Smegenu neuronines jungtys

Girdime, kad yra daug būdų pasveikti. Ką galime pasiūlyti sau ir kitiems? O gal nuo šios ligos nepasveikstama? Pasidalinkime patirtimi.

Smegenu neuronines jungtys

LightOfStars36 » 2019-03-08 11:10:26

Sveiki,

esu naujokas siame forume. Turiu mazdaug 20 metu alkoholio vartojimo istorija (nuo 15kos metu). Dabar jau negeriu daugiau nei 3 metus ir esu prarades potrauki alkoholiui visiskai. Taip pat turejau ir kitu priklausomybiu kitoms substancijoms, ko visiskai nebera. Su alkoholiu sugrioviau savo versla, seima buvo ant subyrejimo ribos, buvau visiskai nesamoningas, net nesuprasdavau kodel geriu, tiesiog gerdavau nuimti stresui (taip man atrode). Aplinkiniai man atrode, kad manes nesupranta ir kad mano problemos yra pacios didziausios - sakydavau "vat tu butum mano vietoje, tai pamatytum...". Zodziu, viena is daugelio alkoholiku istoriju. Esu bandes visokiu metimo budu - tokiu kaip kodavimasis ir psichoterapija, ir man jie neveikdavo. Esu baiges aukstaji moksla, turiu zmona ir vaiku.

Man taip pasiseke, kad mano kelyje pasipainiojo mokslines informacijos, per kuria pradejau suprasti, kad gal ne viskas taip, kaip atrodo. Pradejau gilintis, kodel as esu tokia asmenybe, kokia esu. Trumpas atsakymas - todel kad smegenu neuronu (tai smegenu lasteles, kuriu yra apie 100 Milijardu pas zmogu, tos lasteles susijunge tokiomis "kojytemis" sinapsemis, per kurias eina elektra kai galvojame) jungtys yra taip susijunge ir todel mes vienaip ar kitaip elgiames, mastome ir gyvename. Jei sugebeti pakeisti tas neuronu jungtis, t.y sugebeti "perjungti" tas sinapses prie kitu neuronu, tada pasikeicia ir zmogaus elgesys. Visa tai yra labai naujas progresyvus mokslas. Kam idomu, gali paskaityti Dr. Joe Dispenza knygoje "Jus esate Placebas", ten nuosekliai paprastam zmogui suprantama kalba isaiskinta kaip viskas veikia. Yra ir daugiau knygu sia tematika, si tikrai ne vienintele. Ten pavyzdziui, yra paaiskinta kaip ir kodel veikia meditacija musu smegenis ir kodel netgi medituojanciu pakeitimai matomi per Magnetinio Rezonanso Tomografija. Lygiai tas pats su bet kokiais asmenybes pasikeitimais - jie gali buti matomi fiziskai ekrane.

Pasidalinu: jei kas nors is skaitanciuju turi rimta nora atsikratyti priklausomybes, as galeciau parodyti krypti ka reikia daryti. Esu jau padejes ne vienam, juolab, kad pats esu per visa tai perbrides ir tikrai galiu pasidalinti. Bet as problemos uz jus negaliu isspresti, galite tik jus patys. Stabuklingos tabletes nera. Labiausiai reikia zmogaus tvirto noro keistis (taip, tai nera lengva, nes keistis yra labai baisu), taciau tikrai imanoma. Jei jums surezonavo, tai, kas isdestyta, parasykite man emaila su kontaktais, kurio adresas zemiau. As esu vilnietis, rasiu laiko susitikti, papasakoti apie savo patirti ir jei jusu ketinimas tikras ir rimtas, pabuti jusu gidu sitoj kelionej. Lengva, nebus :) bet nebuvo juk lengva "ismokinti" savo asmenybe daug metu alkoholi vartoti.

As nesu nei psichoterapeutas, nei psichiatras, nei medikas. Taip pat ir negyvenu is tokios veiklos, tiesiog turiu ziniu ir praktines patirties, kuria galiu pasidalinti. Galiu dar pridurti - neatstovauju kokiai nors religijai, sektai ar organizacijai.

Atsprasau uz nenaudojima lietuvisku raidziu, taip man buvo patogiau.

skaidresnis.gyvenimas@protonmail.com

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių