Kaip atsispirti taurelei tam tikrose situacijose?

Ar galime gyventi pilnavertį gyvenimą? Būti laimingi? Dalinkimės savo viltimi, o gal... atraskime viltį.

Re: Kaip atsispirti taurelei tam tikrose situacijose?

Alikas » 2016-03-06 09:49:23

mikas rašė:Džiugu Alikai , bet kokio velnio tu jį perki?

Atsilyginimui už paslaugą.Niekaip dar nesugebu pasakyt te dešimt eurų ir pirkis ką nori.Tegu būna šita istorija man pamoka.Su jaunimu kažkaip kitaip-labai mėgsta grynus pinigus.Mano kartos diedai, o gal ir aš pats dar daug ką matuojam butelu.Butelys kaip valiuta.
Senbuvis

Edvardas » 2016-03-06 09:56:19

Šaunuolis, o tų bandymų bus ir bus, pritariu Mikui: mažiau patogiai padėto alko, nors iš kitos pusės tokios situacijos pamoka yra stipresnė.
Senbuvis

Alikas » 2017-07-29 12:55:39

Jau bandau apsipirkt parduotuvej.kainas sunkiai iziuriu tik kur akiu lygi.starka kur stipri 43 laipsniu apacioj blyn brangi 6 su kapeikom pas mane 5 silpnesnes nenoriu gali neuzvezt.pakilnojau alu vel padejau nebenoriu.prisiminiau kad daktarai sake menesi jokio alhogolio sukaupiau visa valia ir namo stiprios arbatos pasidariau biski uzveze.stiprus valingas be galo esu tas padeda attsispirt taurelei nors jau yra tokiu minciu kad kai bus galima gaersiu tjk namie ppo nedaug apetitui ir linksmumui kad tik sizai neuzeitu bet tikrai uzeis nes jau dabar sunkiai valdaus norisi viska isdauzyt tai niurus esu kai negeriu dar valdaus is pskutiniu tiek visko viduj prisikaupe per tuos metus kai negerieu.pilnai suprantu ta dieda kur sugyventiene pakore ir pats pasikore.jauciu nudesiu gaspadine kada pasgeres gal geriau dabar mesas nesa pakol nevelu.viespatie suteik man valios atsispitr degtinei.nuo alaus dar ne taip durniuoju,kazkaip miegan patraukia.
Senbuvis

Liepukas » 2017-07-29 13:58:12

Pažystamas skendimo jausmas..Kiek man teko ant savęs pergyvent ir ištyrinėt ir kiek apsišviest literatūroj apie depresijos anatomiją, tai sakyčiau septym procentų tos būsenos generatorius yra tavo paties biochemija, trim procentų dūšios, moralės ar ect. Manau psichologija ir dūšia tik kaip išraiška to ką išgyvena tavo kūnas, kokia dūšia, pasaulėžiūra, tokią išraišką įgauna košmarai vykstantys kūne. Nežinau ar tai ką nors reikš toks pastebėjimas tau , man asmeniškai tai buvo stiprus signalas skęstant ir jau pasiekus saugesnę zoną-krantą (išsiblaivinimą) fokusuotis į depresios anatomiją. Man labai padėjo jog buvau stipri morališkai, imli, valinga, intelektuali ir kabinausi į man nepažystamą bauginantį depresijos pasaulį t.y depresijos gydymo pasaulį.
Įkeliu nuorodą į tą "lūžio" literatūrą. Kažkiek esu šiame forume išvertus dalykų:
viewtopic.php?f=27&t=145&start=75
Jei gali apribok išoronį stresą, kiek gali stenkis nusiimti jį ne tokiomis labiliomis ir radikaliomis priemonėmis kaip alkoholis, nes jis savaime jau žmonės sako yra stiprus depresantas. Nusipirk paties stipriausio vitamino antioksidanto C, jei ir nenori, tai vistiek nors po nedaug stenkis aprūpinti savo smegenis pilnaverčiu maistu, pajudėk fiziškai, nusimaudyk kai taip karšta, būk ten kur tave ramina aplinka, nes streso metu ir taip kaip jis tave veikia, tu (ir ne tik konkrečiai tu, ir aš, ir kiti nelaimėliai) neilgai trukus imame atakuoti aplinką, žmones esančius šalia ir klausančius mūsų kalbų arba atakuojame save ..Nedaugink savo ir taip aukšto streso lygmens ir prastos jo tolerancijos, dar didesniu stresu. Apie alkoholinį kablį nugaroje aš nutylėsiu, manau šiame reikale ir kaip su juo tvarkytis, esi tikrai patyręs žmogus. Alikai depresija/alkoholis tikrai tavęs nepasigailės..be visų tų makaronų kuriuos sau kabini, tikriausiai ir pats gerai žinai.
Jei neturi kur o ir laikyti jau nebegali savo išgyvenimų, rašyk čia internete, rašyk čia dienoraštį, yra žmonių kurie išklausys, bet traukis alkoholio kablį iš nugaros be narkozės ir mažink stresą, ty sustabdyk bent jau laikinai atakas prieš save ir savo aplinką, padėk savo išvargusiam kūnui...
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Gintuks » 2017-07-29 22:48:59

Alikas rašė:Jau bandau apsipirkt parduotuvej.kainas sunkiai iziuriu tik kur akiu lygi.starka kur stipri 43 laipsniu apacioj blyn brangi 6 su kapeikom pas mane 5 silpnesnes nenoriu gali neuzvezt.pakilnojau alu vel padejau nebenoriu.prisiminiau kad daktarai sake menesi jokio alhogolio sukaupiau visa valia ir namo stiprios arbatos pasidariau biski uzveze.stiprus valingas be galo esu tas padeda attsispirt taurelei nors jau yra tokiu minciu kad kai bus galima gaersiu tjk namie ppo nedaug apetitui ir linksmumui kad tik sizai neuzeitu bet tikrai uzeis nes jau dabar sunkiai valdaus norisi viska isdauzyt tai niurus esu kai negeriu dar valdaus is pskutiniu tiek visko viduj prisikaupe per tuos metus kai negerieu.pilnai suprantu ta dieda kur sugyventiene pakore ir pats pasikore.jauciu nudesiu gaspadine kada pasgeres gal geriau dabar mesas nesa pakol nevelu.viespatie suteik man valios atsispitr degtinei.nuo alaus dar ne taip durniuoju,kazkaip miegan patraukia.

Sveikas ,Alikai.Kaip Tau padet?Ko truksta?
Vartotojo avataras
Senbuvis

Alikas » 2017-07-30 11:57:08

Gintuks rašė:
Alikas rašė:Jau bandau apsipirkt parduotuvej.kainas sunkiai iziuriu tik kur akiu lygi.starka kur stipri 43 laipsniu apacioj blyn brangi 6 su kapeikom pas mane 5 silpnesnes nenoriu gali neuzvezt.pakilnojau alu vel padejau nebenoriu.prisiminiau kad daktarai sake menesi jokio alhogolio sukaupiau visa valia ir namo stiprios arbatos pasidariau biski uzveze.stiprus valingas be galo esu tas padeda attsispirt taurelei nors jau yra tokiu minciu kad kai bus galima gaersiu tjk namie ppo nedaug apetitui ir linksmumui kad tik sizai neuzeitu bet tikrai uzeis nes jau dabar sunkiai valdaus norisi viska isdauzyt tai niurus esu kai negeriu dar valdaus is pskutiniu tiek visko viduj prisikaupe per tuos metus kai negerieu.pilnai suprantu ta dieda kur sugyventiene pakore ir pats pasikore.jauciu nudesiu gaspadine kada pasgeres gal geriau dabar mesas nesa pakol nevelu.viespatie suteik man valios atsispitr degtinei.nuo alaus dar ne taip durniuoju,kazkaip miegan patraukia.

Sveikas ,Alikai.Kaip Tau padet?Ko truksta?

Aciu psihiatras gal pades.pries keleta metu sake kad man depresija pasiunciau po velniu dabar eisiu prasyt pagalbos
Senbuvis

mikas » 2017-07-30 16:36:22

Protingas sprendimas Alikai. Dabar Alikai turiu klausimą , ar taves po atkryčio netraukia arba sumažėjes noras lankyt grupę?
Matai kodėl aš klausiu, nes aš dar šiuo metu nesu atkrites , bet toliau vaikštau ant ribls, jei papulčiau į debilišką kompaniją (geriančią) arba likčiau kurį laiką namuos vienas, tikrai užgerčiau. Šiuo metu neužgėres , bet į grupe noro eit nėra. Kap tau.
Senbuvis

Alikas » 2017-07-30 21:12:17

mikas rašė:Protingas sprendimas Alikai. Dabar Alikai turiu klausimą , ar taves po atkryčio netraukia arba sumažėjes noras lankyt grupę?
Matai kodėl aš klausiu, nes aš dar šiuo metu nesu atkrites , bet toliau vaikštau ant ribls, jei papulčiau į debilišką kompaniją (geriančią) arba likčiau kurį laiką namuos vienas, tikrai užgerčiau. Šiuo metu neužgėres , bet į grupe noro eit nėra. Kap tau.

Siandie buvau grupej prasiblaskyt pyrago pavalgyt nebesureiksminu nieko juk dabar laikinas invalidas gaudau malonias man akimirkas grupe man daugiau kaip proga pabut kelias valandas tarp zmoniu ryt i gamrta anonimo 60 m bus ir gerianciu ir ne man po barabanu prie lauzo pabusiu saslo pavalgisiu a taip a rtaip ner kas veikt siandie parejes puse stiklines alaus su kiausiniu na ir kas kas ten zino kas bus ryt man rtaip patinka kol normaliai nematysiu dabar savotliskos atos togos nuo visko gal antidepresantus pagerus pageres pavargau nuo visko stengiuosi nebesukt galvos tegu kiti suka jiem daugiu reikia
Senbuvis

mikas » 2017-07-31 14:00:18

Tau ką alus su kiaušiniu patinka.
Senbuvis

kate » 2020-02-23 02:37:26

Kai nenori gerti geriausias sakymas yra as alkohike pasiekiau duga negaiu neoriu gerti o jus gerite nes dar esat viduruke pajuoavau
Dažnas svečias

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias