Smurtas

Ar galime gyventi pilnavertį gyvenimą? Būti laimingi? Dalinkimės savo viltimi, o gal... atraskime viltį.

Re: Smurtas

Bebras » 2017-08-24 09:34:13

mikas rašė:Bebre geriau paskaityk ką rašo Citrina . Šiame forume du žmonės man "kerta per pakinkius" Citrina ir Aitra . Tuo labai džiaugiuos . Kai mečiau gert keitėsi ir santykiai šeimoj , jau buvau beveik patikėjes visais iš AA kad to ir užtenka , bet "yla iš maišo išlindo" mest gert yra viena pasikeist save yra kita. Kiekvienas alkoholikas yra potencialus smurtautojas, nereikia debiliškų pasakų , kad tai netiesa. Mityba yra svarbus koziris metime gert , o metus susitvarkyt save , savo pyktį , smurtą. Labai dėkingas Citrinai . Tik gaila , kad rašinėjam pievas , o nediskutuojam apie problemą. O jei rašysiu vienas , o keli ieškos mano žodžiuos kažko už ką galėčiau vėl būt linčiuojamas , tai kam . Dėkui Pumputi įvarei man kompleksą , atvirai diskutuo apie problemas. Gyvenimas kad ir yra gražus ir rožemis klotas , bet rožės turi spyglius ir reik išmokt ant jų neužlipt. Man tai yra svarbu.

AA apima tik vieną siaurą sritį - menamą žmogaus dvasingumą. Ir viską mauna ant vieno kurpaliaus, neva tai dėl dvasingumo stokos visi geriame. Gan absurdiškai skamba. Drįstu teigti, kad AA požiūris daro neigiamą poveikį, žmogus pradeda slopinti savo emocijas. Kiek tokių "spykerių" teko matyti, kurie plakė save už tai, kad pvz. vakar susierzino kokioje nors gyvenimiškoje situacijoje. Jie iškart klijuodavo sau tą išgalvotą "alkoholinį mąstymą". Taigi čia absurdų absurdas, pykti, susierzinti, keiktis yra žmogiška. Jie nori save paversti kone šventais. Ir beje alkoholikas tai nebūtinai iškart smurtautojas, pilna tokių sau ramiai kamputyje geriančių vienumoje, prieš ką jie smurtauja?
Ir beje tas stebuklingas keitimasis šeimos santykiuose metus gerti tai irgi AA ir psichologų išmislas. Pokyčiai atsiranda ne nuo metimo/nemetimo gerti. O nuo pagarbos vienas kitam. Yra pilna ir negeriančių žmonių, kiurksančių prie teliko, sėdinčių feisbuke ar dėbsančių į mobiliaką ir skiriančių per dieną 5 minutes dėmesio savo "mylimam" žmogui.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2017-08-24 10:08:21

Bebras rašė:
mikas rašė:Ir beje alkoholikas tai nebūtinai iškart smurtautojas, pilna tokių sau ramiai kamputyje geriančių vienumoje, prieš ką jie smurtauja?

Prieš save smurtauja gerdami.
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Bebras » 2017-08-24 10:30:52

Citrina rašė:Prieš save smurtauja gerdami.

Aš smurtą suprantu kaip prievartos aktą. Jei savo laisva valia išgeriama, tai joks ne smurtas. Net forumo paantraštė rašo - tu gali pasirinkti: gerti - negerti. :D
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2017-08-24 10:47:17

Bebras rašė:
Citrina rašė:Prieš save smurtauja gerdami.

Aš smurtą suprantu kaip prievartos aktą. Jei savo laisva valia išgeriama, tai joks ne smurtas. Net forumo paantraštė rašo - tu gali pasirinkti: gerti - negerti. :D

Tai ir yra vėl tas pats klausimas, kas gi yra realybė (tikrovė)? Aplinkiniams gali atrodyti, jog žmogus gerdamas save naikina, lėtai žudo, griauna savo gyvenimą, o pačiam geriančiam gali atrodyti visiškai kitaip. Bet kaip kam atrodytų, tiesa yra viena, kaip pasakė Tutanchamonas. :D
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Liepukas » 2017-09-22 07:02:45

https://www.youtube.com/watch?v=4LuPCAh9FCc (Anglų)
Nonviolent Communication Workshop #1 - Marshall Rosenberg
puikios kūrybinės dirbtuvės apie smurtą ir nesmurtą.
Jacko :)
Jei rimtai man labai tiko, rekomenduoju
Klausysiuos dar kelis kart, yra gylis.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

kate » 2020-02-23 02:30:54

Ka cia paistot tipo visi alkoholikai smurto nepatyre nejuokinkit naujoku
Dažnas svečias

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių