrai. Ir ką žmogelis susigūžes įkuprą tartum iš pat ryto būt šieno priekaba ištūkaves kiūtina pas kaimo gerbiamiausia o kartais ir geidžiamiausia pardavėja, kuri apsirengimo ir makijažo stilių derina pagal laikmetį apsirengimas kaip prieš penkiadešimt, o makijažas ir skybelaitė pagal paskutinį M. Petruškevičiaus paliepiną, kurį užtiko žurnale žmones, arba atvirkščiai. Gal galėtumėt dar išrašyt viena butelaitį išlemena kiek pakeites tona žmogelis, bet pranai tu juk vakar tris ėmei , negali būt pamenu viena, ne praneli tris dar ir duonos su dešra ėmei ir palikai ant akmens ir demonstratyviai padeda ant tobanko, nu jo kiek pamąstes atsako pranelis gal būt , bet šiandien dar viena ir bus viskas , pranai pranai ką man su tavim daryt, motiniškai ištraukia ponia pardavėja vyno butelaitį ir paduoda praneliui , žmogelis nušvitęs iškiūtina lauk. Pardavėja atsidusta atsiverčia sąsiuvinį susiranda pranui skirta puslapį , pamąsto pažiūri per langą ir parašo pranas du buteliai klumpės.
Geros darbo dienos , nuotaikingos.
Senbuvis

mindogas » 2014-06-09 09:33:34

Nu jo nu mikas tesiog apie mane paraše buvau aš tas pranelis,turėjau aš tokiu sitaciju ir i sasvini mane rašidawo ir sawo puslapi turėjau :lol:
Senbuvis

mikas » 2014-06-10 08:20:35

Sveiki iš ryto.
Prabundi ir galvoji ar čia vakaras arčia rytas , akys sulipusios tarsi būtum males grūdus visą dieną ,sunkiai prisiverti atplėšti vokus . Po ilgesnių pastangų pavyksta, lubos tos pačios , vadinasi namie, nosis užuodžia kvapa kažkas kepė blynus , nusiraižai raumenys tiek kojų tiek rankų jaučiasi pailsėję, bet tyla ji žudo ne prieš gerą . Minčių jokių apsiverti ant šono lengvai lyg būtum kūdas kaip dviratis , užmerki akis. Bet staiga šoki lyg tavo kūnas būt gaves elektros arba mėšlungis trauktų koją, Rytas ar vakaras pirma atklydus mintis , prieblanda vėsus oras pro atvirą langą skverbiasi į kambarį, tolumo girdisi žoliapjovės ir dar toliau dirbančio traktoriau garsas. Kvailai kas iš ankstyvo ryto dirbą. Kai guli tai galva lengva , pakilus ji prisipildo švino ir vos laikosi ant kaklo, gerai kai kaklas trumpas, mažas ūgis ir apvalumas yra privalumas, kai grūni netokiu smūgiu pabučiuoji žemele. Visad linksma būna žiūrėt į ilkšį , kuris kojoms susipynus tvoja visu ūgiu į asfaltą, bet nieko sako girto ir velnias neima, broliškos tautos Armėnijos kelininkai tvirta padarė. Jo geri laikai buvo atsidūstų nevienas už bonke kane saliarkos gaudavai, jo pritartų ir moteriškaitės ir tyliai nuleidusios akis patylėtų , lyg niekas nežinotų , nes tau laiku pirmi žiguliai ir pinigingi vyrukai pasirode buvo , o dar iškalbumas o... lietuviui dar toli. Mokyklo ir to mokytoja paklausus kai atsitiko jūsų tėčiui , vaikai išpoškina asfaltligė, o nuo ko suserga nežinau. Bandymas pakilti pavyksta iš pirmo karto sunkiai palieki lova kuri yra vienintelė rami vietelė. O blemaba tik dešimta vakaro pamates laikrodį šviečiantį orkaitėje, negali būt greit telefoną tiksliai po dešimt penkiolika , kur buvai ,kas įvyko nieko nepameni. Paskutinis epizodas parduotuvės kampas ir keli girti snukiai , bet aš negirtas buvau tai tikrai.Kiek paėjus per kitą langa matosi darže besi kuičiančia žmonelia , lengvas atsikvėpimas reiškia nieko nepridirbta ir šunius stebi iš po kampo, tais parazitas turi gera uosle, užuodžia šeimininka kvepiantį negeru kvapu. Pirma versija greit sukuriama , reik sprukt, kol neatėjo iš laukų ir nepradėjo šnairuot lyg būtum žmogų nužudes. Bet juk tai nieko nepaskaičiuoti keli vyno buteliukai kita mintis. Kojom kmandos papildomai duot nereikia jos pačios neša laukan ir garažan. Griebi raktą ir akimirksniu dingsta visos jėgos , reik prisėst akyse ratilai galvos spengimas sustiprėja iki maksimumo, atrodo viskas pliš. Pasėdi minute viskas raminasi, reik pagalvot nuo ko pradėt šienapjovės remontą. Tai ką vėl pripyliai klyną , pasigirsta garsas iš po kampo, kiek dar gersi, girdisi tolstantys žingsniai. Ačių dievui lengvai išsisukai , nors tokia minute prisimenamas dievas. Kada tas kvailys pradės vėl gert, pagalvoja pamates kaimyną šmirinėjantį gretimame kieme, man to nereiks sustabdysiu kai norėsiu. Nu dar šiandien viena ant miego ir išsitraukia Pranelis kelių dienų senumo alaus butelaitį . Pradžiai.
Senbuvis

mindogas » 2014-06-10 09:34:51

Nu mikai tu mano istorijas pasakoji aš ir prabusdavau ir nezinau ar rytas ar vakaras sunku susigauditi budawo o tas pranelis neitikėtinas aš,dar viena ant miego va butent aš taip daridawau nes kitaip užmigti negaliedawau jo čia man vienas prie vieno tinka ka tu parašai mikai :lol:
Senbuvis

arunas-studentas » 2014-06-10 09:41:20

Su šarmu rašai Mikai :) Rašyk taip ir toliau - gali ir su klaidomis - jei kitaip nesigauna. Tik vis nesulaukiu kur ta daržininkystė prasidės ...
Paveikslėlis
Senbuvis

mikas » 2014-06-11 10:05:14

Šiaip ne taip pavyko įkelt
Paskutinį kartą redagavo mikas 2014-06-11 10:22:39. Iš viso redaguota 1 kartą.
Senbuvis

mikas » 2014-06-11 10:17:33

Vakaras , besileidžianti saulė dangų nudažo raudonai , tolumo išryškėja šviesūs plunksniniai debesys . Minu su dviračiu iš laukų namo. pirma mintis gera gyventi pakalnė , o ypač rytinė pakalnė gal tik tiek kad saulė pirmiausia apleidžia šį dievo užmiršta lomą. Gyventi pakalnė yra ir minusų ir pliusų. Pliusas tame kai pakyla vakarų vėjas , jis šio vietoj mažiausiai pridaro iškados , bet pietryčių mažiausias vėjo pirstelėjimas sėkmingai nurengia namų stogus ir medžiai parodo kokia yra jų šaknų sistema. Tokiu momentu sukrunta visi net didžiausias tinginys ir tas tampa vikruoliu , ar ilgai skaičiuosi žvigždes gulėdamas lovoje, kai pas mus apsilanko vėjas pridares bėdų tuom labai kažkodėl džiaugiasi vakarinės pakalnės gyventojai visada kas ratuoti kas pėškom su šypsena veide aplanko mūsų paklne, žinoma kai kai vėjas pasidarbų jų pusė mes nepamirštam kaimynų kurie taipogi palydi mus piktais žvilgsniais, labiausia kenčia kalno gyventojai jiems tas pats visų keturių pasaulio pusių vėjai jų draugai, tuom džiaugiamės visi, juk mes lietuviai.Pliusas kad visad reik myt tik į vieną puse , atgal leki su vėjuku , kaip su motociklu tik be dūmų ir garso ekologiškai. Įsibėgėdamas aplenkiu savo kaimyną kuris po darbų pareina su labai sulėtėjusia reakcija. Niutonas buvo teisus , pagreitis yra lygus tiesiogiai proporcingas tą kūną veikiančioms jėgoms ir atvirkščiai proporcingas to kūno masei , vadinasi kuo masė didesnė tuo greitis didesnis. Už tai Arhimedo dėsniu esu nusivyles , meiliau renkuosi dušą, nes vonia man nepatinka , per tris pirštus pripyldyta vonia vandens perdaug, du per mažai, nes kūnas panardintas į skystį išstumia tiek skyčio kiek pats sveria.Palengva neskubėdamas įsuku į savo kiemą , žinoma kaip ir visad ten netvarka , pastatai išdėstyti iš šiaurinės kur stovi namas ir pietinės kur ūkiniai pastatai ,toliau link kelio tiesias sodas ir braškynas , kuriame temstančios dienos fone utinėja susirietus atsitūpus žmogysta. Lengvu tarsi diena nieko nedirbau žingsniu nueinu lik jos. Na kaip ,sudygo -ištaria nepakeldama galvos. Ne ryt rondapu visą plotą nuravėsiu- atsakauir paskubomis darausi gerai išnokusios braškės , nuskunu ir prakandu vidus raudonas su į vidurį einančiais šviesėjančiomis gijomis , primenančiomis saulėlydį ir pluksninius debesis.Skonis , man jos visos rūgščiosir pirmos ir vėlyvesnės, o renovantinių kurios veda ištisus metus net burnon nededu rūkštu , sutraukia ne tik žandus , bet ir visą gimine. Gerai gana šiandien , merga bus padarius vakariene, einam - ištaria atsitiesdama ir atsistodama. Aš paskubomis susirandu dvi gerai skaniai atrodančias braškes viena iškart burnon, kita kelionei , kad nesukūsčiau ir tipenu iš paskos. Dieve kaip aš sumažėjau , reik būtinai mest svorį gal kiek didesnis bučiau, bet svoris turi privalumą mažiau veikia pašalinės jėgos ypač vėjas mažas sunkus tikras titanas nepajudina. Žaliavalgiai buvo teisūs reik koordinuot savo mitybą, skaičiau kažkokiame forume, bet tai nuo rytojaus , tikrai nuo rytojaus pakartoju mintyse. Žinoma po sočios vakarienės , vištienos su voveraičių padažu ant nakties tiek jo ir numesi. Žinoma pamiršau paminėt duša kurį aplankiau migom viena koja jame kita laukia , kai pilvas maršus groja vieksmas greit eina . Sėduosi prie kompiuterio įsijungiu , pasijungiu forumą ir pradedu rašyt, ko gero miegosiu kėdė, nuovargis atliks savo darbą, pradžiai.
Paskutinį kartą redagavo mikas 2014-06-11 10:23:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
Senbuvis

mikas » 2014-06-11 10:20:42

Rašau savo istorija jei ką, negalėjau vakar išsiūst du kartus išsitrynė trečia kart parašius pavyko išsiūst , klaidas taiso skaitovas , nors tiek prisistumt tų suvaržymų galima laisviau bendraut manau. Mes visi netobuli. Ar ne taip.
Senbuvis

e » 2014-06-11 12:45:01

tobuli mikai :)) tik ne visi vienodi
Senbuvis

mindogas » 2014-06-11 14:55:01

Tobulo žmogaus nėra nei vieno :wink:
e rašė:tobuli mikai :)) tik ne visi vienodi
Senbuvis

e » 2014-06-11 15:19:21

aš sau tobula, mindogai :) o sakai nėra , yra jų...
Senbuvis

Kitas

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias