Pradedanti

Brangieji, tai jau trečias forumas per NE-GERK gyvavimo laikotarpį.
PADORUMAS juk ne taisyklė :)

Pradedanti

Vaida » 2018-08-14 10:01:01

Labas
Esu visiškai nauja šiame forume. Kiek žiūrėjau temų, neradau tokios. Jei pražiūrėjau, atsiprašau iš karto.
Trumpai papasakosiu savo istoriją. Gal kažkas padėsit..
Susirgau depresija. Prieš keletą metų man ją diagnozavo. Dabar pradėjau save pagauti, kad vis dažniau išgeriu. Vakare kokio vyno porą taurių, kitą vakarą negeriu nieko. Tada kitą vakarą noriu kokio alaus. Ir taip kas antrą dieną. Stipriųjų gėrimų nevartoju visiškai. O ir silpnų man daug nereikia. Labai greitai apgirstu. Ir pradėjau jausti, kad aš noriu alkoholio.. O tai mane labai gąsdina.
Kaip kovoti su ta įkyria mintimi apie alkoholį? Nuo ko pradėti? Gal turit patarimų iš savo patirties? O gal man jau laikas koduotis?

Re: Pradedanti

Liepukas » 2018-08-14 11:17:35

Labas, Vaidut, artima situacija- depresija, taip pat ją bandydavau užgesint alkoholiu, bet tik dar labiau įpildavau žibalo į ugnį. Edukacija psihologijoje labai padėjo pradėti gaudytis situacijoje. Apgraibom :) Tu teisi, reikia nuo kažko pradėti, pabandyk ką esi sumanius.
2012.02.26 *
_

*- The future has already happened. Stay ahead of the curve by calling in and embodying your future self now.
Vartotojo avataras
Senbuvis

Citrina » 2018-08-14 16:49:06

Vaida rašė:Susirgau depresija. Prieš keletą metų man ją diagnozavo.
Kaip kovoti su ta įkyria mintimi apie alkoholį? Nuo ko pradėti? Gal turit patarimų iš savo patirties? O gal man jau laikas koduotis?

Patarimas: geriausias būdas gydyti depresiją - ilgalaikis individualus psichologinis konsultavimas (psichoterapija). Geriau būtų privatus ir mokamas, kai pats moki už gaunamas paslaugas. Svarbu - geras kontaktas su psichologu, pasitikėjimas juo, tarpusavio pagarba, įsipareigojimas tęsti gydymą net tuomet, kai tam tikru metu pradedi jausti pasipriešinimą dėl nenoro patirti keitimosi sukeliamų kančių. :)
«Le mieux est lenemi du biеn»
Senbuvis

Edvardas » 2018-08-19 10:29:19

Sveika Vaida,
nesu sirgęs depresija nors su priklausomybe alkoholiui gyvenu kokius 30 metelių, iš jų, su Aukščiausiojo pagalba, apie 24 m. visai nevartoju. Mano kelias: Anoniminių Alkoholikų susirinkimų lankymas kur galima pradėti savojo vidaus ,,revizija", nes ir depresijos (taip manau), ir priklausomybės šaknys randasi Tavo viduje.
Kas liečia kodavimą-susilaikyčiau ir kiek žinau ši veikla jau yra uždrausta, nes tai tik pasipinigavimas iš žmogaus ligos. Linkiu sėkmės. Rašyk. :)
Senbuvis

Pumputis » 2018-08-22 17:58:39

Senas straipsnis, bet gal kas dar neskaitė ....
''Psichologė: depresija ir alkoholis – uždelsto veikimo bomba''
https://gyvbudas.lrytas.lt/psichologija ... a-5006851/
Senbuvis

Dabar prisijungę
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias