Pirmieji zingsnai

Šiame forume siūlau išsakyti savo požiūrį į alkoholizmą ir kitas priklausomybes.

Re: Pirmieji zingsnai

Valija » 2017-06-22 13:00:46

Liepuk, tamsta per atstumą viską visiems nustatinėji....pagal tamstą, medicina pas mus akmens amžiuj...viską apie visus žinai....esi juokinga...net savo tėvus ir uošvę tąsai po forumą.......kaip negėda...ir puoli visus, kaip pasiutęs šuo...gal suauk...o tai išsidirbinėji, kaip mažvaikė. Sėkmės...dabar jaučiu iš pasiutimo triesi britvom, kaip man dar įkast...Man tai juokas, daugiau nerašysiu tamstai, nesivargink, esi čia nereikšminga....
Dažnas svečias

Liepukas » 2017-06-22 13:32:03

Valija rašė:Liepuk, tamsta per atstumą viską visiems nustatinėji....pagal tamstą, medicina pas mus akmens amžiuj...viską apie visus žinai....esi juokinga...net savo tėvus ir uošvę tąsai po forumą.......kaip negėda...ir puoli visus, kaip pasiutęs šuo...gal suauk...o tai išsidirbinėji, kaip mažvaikė. Sėkmės...dabar jaučiu iš pasiutimo triesi britvom, kaip man dar įkast...Man tai juokas, daugiau nerašysiu tamstai, nesivargink, esi čia nereikšminga....

Požiūrį kaip bet į betką taip ir mediciną, ypač iš savos patirties, visi galim ir jei norim tai ir reiškiame. Ir nuomonės neturi sutapti, jei jos nesutampa. Nieko asmeniško tau.
p.s tu visiškai teisi, man tikrai negėda :) o kaip man tai pavyksta, kad klausi ? Gal dėlto kad vertinu skaidrumą, atvirumą ir išsivaliau religines= kultūrines= gėdos programas iš savo galvos.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Aitra » 2017-06-22 19:13:10

Valija rašė:Liepuk, tamsta per atstumą viską visiems nustatinėji....pagal tamstą, medicina pas mus akmens amžiuj...viską apie visus žinai....esi juokinga...net savo tėvus ir uošvę tąsai po forumą.......kaip negėda...ir puoli visus, kaip pasiutęs šuo...gal suauk...o tai išsidirbinėji, kaip mažvaikė. Sėkmės...dabar jaučiu iš pasiutimo triesi britvom, kaip man dar įkast...Man tai juokas, daugiau nerašysiu tamstai, nesivargink, esi čia nereikšminga....

Oooooooo :D proletariatas sublizgėjo :D :D :D
Paveikslėlis
Senbuvis

Valija » 2017-06-22 22:54:26

Aš nesu nei proliatariatas, nei kokia dar kažkas..esu normali moteris, užauginusi 2 sūnus ąžuolus, paauginusi 2 šaunuoles anukes,anūką,kuriam 12 metų nukentėjusi nuo buvusio vyro psichologinio ir kažkiek fizinio smurto, gyvenau dėl vaiku su vyru, kuris leido sau daryti ką nori.....aš praėjau tuos 9 pragaro ratus žemėj...aš nuo vaikystės užgrūdinta, kad turi viska savy nešt, tai kad ir sunku man, aš niekada nesiskundžiu...AA kartais paatvirauju...buvo kad verkiau ,ir mane suprato............aš šiam tinklapy nuo pavasario, tada buvo labai sunku dėl vienatvės, na aš pati nieko nedariau..tik kompas...istoriniai filmai, ivairios paskaitos....bet, kažkaip viskas keičiasi, jei kažką darai, tai ir yra rezultatas, bent koks.....man ir šiandien blogai, ryt turiu važiuot prie jūros, o mano mylima katytė, su kuria vaikščiojau miške,išsigandus triukšmo, išsinėrė iš pavadėlio, ir nurūko mišku...gal valandą ieškojau ir šaukiau..tokie šabakštynai...verkiau...nežojnau,kaip suvirškiti ta, ji numirs, nes ji bijo žmoniu,mašinu....ėjau vakare, i tą vietą.šaukiau KACE KACE,katyte, gerutė katytė, taip, jei ji butu normali kate....bet ji gražuolė laukinukė.....super bailiukė.............. bijo visko....mašinu,žmoniu....man dabar labai sunku....kai galvoju, ji nieis prie žmoniu, nes ju bijo....ji numirs miške...........einu iš proto ir verkiu..
Dažnas svečias

Gintuks » 2017-06-24 14:27:55

Valija rašė:Aš nesu nei proliatariatas, nei kokia dar kažkas..esu normali moteris, užauginusi 2 sūnus ąžuolus, paauginusi 2 šaunuoles anukes,anūką,kuriam 12 metų nukentėjusi nuo buvusio vyro psichologinio ir kažkiek fizinio smurto, gyvenau dėl vaiku su vyru, kuris leido sau daryti ką nori.....aš praėjau tuos 9 pragaro ratus žemėj...aš nuo vaikystės užgrūdinta, kad turi viska savy nešt, tai kad ir sunku man, aš niekada nesiskundžiu...AA kartais paatvirauju...buvo kad verkiau ,ir mane suprato............aš šiam tinklapy nuo pavasario, tada buvo labai sunku dėl vienatvės, na aš pati nieko nedariau..tik kompas...istoriniai filmai, ivairios paskaitos....bet, kažkaip viskas keičiasi, jei kažką darai, tai ir yra rezultatas, bent koks.....man ir šiandien blogai, ryt turiu važiuot prie jūros, o mano mylima katytė, su kuria vaikščiojau miške,išsigandus triukšmo, išsinėrė iš pavadėlio, ir nurūko mišku...gal valandą ieškojau ir šaukiau..tokie šabakštynai...verkiau...nežojnau,kaip suvirškiti ta, ji numirs, nes ji bijo žmoniu,mašinu....ėjau vakare, i tą vietą.šaukiau KACE KACE,katyte, gerutė katytė, taip, jei ji butu normali kate....bet ji gražuolė laukinukė.....super bailiukė.............. bijo visko....mašinu,žmoniu....man dabar labai sunku....kai galvoju, ji nieis prie žmoniu, nes ju bijo....ji numirs miške...........einu iš proto ir verkiu..

Viskas bus gerai,manau. :? Valija.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2019-07-14 10:35:13

Latvių psichiatras Andris Saulitis
https://www.youtube.com/watch?v=T4dSD3a3rGQ
ПСИХИАТР: ТОП ОШИБКИ ПАЦИЕНТА ПЕРЕД ПОСЕЩЕНИЕМ
Pasakoja apie psichikos sutrikimų ir somatinių ligų sąsajas. Siūlo pradėti sveikatos tyrimus nuo kraujo ir kitų bendro pobūdžio tyrimų, tada tik eiti pas psichiatrą, žinoma, jei nėra reikalinga skubi pagalba dėl haliucinacijų, psichozės ir kt. pavojingų būsenų.
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Ankstesnis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias