Rūkymas

Šiame forume siūlau išsakyti savo požiūrį į alkoholizmą ir kitas priklausomybes.

Re: Rūkymas

Liepukas » 2016-09-18 09:21:29

Trys paros Alikai, tu turbūt ir pats žinai koks esi šaunuolis :)
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Alikas » 2016-09-18 11:05:31

Liepukas rašė:Trys paros Alikai, tu turbūt ir pats žinai koks esi šaunuolis :)
Aišku šaunuolis.Jau spėjau susiriet su gaspadine, ryte išvengt dviejų susidūrimų su mašinom, dabar sėdžiu ir galvoju , kad nebežinau ko noriu. Matyt eisiu toliau betonuot.Gaspadinė žliumbia, kaip ir kaltas kaip ir ne.Pilna namie mėtos cigarečių, rūkyk nenoriu-gaspadinė rūko ,kad ją kur galas , bet neturiu jokios teisės vyt laukan ją rūkyt , ogal turiu nė pats nebežinau. Kaip sunku yra gyvent tarp geriančių žmogui kuris pasiryžta nebegert.Čia ir su rūkymu tas pats.Stiprybės sau linkiu ir valios geležinės :)
Senbuvis

Liepukas » 2016-09-18 11:21:13

Alikas rašė:
Liepukas rašė:Trys paros Alikai, tu turbūt ir pats žinai koks esi šaunuolis :)
Aišku šaunuolis.Jau spėjau susiriet su gaspadine, ryte išvengt dviejų susidūrimų su mašinom, dabar sėdžiu ir galvoju , kad nebežinau ko noriu. Matyt eisiu toliau betonuot.Gaspadinė žliumbia, kaip ir kaltas kaip ir ne.Pilna namie mėtos cigarečių, rūkyk nenoriu-gaspadinė rūko ,kad ją kur galas , bet neturiu jokios teisės vyt laukan ją rūkyt , ogal turiu nė pats nebežinau. Kaip sunku yra gyvent tarp geriančių žmogui kuris pasiryžta nebegert.Čia ir su rūkymu tas pats.Stiprybės sau linkiu ir valios geležinės :)

uij...nu gal jums pereinamasis laikotarpis, prigludinsit kampus..vakar su įdomumu kelionėj skaičiau apie tai kaip du žmonės susitinka idealiai tiksliai nuspaudžia mygtukus vienas kitame, tiksliai aktyvuoja tas psihės dalis, kurias reikia žmogui pagydyti, integruoti, priimti...Žodžiu. O ką rimtai kambaryje rūkoma?
Aš tai šypsausi į ūsą laudama kol matrica pagaliau įteisins savo žaislus- draudimus rūkyt daugiabučių kiemuose ir balkonuose..:) Taip pavojinga, destruktyvu ir kenkia ne tik rūkaliams bet ir aplinkiniams, bet ant mygtuko- leisti prekiauti- nuspaudžia riebus pirštukas, apsikamšom apsikamšom teisinėm sistemom ir toliau stengiamės dėl savo vaikučių ir anūkučių gerovės....Aš žiūriu kokiam "nekaltam" nes vykdo įsakymus valdininkui į veidą ir galvoju..ar labai dreba anas dėl savo darbo vietos, dėl algos kasdieninės...dėl vaikų išauginimo žmonėmis...Pergyvena :) matosi, stengiasi gi žmonės prie valdžių galvot ir ne vien apie savo šeimas...stengiasi, bet jų toks darbas ir tos šeimyninės vertybės visgi stipresnės.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Liepukas » 2016-09-18 11:54:18

plaidojau dėdę..palyginus jaunas vyras dar gyvent ir gyvent..bet perdozavo slopinančių vaistų, ištiko kažkokia intoksikacinė epilepsija ir sustojo širdis... :cry: Vaistus jam skyrė psihiatrai...sakė vyras buvo jau tyliai reiškiamoj baimėj, skundėsi širdimi... ant kiek didelės dozės jau buvo reikalingos, o be vaistų gyventi bijojo dėl psihinių ligų......ir nė vienas jo medikas atsiveiknti į laidotuves neatėjo...mirties industrija. Sakė pats kaltas, kad imi vis didesnes dozes...aij..sorry kad aš čia rūkykloj ir exrūkykloj prakiurau...Sudie dėde, kuris turėjai būti sodininku, savo šeimos nesukurei sąmoningai, nes pusė savo gyvenimo toli nuo psihiatrijos klinikų nenueidavai....Ech..ech ech...Juoda yra balta, balta yra juoda....Neturiu jau kantrybės dangstyt cinizmus, veidmainystes, siauraširdiškumą ir silpnaprotystę ir kęst tuos vimdančias įvairaus rango valdžiažmogių, funkcionierių, sistemininkų kalbas apie vertybes, šeimas, geroves ir ateitis....maži kaimeliai ir miesteliai realiai išbuožinti,nupušinti, keli didieji klesti už visos lt pinigus... . tyla, šiek tiek tuštumos, nedaug matomo kasdieninio bendravimo, daug skurdo, skiedžiamo su alkoholiu.. .. tik politikų reklaminiai veidai žvelgia iš plakatų per pusę namelių fasado...Žiūrėjau aš į vieną iš jų atgal, žiūrėjau...įdėmiai...TwinPyksas...
https://www.youtube.com/watch?v=dTp6d7Bw79A
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Alikas » 2016-09-20 18:08:09

Pilnas jėgų , nenustygstu vietoj. Liūdiju-rūkymas žiauriai alina sveikatą, yra tikras narkotikas. Kažkaip keista , kad man taip greit viskas atsistatinėja. Pradėjau užuost kvapus, kol kas tik nemalonius.Na ,gamykloj nėr ko norėt-darbiniai batai autokarų dūmai cehuose, rūbinėse katinų palikimai. Gamta jau eina miegot ,bet tikiuos užuosiu žemos pradžią. Ar žinot kaip kvepia pirmas sniegas ?
Senbuvis

Pumputis » 2016-09-20 18:57:34

Alikas rašė:Pilnas jėgų , nenustygstu vietoj. Liūdiju-rūkymas žiauriai alina sveikatą, yra tikras narkotikas. Kažkaip keista , kad man taip greit viskas atsistatinėja. Pradėjau užuost kvapus, kol kas tik nemalonius.Na ,gamykloj nėr ko norėt-darbiniai batai autokarų dūmai cehuose, rūbinėse katinų palikimai. Gamta jau eina miegot ,bet tikiuos užuosiu žemos pradžią. Ar žinot kaip kvepia pirmas sniegas ?

Žinom. Bet man ne teip greit grįžo kvapai. Nors kaip pradėjau užuosti tai pilnai plaučiais traukdavau įvairius kvapus ir malonius, ir ne. Dabar kažkaip stabilizavosi viskas.
Senbuvis

Liepukas » 2016-09-20 18:59:23

valioooooo :)
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Edvardas » 2016-09-20 20:24:01

:D
Senbuvis

Alikas » 2016-09-25 14:46:46

Vis dar nerūkau net pats stebiuosi.Ir gaspadinė mažiau rūko, sako vienai neidomu.Nors nerūkyt negali.
Senbuvis

Pumputis » 2016-09-25 16:09:03

Alikas rašė:Vis dar nerūkau net pats stebiuosi.Ir gaspadinė mažiau rūko, sako vienai neidomu.Nors nerūkyt negali.

O kuo stebiesi Alikai? Kad nerūko nerūkantysis? Stebėtis reikėtų jei tas nerūkantysis, t.y. tu , uzsirukytu. Juk nerūkantieji nerūko :mrgreen:
Senbuvis

Liepukas » 2016-09-28 09:08:22

Kaip sekasi Alikai, tau jau kokia dvylika parų? :)
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Alikas » 2016-09-28 18:25:03

Lygiai dvi savaitės kaip be nikotino. Kaip supratau Liepuk irgi nerūkanti? Darbe viršininkas pasekė mano pavyzdžiu-neberūko. Jei atvirai-užeina kartais noras užsinorėti parukyti ypač kai geriu kavą. Labai daug valgau-kas valandą.Ir taip toks mažas pastovus irzlumas viduj.Bet čia gal mano toks harakteris -narciziškai paranojiškas pasireiškia ar kaip ten moksliškai-Citrina geriau žino :) .Kartais pagalvoju apie kramtomaji tabaką-vis nors kiek gal apsvaigčiau :)
Senbuvis

Liepukas » 2016-09-28 20:07:17

hmm..:) aš irgi turiu, ir jau šnd pakramčiau, bet prie gero su juo neprieisiu jaučiu. Alikai šanuolis tu nerealus kvepiantis, fantastiško grožio narciziukas :) valio, dvi savaitės labai labai neblogai!! Mano kantrybė priklausomybę sukeliančiom medžiagom yra vidutiniškai trys-keturios dienos, paskui jau prasideda rimtesnių pastangų reikalaujantys dalykai..Šį kartą aš visai jiems nepasiruošus..bent jau galvoju tris dienas netraukiau į save sunkiųjų metalų jau yra neblogai..Laikykis, aš laikausi tau iš paskos, nors iki tavo pasikeimo dar man toli...
2012.02.26 *
_

Vartotojo avataras
Senbuvis

Pumputis » 2016-11-11 15:40:51

''Siaubinga: perskaitę tai daugiau neimsite nė vienos cigaretės į burną''
Skaitykite daugiau: http://sveikata.lrytas.lt/medicinos-zin ... edium=Copy
Senbuvis

Pumputis » 2016-11-18 12:48:20

''10 pavojingiausių cheminių medžiagų, esančių cigaretėse''
http://www.15min.lt/video/10-pavojingia ... tese-64279
Senbuvis